mehmet_ertas_insaat
Yaşam

BURHANİYE BELEDİYESİ DEPREM BÖLGESİNDE YARDIMLARI İLK ELDEN ULAŞTIRIYOR

Deprem bölgesinde; Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban başkanlığındaki, aralarında Meclis Üyeleri Tarık Erdil, Bülent Başaran, Belediye Zabıta Müdürü Yüksel Yüce, Temizlik İşleri Müdürü Çağrı Birimenler, İşletme ve İştirakler Müdürü..

BURHANİYE BELEDİYESİ DEPREM BÖLGESİNDE YARDIMLARI İLK ELDEN ULAŞTIRIYOR
kafkas_reklam yeliz

Deprem bölgesinde; Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban başkanlığındaki, aralarında Meclis Üyeleri Tarık Erdil, Bülent Başaran, Belediye Zabıta Müdürü Yüksel Yüce, Temizlik İşleri Müdürü Çağrı Birimenler, İşletme ve İştirakler Müdürü Murat Bektaş’ın da olduğu ekip depremzedelere ihtiyaç malzemelerini dağıttı.

Hatay- Serinyol’da depremzede vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze sarabilmek için çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi Afet Ekibi, özellikle daha az yardım giden bölgeleri tespit ederek yardımları koordine etti. Burhaniye Halkı ve Burhaniye Belediyesi iş birliği ile hazırlanan yardımlar ilk elden ihtiyaç sahiplerine ulaştı.

Dağıtım bittikten sonra dönüş yoluna çıkacak olan arama kurtarma ekibi ve personeli, bir sonraki sevkiyat için hazırlanacaklar. Burhaniye halkı ve belediyenin el ele yardım kampanyasını tüm hızıyla sürdürdüğünü belirten Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Birlikte güçlüyüz, birliğimizden kuvvet doğuyor. Sebze, yakacak tıbbı malzeme, powerbank, kuru gıda gibi şuan bölgede en çok ihtiyaç duyulan malzemeleri Reha Yurdakul ve Ahmet Akın Kültür Merkezlerimize getirerek sizler de bu iyilik zincirimize destek olmaya devam edebilirsiniz.” dedi.

BURHANİYE BELEDİYESİ DEPREM BÖLGESİNDE YARDIMLARI İLK ELDEN ULAŞTIRIYOR

yardım dağıtımı (3)
yardım dağıtımı (2)
yardım dağıtımı (1)
yardım dağıtımı (4)
yardım dağıtımı (3) yardım dağıtımı (2) yardım dağıtımı (1) yardım dağıtımı (4)

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL