Turkiye - Süper Lig
Fenerbahçe
19:00
Istanbulspor AS
Tümosan Konyaspor
19:00
Galatasaray
Siltaş Yapı Pendikspor
19:00
Gaziantep
Yukatel Adana Demirspor
19:00
Rams Başakşehir FK
Kasımpaşa
19:00
Beşiktaş
Trabzonspor
19:00
MKE Ankaragücü
Atakaş Hatayspor
19:00
Çaykur Rizespor
İspanya - LaLiga
Getafe
15:00
RCD Mallorca
Celta de Vigo
17:15
Valencia
Las Palmas
17:15
Alaves
Sevilla
22:00
Barcelona
İtalya - Serie A
19:00
19:00
21:45
21:45
21:45
21:45
Hollanda - Eredivisie
19:00
Belçika - Pro Lig
14:30
19:30
19:30
19:30
İskoçya - Premier Lig
14:00
Türkiye (Diğer) - 3. Lig Playoffları
16:00
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
20:00
İngiltere - Championship
17:00
İspanya - LaLiga 2
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
19:30
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
17:30
19:30
İspanya - Segunda Federacion
19:00
20:00
20:00
20:30
20:30
İtalya - Serie A, Kadınlar
17:00
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
19:00
Portekiz - İkinci Lig
13:00
Portekiz - Taca de Portugal
19:15
Rusya - 2. Liga, Division A
12:00
13:00
14:00
17:00
18:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
16:30
17:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
10:00
14:00
14:00
15:00
16:00
16:00
17:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
06:00
08:00
13:00
13:00
15:00
15:00
16:00
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
12:00
15:00
ABD - ABD MLS
02:30 0 : 1 90'
90'
02:30 0 : 0 90'
90'
02:30 1 : 1 90'
90'
02:30 0 : 0 90'
90'
02:30 0 : 1 90'
90'
02:30 0 : 2 90'
90'
02:30 3 : 4 90'
90'
03:30 3 : 3 90'
90'
03:30 1 : 2 90'
90'
04:30 3 : 3 90'
90'
05:30 1 : 2 90'
90'
05:30 2 : 1 90'
90'
05:30 2 : 1 90'
90'
05:30 1 : 1 90'
90'
ABD - ABD NPSL
00:00
01:00
01:00 2 : 1 MS
MS
01:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
03:00
03:00 6 : 2 MS
MS
03:00 0 : 1 MS
MS
03:00
03:00
03:00
03:00
03:30
22:30
ABD - MLS Next Pro
02:00
22:00
ABD - NISA
00:00
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:30 0 : 1 90'
90'
05:40 0 : 1 90'
90'
ABD - USL Lig 2
00:00 1 : 0 MS
MS
00:00
01:00
01:30 0 : 0 MS
MS
01:30
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00
02:00 1 : 1 MS
MS
02:00
02:00
02:00
02:00 6 : 1 MS
MS
02:30
02:30
03:00
03:00
03:00
03:00
03:00
03:00
03:00
04:00
04:30
05:00
05:00
ABD - USL Şampiyonası
02:00 2 : 1 MS
MS
02:00 0 : 4 90'
90'
02:30 1 : 0 90'
90'
03:30 2 : 0 90'
90'
04:00 2 : 1 90'
90'
05:00 0 : 2 90'
90'
05:00 0 : 0 90'
90'
ABD - USL W Ligi
00:00
01:00
01:30 0 : 5 MS
MS
02:00
02:00 2 : 1 MS
MS
02:00
02:00
05:00
05:00
22:00
22:00
23:00
Almanya Amatör - Bundesliga 2 , Kadınlar
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
15:00
Almanya Amatör - Hessenliga
16:00
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
16:00
16:00
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
Andorra - Copa Constitucio
19:00
Angola - Girabola
17:30
17:30
17:30
18:00
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
17:00
17:00
19:00
Arjantin - Primera B
18:00
19:30
Arjantin - Primera C
21:30
21:30
21:30
21:30
Arjantin - Primera Nacional
00:00 1 : 2 MS
MS
19:10
21:00
21:00
21:00
21:20
21:30
21:30
21:30
21:30
22:00
22:00
22:00
23:30
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00 0 : 0 MS
MS
21:30
23:30
23:45
Arjantin - Torneo Federal A
17:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:30
21:30
21:30
21:30
21:30
22:00
22:00
23:00
23:35
Arnavutluk - Kategoria Superiore
20:00
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
17:00
18:00
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
13:45
13:45
13:45
13:45
13:45
Austria Amateur - Regionalliga Batı
15:00
17:00
18:00
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
08:00
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
09:00
Avustralya - NSW NPL 1
08:00
08:00
08:00
Avustralya - Queensland NPL
08:00
10:00
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
08:00
11:00
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
09:45
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
06:00
Avustralya - Victoria Premier League 1
09:00
Azerbaycan - Premier Lig
16:00
18:30
BAE - Arap Körfez Ligi
18:40
BAE - Division 1
17:15
17:15
17:15
17:15
17:15
17:15
17:15
17:15
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
13:00
15:00
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
15:00
17:00
19:00
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30 : 90'
90'
02:00 1 : 0 MS
MS
22:00
Bosna Hersek - Premier Lig
16:00
17:00
18:00
18:00
18:00
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00 2 : 1 MS
MS
00:00 1 : 1 MS
MS
00:00
ER
21:30
21:30
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:00
22:30
23:00
23:00
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00 0 : 0 MS
MS
22:00
23:00
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
ER
03:00
ER
03:00
ER
17:00
ER
22:00
ER
22:00
ER
Brezilya - Brezilya Serie C
01:30 0 : 1 90'
90'
01:30
ER
01:30
ER
22:30
22:30
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Brezilya - Catarinense, Serie B
00:00 1 : 0 MS
MS
21:00
21:00
21:00
21:00
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
21:30
22:00
Brezilya - Mineiro, Modulo II
16:00
21:30
22:30
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
00:30
17:00
21:30
23:00
Brezilya - Paulista, Kadınlar
17:00
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Bulgaristan - Parva Liga
18:00
18:30
20:30
Çekya - 1st Division
17:00
17:00
17:00
Çekya - CFL
11:15
11:15
11:15
11:15
11:15
18:00
Çekya - Divize A
18:00
Çekya - Divize B
11:15
15:00
18:00
Çekya - Divize C
11:30
18:00
18:00
18:00
Çekya - Divize D
11:15
11:15
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Çekya - Divize E
11:15
18:00
18:00
Çekya - Divize F
11:15
18:00
18:00
18:00
Çekya - MSFL
11:15
11:15
11:15
11:15
18:00
Cezayir - Lig 1
18:45
18:45
18:45
18:45
18:45
18:45
18:45
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
10:30
14:30
Çin - Çin 2. Lig
10:00
11:00
12:00
14:30
Çin - Çin Süper Ligi
13:00
14:00
14:00
14:35
14:35
15:00
Danimarka - 1.Lig
15:00
15:00
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
14:00
Danimarka - Süperlig
18:00
18:00
18:00
Ekvador - LigaPro Primera A
04:00 2 : 1 MS
MS
04:00 2 : 0 MS
MS
04:00 0 : 1 MS
MS
04:00 3 : 0 MS
MS
23:30
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
03:00
El Salvador - Segunda Division
00:00
00:00
20:00
23:30
Endonezya - Liga 1
15:00
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Ermenistan - Premier Lig
16:00
Estonya - Esiliiga
12:30
12:30
12:30
12:30
12:30
Estonya - Esiliiga B
12:30
12:30
12:30
ER
12:30
16:00
Etiyopya - Premier Lig
15:00
18:00
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
17:00
Fas - Botola Pro D2
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
18:30
18:30
18:30
21:00
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
12:45
15:00
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
16:00
18:30
18:30
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:30
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
15:00
16:00
Finlandiya - Veikkausliiga
18:30
18:30
Finlandiya - Ykkonen
16:00
18:30
18:30
18:30
18:30
18:30
Finlandiya - Ykkosliiga
18:00
Gana - Premier Lig
18:00 3 : 2 MS
MS
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Hırvatístan - HNL
16:00
18:30
Hırvatístan - Prva NL
18:30
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
10:00
10:00
10:00
10:00
İngiltere Amator - Premier Lig 2
17:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
13:00
22:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10
18:00
19:30
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
13:00
19:30
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
13:30
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
12:00
19:30
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14
19:00
20:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
18:00
19:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
13:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
20:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
13:00
18:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
12:30
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5
13:30
20:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
20:00
20:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
13:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
18:00
18:00
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
20:00
20:30
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
17:00
17:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
17:00
İsveç - 2. Lig, Norrland
14:00
17:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
15:00
15:00
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
13:00
16:00
17:00
18:00
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
14:00
15:00
17:00
18:00
İsveç - Allsvenskan
15:00
17:30
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
16:00
16:00
16:00
İsveç - Superettan
14:00
16:00
16:00
16:00
17:00
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
17:00
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:00
İsviçre - Süper Lig
17:30
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
16:15
İzlanda - 1st deild
18:00
İzlanda - Besta deild
20:00
20:00
Japonya - Emperor Kupası
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
07:00
Japonya - J.Lig 2
08:00
08:00
08:00
08:00
08:00
08:00
Japonya - J.Ligi
08:00
09:00
09:00
09:00
10:00
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
06:00 0 : 1 MS
MS
07:00
07:00
07:00
09:00
Kanada - Kanada Premier Lig
01:00
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
23:00
23:30
Kolombiya - Primera A, Apertura
01:00 2 : 2 90'
90'
03:30 1 : 0 90'
90'
Kolombiya - Primera B
23:00
23:00
Kongo - Premier Lig
15:00
17:00
17:30
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
08:00
09:00
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
10:30
13:00
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
10:30
10:30
13:00
Kosta Rika - Primera Division, Women
00:00
Kuzey Makedonya - Prva Liga
18:00
Letonya - 1st Ligas
15:00
15:00
17:00
19:00
Litvanya - 1 Lyga
14:00
19:00
Litvanya - A Lyga
17:00
19:15
Litvanya - II Lyga
13:00
13:00
14:00
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
16:00
16:00
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Lüksemburg - Ulusal Lig
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Macaristan - NB 2
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:30
18:30
Macaristan - NB I, Kadınlar
21:15
Malezya - Süper Lig
15:15
Mali - Ligue 1
19:30
19:30
19:30
19:30
21:30
Meksika - Liga Premier Serie A
05:00
Mısır - Premier Lig
16:00
19:00
19:00
Nijerya - Premier League
16:00
17:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
ER
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:15
Norveç - 1. Division
15:30
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
14:00
14:00
15:00
16:00
Norveç - 2. Lig Grup 1
18:00
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
16:00
18:30
Norveç - 3. Küme Grup 4
14:00
17:00
17:30
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
16:00
Norveç - 3. Küme Grup 6
15:00
17:00
17:15
Norveç - Eliteserien
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
20:15
Özbekistan - PFL
17:00
17:30
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
Paraguay - 2.Lig
17:00
17:00
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:00 1 : 3 MS
MS
00:00 3 : 0 MS
MS
02:30 0 : 1 90'
90'
21:30
Peru - Liga 1
22:30
23:00
Peru - Liga Femenina
23:30
Peru - Segunda Division
23:30
Polonya - CLJ
11:30
13:00
14:00