Türkiye - Süper Lig
Sivasspor
13:30 1 : 2 MS
MS
Adana Demirspor
Hatayspor
16:00 2 : 1 MS
MS
Trabzonspor
Ankaragücü
16:00 0 : 2 MS
MS
Gaziantep
Antalyaspor
19:00 3 : 2 MS
MS
Ümraniyespor
Giresunspor
19:00 0 : 4 MS
MS
Galatasaray
Türkiye - 1. Lig
Tuzlaspor
13:30 2 : 3 MS
MS
Sakaryaspor
Altınordu FK
16:00 1 : 1 MS
MS
Boluspor
Pendikspor
19:00 0 : 1 MS
MS
Gençlerbirliği
Kulüp Hazırlık Maçları
CA Cerro
00:15 0 : 0 P: 2 - 4
MS
Danubio
Montevideo Wanderers
03:30 1 : 2 MS
MS
Atletico Fenix Montevideo
Harju JK Laagri
10:15 4 : 3 MS
MS
Tallinna FC Levadia
Chernomorets Novorossijsk
12:00 2 : 1 MS
MS
SKA-Khabarovsk-2
FC Gomel
12:00 2 : 2 MS
MS
Lokomotiv Gomel
FK Zeleziarne Podbrezova
12:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
KS Gornik Polkowice
12:00 1 : 2 MS
MS
Chrobry Glogow
FK Motorlet Prague
12:00 1 : 2 MS
MS
FK Banik Most-Sous
Kladno
12:00 5 : 5 MS
MS
SK Zapy
Dinamo Minsk
12:00 3 : 0 MS
MS
Energetik BGU Minsk
Hrvatski Dragovoljac
12:00 0 : 4 MS
MS
NK Kustosija
FC Hradec Kralove B
12:00 0 : 2 MS
MS
MFK Chrudim
Sigma Olomouc (B)
12:00 3 : 0 MS
MS
MFK Frydek Mistek
Sandecja Nowy Sacz
12:30 0 : 0 MS
MS
Stal Rzeszow
Bohemians Prague 1905 B
12:30
FC Kolin
FK Hodonin
12:30
TJ Sokol Lanzhot
SK Hanacka Slavia Kromeriz
12:30 1 : 1 MS
MS
SFC Opava
FK Blansko
12:30 3 : 2 MS
MS
FC Slovan Rosice
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
13:00
FC Unirea Dej
FC Vysocina Jihlava
13:00 3 : 0 90'
90'
FC Viktoria Zizkov
III Keruleti Tve
13:00 1 : 2 MS
MS
Esmtk Budapest
Ruch Chorzow
13:00 1 : 1 MS
MS
Hutnik Krakow
Tatabanja
13:00 3 : 1 MS
MS
MTK Budapest II
SV. Gonsenheim
13:00
VfB Ginsheim 1916
Erdi VSE
13:00 1 : 0 MS
MS
Dabas FC
MFK Karniva
13:00 1 : 1 MS
MS
1.SK Prostejov
Bicskei Tc
13:00
Ivancsa KSE
FC Transmash Mogilev
13:30 0 : 0 MS
MS
FC Vitebsk
KKS Kalisz
13:30
GKS Tychy
Odra Opole
14:00 1 : 1 MS
MS
GSK Pniowek Pawlowice
FC Helsingoer
14:00 2 : 0 MS
MS
Vanloese IF
CSK Uhersky Brod
14:00 0 : 4 MS
MS
MSK Puchov
Sparta Prag (B)
14:00 2 : 5 MS
MS
FK Dukla Prag
FC Gleisdorf 09
14:00
USV METTERSDORF
Ahlafors IF
14:00
Vastra Frölunda IF
Voska Sport
14:00 3 : 0 MS
MS
Bregalnica Stip
FC Inter Turku
14:00 2 : 1 MS
MS
Salpa
HSK Zrinjski Mostar
14:00
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
BK Frem
14:00
Frederiksberg Alliancen 2000
IFK Goteborg
14:00 1 : 1 MS
MS
Halmstads BK
FK Javor Ivanjica
15:00 1 : 1 90'
90'
FK Sloboda Uzice
Znicz Pruszkow
15:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki
AB Gladsaxe
15:00
Nykoebing FC
Örebrö SK
15:00
Orebro Syrianska IF
Gefle IF
15:00
IK Brage
Jönköping Södra
15:00
Atvidabergs FF
FC Minsk
15:30 0 : 2 MS
MS
Neman Grodno
MFK Dukla Banska Bystrica
15:30 4 : 1 MS
MS
FK Kosice
FC Schalke 04 II
15:30 0 : 1 90'
90'
Offenbacher FC Kickers 1901
FK IGMAN KONJIC
15:30 1 : 0 MS
MS
FK Velez Mostar
Wolfsberger AC
15:30 0 : 0 MS
MS
Seattle Sounders
NK Maribor
16:00
FC Dinamo Kiev
1. FC Cologne
16:00
TSV Aubstadt
Bate Borisov
16:00
Slavia Mozyr
SK Austria Klagenfurt
16:00 3 : 1 MS
MS
SK Treibach
Borussia Monchengladbach II
16:00 0 : 4 MS
MS
RW Oberhausen
Helsingborg IF
16:00
Mjallby AIF
IFK Varnamo
16:00
Landskrona Bois
IFK Norrköping FK
16:00
Vasteras SK
NK Radomlje
16:00
NK Rudes
SC Wiener Viktoria
16:00 3 : 2 MS
MS
SV Langenrohr
Varbergs
16:30
Falkenbergs FF
NK Opatija
16:30 0 : 2 MS
MS
NK Dubrava Zagreb
PFK Krylia Sovyetov Samara
17:00
FK Rubin Kazan
Seattle Sounders
18:00
Hammarby IF
Stal Rzeszow
18:00 1 : 1 MS
MS
Wisla Pulawy
FC Gareji Sagarejo
18:00 0 : 3 MS
MS
FC Samtredia
Orgryte IS
18:00
IK Oddevold
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Ankaraspor
14:00 1 : 2 MS
MS
Isparta 32 Spor
İnegölspor
14:00 1 : 1 MS
MS
Anagold 24 Erzincanspor
İspanya - LaLiga
Cadiz
16:00 2 : 0 MS
MS
RCD Mallorca
Girona
18:15 0 : 1 MS
MS
Barcelona
Sevilla
20:30 3 : 0 71'
71'
Elche
Getafe
23:00
Real Betis Sevilla
Almanya - Bundesliga
Freiburg
17:30 3 : 1 MS
MS
Augsburg
Mainz 05
17:30 5 : 2 MS
MS
Bochum
Hoffenheim
17:30 1 : 4 MS
MS
Borussia Monchengladbach
Hertha Berlin
17:30 0 : 2 MS
MS
Union Berlin
Werder Bremen
17:30 2 : 1 MS
MS
Wolfsburg
Bayern Münih
20:30 1 : 1 73'
73'
Eintracht Frankfurt
Fransa - Ligue 1
Troyes
19:00 1 : 1 MS
MS
Racing Club de Lens
Marsilya
23:00
Monaco
İtalya - Serie A
Empoli FC
17:00 2 : 2 MS
MS
Torino FC
US Cremonese
20:00 1 : 2 MS
MS
Inter Milano
Atalanta BC
22:45
Sampdoria Genoa
Hollanda - Eredivisie
PSV Eindhoven
18:30 2 : 0 MS
MS
Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk
20:45 2 : 0 57'
57'
FC Emmen
NEC Nijmegen
22:00
Sparta Rotterdam
SC Heerenveen
22:00
Vitesse Arnhem
AZ Alkmaar
23:00
FC Utrecht
Belçika - Pro League
VC Westerlo
18:00 2 : 0 MS
MS
Yellow-Red Mechelen
Oud-Heverlee Leuven
20:15 1 : 1 87'
87'
ST. Truidense VV
KV Kortrijk
20:15 1 : 1 82'
82'
KV Oostende
Royal Charleroi
22:45
Union Saint-Gilloise
İskoçya - Premier Lig
Hibernian FC
18:00 6 : 0 MS
MS
Aberdeen FC
Glasgow Rangers
18:00 2 : 0 MS
MS
St Johnstone FC
Ross County
18:00 3 : 0 MS
MS
Kilmarnock FC
St Mirren
18:00 1 : 0 MS
MS
Motherwell FC
İngiltere - Federasyon Kupası
Walsall
15:30 0 : 1 MS
MS
Leicester City FC
Accrington Stanley
15:30 1 : 3 MS
MS
Leeds United
Southampton
18:00 2 : 1 MS
MS
Blackpool
Ipswich Town
18:00 0 : 0 MS
MS
Burnley
Sheffield Wednesday
18:00 1 : 1 MS
MS
Fleetwood Town
Fulham FK
18:00 1 : 1 MS
MS
Sunderland
Luton Town
18:00 2 : 2 MS
MS
Grimsby Town
Bristol City
18:00 3 : 0 MS
MS
West Bromwich Albion
Blackburn Rovers
18:00 2 : 2 MS
MS
Birmingham City
Preston North End
21:00 0 : 0 DA
DA
Tottenham
Manchester United FC
23:00
Reading
Portekiz - Lig Kupası
Sporting Lisbon
22:45
FC Porto
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 1
Çatalcaspor
14:00 1 : 0 MS
MS
İçel İdmanyurdu Spor
Karşıyaka
14:00 2 : 0 MS
MS
1922 Konyaspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Group 2
Bulvarspor
14:00 1 : 0 MS
MS
Kusadasispor
Alanya Kestelspor
14:00 0 : 0 MS
MS
Gümüşhanespor
Afrika Uluslar Şampiyonası
Madagaskar
19:00 3 : 1 MS
MS
Mozambik
Nijer
22:00
Gana
Türkiye (Diğer) - U19 1. Lig
Eskişehirspor
12:00 1 : 0 MS
MS
Erokspor
Altay
12:00 1 : 0 MS
MS
Kocaelispor
Balıkesirspor
12:00
BB Erzurumspor
Ankara Keçiörengücü
12:00 1 : 1 MS
MS
Samsunspor
Afjet Afyonspor U19
12:00 1 : 1 MS
MS
Pendikspor
Manisa Futbol Kulubu U19
12:00 2 : 1 MS
MS
Tuzlaspor
Gençlerbirliği
12:00 2 : 2 MS
MS
Adanaspor AŞ
Bandırmaspor
12:00
Çaykur Rizespor
Türkiye (Diğer) - U19 Süper Lig
Kayserispor
12:00 2 : 3 MS
MS
İstanbulspor AŞ
Hatayspor
12:00 1 : 0 MS
MS
Aytemiz Alanyaspor
Adana Demirspor
12:00 3 : 1 MS
MS
Mke Ankaragucu
Bursaspor
12:00 1 : 1 MS
MS
Yeni Malatyaspor
Altınordu FK
12:00
Giresunspor
Antalyaspor
12:00 0 : 1 MS
MS
Demir Grup Sivasspor
Ümraniyespor
12:00 3 : 4 MS
MS
Trabzonspor
Konyaspor
12:00 2 : 0 MS
MS
Boluspor
Kasımpaşa
12:00
Beşiktas JK
Galatasaray
13:00 5 : 0 MS
MS
Fatih Karagümrük
Fenerbahçe
13:00
İstanbul Başakşehir FK
Gazişehir Gaziantep FK
15:00 3 : 2 MS
MS
Göztepe
İngiltere - Championship
Blackburn Rovers
18:00
ER
Blackpool
Huddersfield Town
18:00
ER
Bristol City
Hull City
18:00 3 : 0 MS
MS
Queens Park Rangers
Luton Town
18:00
ER
Cardiff City
Middlesbrough
18:00 2 : 0 MS
MS
Watford
Millwall
18:00
ER
Burnley
Norwich City FC
18:00
ER
Birmingham City
Preston North End
18:00
ER
Coventry City
Reading
18:00
ER
Sheffield United
Rotherham United
18:00
ER
Sunderland
Swansea City
18:00
ER
Stoke City
West Bromwich Albion
18:00
ER
Wigan
Coventry City
18:00 2 : 0 MS
MS
Huddersfield Town
İngiltere - Lig 1
Charlton Athletic
15:30 1 : 2 MS
MS
Bolton Wanderers
Barnsley
18:00
Sheffield Wednesday
Burton Albion
18:00 2 : 0 MS
MS
Oxford United
Cheltenham Town
18:00 0 : 0 MS
MS
Port Vale
Ipswich Town
18:00
ER
Accrington Stanley
Lincoln City
18:00 0 : 0 MS
MS
Cambridge United
Milton Keynes Dons
18:00 0 : 2 MS
MS
Exeter City
Morecambe FC
18:00 5 : 1 MS
MS
Bristol Rovers
Peterborough United
18:00 2 : 1 MS
MS
Portsmouth
Plymouth Argyle
18:00
ER
Derby County
Shrewsbury Town
18:00 2 : 1 MS
MS
Forest Green Rovers
Wycombe Wanderers
18:00
ER
Fleetwood Town
İngiltere - Lig 2
Wimbledon
18:00 1 : 0 MS
MS
Stockport County FC
Barrow
18:00 0 : 2 MS
MS
Northampton Town
Crawley Town
18:00 3 : 2 MS
MS
Salford City
Grimsby Town
18:00
ER
Newport County
Harrogate Town
18:00 0 : 1 MS
MS
Sutton United
Hartlepool United
18:00 1 : 2 MS
MS
Colchester United
Mansfield Town
18:00 4 : 1 MS
MS
Doncaster Rovers
Rochdale
18:00 0 : 1 MS
MS
Carlisle United
Stevenage FC
18:00
ER
Crewe Alexandra
Swindon Town
18:00 3 : 3 MS
MS
Gillingham FC
Tranmere Rovers Birkenhead
18:00 1 : 0 MS
MS
Leyton Orient London
Walsall
18:00
ER
Bradford City
İngiltere - Ulusal Lig
Aldershot Town FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Oldham Athletic
Altrincham
18:00 0 : 2 MS
MS
Boreham Wood FC
Barnet FC
18:00 3 : 0 MS
MS
Chesterfield FC
Dagenham and Redbridge FC
18:00 0 : 2 MS
MS
Yeovil Town
Dorking Wanderers
18:00 0 : 3 MS
MS
Solihull Moors
Notts County
18:00 1 : 0 MS
MS
FC Halifax Town
Scunthorpe United
18:00 1 : 1 MS
MS
Bromley
Southend United
18:00 1 : 3 MS
MS
Eastleigh
Torquay United
18:00 1 : 0 MS
MS
Maidstone United FC
Wealdstone
18:00 1 : 2 MS
MS
Gateshead
Wrexham
18:00
ER
Woking
York City FC
18:00 1 : 2 MS
MS
Maidenhead United FC
İspanya - İkinci Lig B
SD Beasain
18:00 0 : 1 MS
MS
Izarra
AD Alcorcon B
18:00 1 : 0 MS
MS
CD Diocesano
CD Brea
18:30
SD Gernika Club
UD Mutilvera
18:30
AD San Juan
Burgos CF Promesas
18:30
Compostela
Polvorin FC
18:45
CD Palencia Cristo Atletico
Racing Rioja CF
19:00 2 : 1 MS
MS
UD Logrones B
Ourense CF
19:30
Club Marino de Luanco
Valencia B
20:00 1 : 1 MS
MS
Terrassa
Sestao River Club
20:30
Utebo FC
İspanya - LaLiga 2
Granada
18:15 2 : 0 MS
MS
Andorra
Eibar
20:30 0 : 0 70'
70'
Leganes
Real Oviedo
20:30 0 : 1 75'
75'
Villarreal CF B
Las Palmas
23:00
Huesca
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
Villarreal CF
14:00 1 : 0 MS
MS
Deportivo Alaves
Real Betis Seville
16:00
Madrid Ccf
Levante UD
18:00
Alhama CF Femenino
Real Madrid
20:15
Athletic Bilbao
İspanya - Primera Federacion
CF Fuenlabrada
19:00
Cultural Leonesa
SD Logrones
19:00 1 : 0 MS
MS
Murcia
Racing Club de Ferrol
21:00
Ceuta
CF Rayo Majadahonda
21:00
Unionistas de Salamanca CF
CD Eldense
21:00
CA Osasuna B
Barcelona Atletic
21:15
Real Sociedad San Sebastian B
Almanya - 2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
15:00 2 : 0 MS
MS
Jahn Regensburg
1. FC Heidenheim
15:00 2 : 0 MS
MS
Hansa Rostock
Holstein Kiel
15:00 2 : 1 MS
MS
Greuther Furth
Arminia Bielefeld
15:30
Sandhausen
Hamburger SV
15:30
Eintracht Braunschweig
Nürnberg
15:30
St Pauli
Hannover 96
22:30
Kaiserslautern
Almanya - 3. Lig
Erzgebirge
16:00 0 : 0 MS
MS
Sc Freiburg II
Duisburg
16:00 1 : 2 MS
MS
Osnabrück
München
16:00
ER
Dynamo Dresden
Borussia Dortmund II
16:00
Wehen
FC Viktoria Cologne
16:00
SV Waldhof Mannheim 07
SV Meppen 1912
16:00 1 : 1 MS
MS
Oldenburg
Hallescher FC
16:00 0 : 2 MS
MS
FSV Zwickau
SC Verl
16:00 2 : 0 MS
MS
1. FC Saarbrucken
Bayreuth
16:00 1 : 0 MS
MS
Ingolstadt
Fransa - Fransa Kupası, Kadınlar
Girondins Bordeaux
16:30
Metz FC
Dijon FCO
16:30
Paris Saint-Germain FC
FC Fleury
18:00
Le Havre AC
Olympique Lyon
18:00
Montpellier HSC
Fransa - Ligue 2
AS Saint-Etienne
17:00 2 : 3 MS
MS
Sochaux
US Quevilly-Rouen Metropole
21:00 1 : 0 45'
45'
Paris FC
Rodez Aveyron
21:00 0 : 0 DA
DA
Guingamp
Valenciennes
21:00 0 : 0 DA
DA
Metz
Grenoble
21:00 0 : 0 DA
DA
Sporting Bastia
Amiens
21:00 1 : 0 DA
DA
Le Havre
Pau FC
21:00 0 : 2 DA
DA
Annecy FC
Nimes Olympique
21:00 3 : 1 DA
DA
Chamois Niort
Caen
21:00 0 : 0 45'
45'
Stade Lavallois
Dijon FCO
21:00 0 : 1 DA
DA
Bordeaux
İtalya - Bahar Şampiyonası
Atalanta BC
15:00
US Lecce
Cesena
15:00
Inter Milano
ACF Fiorentina
15:00
UC Sampdoria
Frosinone Calcio
15:00
Sassuolo Calcio
Hellas Verona FC
15:00
Cagliari Calcio
AC Milan
15:00
Juventus Turin
SSC Napoli
15:00
Empoli FC
AS Roma
15:00
Udinese Calcio
Torino FC
15:00
Bologna FC
İtalya - Campionato Primavera 2
FC Crotone
12:45 2 : 4 MS
MS
SS Monopoli
Cosenza Calcio
13:00
Benevento Calcio
Reggina 1914
13:00 1 : 2 MS
MS
US Salernitana
Spezia Calcio
13:00
Ternana Calcio U19
Genoa CFC
16:00 0 : 0 MS
MS
Parma Calcio 1913
Calcio Padova
16:00 0 : 1 MS
MS
Venezia FC
AC Feralpisalo
16:30
Brescia Calcio
US Albinoleffe
16:30
US Cremonese
AS Cittadella
16:30
LR Vicenza
US Alessandria Calcio 1912
16:30
AC Monza
Spal
16:30
Pordenone Calcio
Como 1907
16:30
AC Reggiana 1919
SS Lazio
16:30
Ascoli Calcio 1898 FC
Perugia
16:30
Pisa Calcio
Imolese Calcio U19
16:30
Virtus Entella
Pescara Calcio
17:00 2 : 1 MS
MS
US Viterbese
İtalya - Serie A, Women
AC Milan
16:30
Inter Milano
ACF Fiorentina
16:30
ASD Pomigliano
Parma Calcio
17:00
Fcf Como
Juventus Turin
17:00
Sampdoria Genoa
AS Roma
17:00
Sassuolo Calcio
İtalya - Serie B
Venezia FC
16:00 1 : 1 MS
MS
Cittadella
Brescia
16:00 0 : 1 MS
MS
Como 1907
Ternana Calcio
16:00 2 : 1 MS
MS
Modena FC
Ascoli
16:00
Palermo FC
Cosenza Calcio
16:00 1 : 0 MS
MS
Parma
SSC Bari
16:00 0 : 2 MS
MS
Perugia Calcio SPA
FC Sudtirol Bolzano
16:00 2 : 1 MS
MS
Reggina 1914
Frosinone Calcio
17:00
Benevento Calcio
Genoa GFC
18:15 0 : 0 MS
MS
AC Pisa 1909
İtalya - Serie C, Grup B
Carrarese Calcio
16:30 0 : 1 MS
MS
Alessandria
Virtus Entella
16:30 0 : 0 MS
MS
AS Gubbio
US Fiorenzuola
16:30 1 : 2 MS
MS
Imolese Calcio
Siena 1904
16:30 1 : 1 MS
MS
Olbia Calcio
ASD Torres Sassari
16:30 1 : 1 90'
90'
USD Recanatese 1923
ASD San Donato Tavarnelle
16:30 0 : 3 MS
MS
Reggiana
Fermana FC
19:30 1 : 1 MS
MS
Aquila Montevarchi
US Citta di Pontedera
19:30 0 : 3 MS
MS
Cesena
Rimini FC 1912
19:30 1 : 1 MS
MS
Lucchese Libertas 1905
US Ancona 1905
19:30 1 : 1 MS
MS
Vis Pesaro 1898
İtalya - Serie D,E Grubu
US Follonica Gavorrano
17:00
SC Trestina
İtalya - Serie D,G Grubu
Atletico Uri
17:00
Sarrabus Ogliastra
İtalya - Serie D,I Grubu
Vibonese Calcio
16:30
Calcio Catania
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar
Feyenoord Rotterdam
20:00
Fortuna Sittard
Hollanda - Tweede Divisie
Excelsior Maassluis
16:30
FC Lisse
VV Noordwijk
16:30
Koninklijke HFC
Scheveningen
16:30
Katwijk
OFC Oostzaan
16:30
Rijnsburgse Boys
K.v.v. Quick Boys
17:00 1 : 1 MS
MS
Hardenberg
Spakenburg
17:00
Kozakken Boys
FC Volendam
17:00 2 : 1 MS
MS
Jong Sparta Rotterdam
Amsterdamsche FC
17:00
Tec
De Treffers
20:00
Ijsselmeervogels
Hollanda - U21 Knvb, Divisie 1
FC Groningen U21
16:30
de Graafschap U21
ADO Den Haag U21
17:00
NAC Breda
FC Twente Heracles U21
17:15
Feyenoord Rotterdam
Pec Zwolle U21
19:00
Almere City FC U21
Belçika - First Division B
Royal Excelsior Virton
18:00 1 : 3 MS
MS
RSC Anderlecht Futures
Lommel SK
22:00 0 : 0 1'
1'
FCV Dender EH
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
KAA Gent
15:30
Standard Femina de Liege
Club Brugge KV
18:15
SC Eendracht Aalst
Yellow-Red KV Mechelen
21:00
KRC Genk
Portekiz - Campeonato de Portugal
Pevidem SC
18:00 0 : 1 MS
MS
GD Braganca
SC Olhanense
18:00 0 : 3 MS
MS
FC Serpa
Portekiz - Liga Portugal 3
Real SC Queluz
18:00 0 : 1 MS
MS
Sporting Lisbon B
Amora FC
18:00 1 : 0 MS
MS
FC Oliveira do Hospital
SC Sao Joao de Ver
18:00 2 : 0 MS
MS
CDC Montalegre
Vilaverdense FC
18:00 0 : 2 MS
MS
FC Felgueiras 1932
CF Canelas 2010
18:00 1 : 0 MS
MS
Anadia
Vitoria Setubal
19:00 2 : 3 MS
MS
LGC Moncarapachense
Uniao SC Paredes
22:00
AD Fafe
Portekiz - U19 Şampiyonası
Anadia FC U19
18:00 1 : 2 MS
MS
Vitoria Guimaraes
FC Famalicao
18:00 1 : 0 MS
MS
Boavista Porto
Pacos Ferreira
18:00
CD Tondela
FC Porto
18:00 1 : 1 MS
MS
FC Vizela
Rio Ave FC
18:00 2 : 0 MS
MS
Gil Vicente
SC Braga
18:00
Gondomar SC U19
Sporting CP
18:00 1 : 0 MS
MS
SL Benfica
GD Estoril Praia
18:00
Vilafranquense
Maritimo
18:00
Vitoria Setubal
OS Belenenses
18:00 1 : 2 MS
MS
Academica Coimbra
Casa Pia AC
18:00
CD Nacional Madeira
SCU Torreense
18:00
FC Alverca
İskoçya - Lig 1
Airdrieonians FC
18:00 4 : 0 MS
MS
Alloa Athletic FC
Clyde FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Dunfermline Athletic FC
Edinburgh City FC
18:00 1 : 2 MS
MS
Falkirk FC
Montrose
18:00 3 : 3 MS
MS
Kelty Hearts FC
Peterhead
18:00 1 : 3 MS
MS
Queen of The South FC
İskoçya - Lig 2
Albion Rovers FC
18:00 0 : 1 MS
MS
Forfar Athletic FC
Annan Athletic FC
18:00 3 : 0 MS
MS
East Fife
Dumbarton FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Bonnyrigg Rose
Stenhousemuir
18:00 2 : 0 MS
MS
Elgin City FC
Stirling Albion FC
18:00 1 : 0 MS
MS
Stranraer
İskoçya - Şampiyona
FC Dundee
18:00 3 : 0 MS
MS
Queens Park FC
Greenock Morton FC
18:00 1 : 2 MS
MS
Arbroath FC
Partick Thistle FC
18:00 0 : 1 MS
MS
Hamilton Academical FC
Raith Rovers FC
18:00 2 : 2 MS
MS
Inverness Caledonian Thistle FC
ABD - Mls Preseason
Grand Canyon Antelopes
21:00
Sporting Kansas City
Los Angeles Galaxy
21:30
Charlotte FC
Real Salt Lake
22:00
Utah Valley Wolverines
ABD
22:00
New York Red Bulls
Los Angeles FC
23:00
New York City FC
Chattanooga FC
23:00
Atlanta United FC
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
Bayern Münih
15:00 1 : 1 MS
MS
FC Ingolstadt 04
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
FC Rot-Weiss Erfurt
15:00
ER
FSV 63 Luckenwalde
VfB Germania Halberstadt
15:00 1 : 1 MS
MS
SV Lichtenberg 47
Energie Cottbus
15:00 0 : 2 MS
MS
VSG Altglienicke
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
SC Weiche Flensburg 08
15:30
Hannover 96 (A)
Almanya - Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf 1948
15:00
FC Suderelbe 1949
Almanya - Oberliga NOFV Güney
VfL Halle 1896
15:00
ER
VFB 1921 Krieschow
Auerbach 1906
15:00
SG Union Sandersdorf
Neugersdorf
15:00 0 : 1 MS
MS
SC Freital
Plauen
15:00
SV Blau-Weiss Zorbau
FC Einheit Rudolstadt
15:00
ER
FC Grimma
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
RSV Eintracht Stahnsdorf 1949
15:00
SV Tasmania Berlin
SC Staaken 1919
15:00
Optik Rathenow
SG Dynamo Schwerin
16:00
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Almanya - Regionalliga Batı
1. FC Bocholt
16:00 0 : 1 MS
MS
Fortuna Cologne
Andorra - İkinci Lig
FS La Massana
22:30
Santa Coloma B
FC Rangers
22:30
FC Ordino B
Arjantin - Liga Profesional, Reserves
Lanus Res.
15:00 3 : 1 MS
MS
Colon de Santa Fe
CA Belgrano
15:00 0 : 1 MS
MS
Racing Club
Argentinos Juniors
15:00
Rosario Central Res.
Gimnasia de La Plata
15:00 1 : 0 MS
MS
Velez Sarsfield Reserve
Arjantin - Primera C
CS Italiano
02:00 0 : 0 MS
MS
CA Atlas
Real Pilar FC
02:10 0 : 1 MS
MS
CSCD Laferrere
AD Berazategui
23:00
CDM Leandro N. Alem
CSD Liniers
23:00
CA Excursionistas
ASD Justo Jose de Urquiza
23:00
CA General Lamadrid
Arjantin - Profesyonel Lig
Club Atletico Rosario Central
01:15 1 : 0 MS
MS
Argentinos Juniors
Defensa Y Justicia
03:30 2 : 4 MS
MS
CA Huracan
CA San Lorenzo Almagro
23:00
Arsenal de Sarandi
Arnavutluk - Kategoria e Pare
KS Dinamo Tirana
15:00 2 : 1 MS
MS
Luz i Vogel
KF Oriku
15:00
KS Terbuni Puke
KF Skenderbeu Korce
15:00 2 : 0 MS
MS
Lushnja
KS Burreli
15:00
KS Besa Kavaje
FK Tomori Berat
15:00
KF Turbina Cerrik
KS Beselidhja
15:00
KS Korabi Peshkopi
KF Apolonia Fier
15:00
Flamurtari Vlore
Luz i Vogel
21:00
Flamurtari Vlore
KF Apolonia Fier
21:00
KS Korabi Peshkopi
KS Beselidhja
21:00
KF Turbina Cerrik
FK Tomori Berat
21:00
KS Besa Kavaje
KS Burreli
21:00
Lushnja
KF Skenderbeu Korce
21:00
KS Terbuni Puke
KF Oriku
21:00
KS Dinamo Tirana
Arnavutluk - Kategoria Superiore
FK Partizani Tirana
16:00
KF Laci
Vllaznia Shkoder
16:00
KS Kukesi
KS Kastrioti Kruje
16:00
KF Erzeni Shijak
KF Teuta
16:00
KF Bylis Ballsh
KF Egnatia Rrogozhine
16:00
Tiran
Avustralya - A-League, Women
Canberra United FC
07:00 0 : 5 MS
MS
Western United FC
Brisbane Roar FC
07:00
Wellington Phoenix
Western Sydney Wanderers
09:30 1 : 0 MS
MS
Newcastle Jets
Avustralya - A-Ligi
Wellington Phoenix FC
05:00 2 : 2 MS
MS
Perth Glory
Macarthur FC
09:00 2 : 2 MS
MS
Western United FC
Cental Coast Mariners FC
11:45 2 : 2 MS
MS
Western Sydney Wanderers FC
BAE - 1. Division
Dibba Al-Hisn SC
16:10 1 : 2 MS
MS
AL-Rams
BAE - Arap Körfez Ligi
AL Bataeh (UAE)
16:15 2 : 2 MS
MS
Al Ittihad Kalba
Dibba Al Fujairah
16:15 0 : 1 MS
MS
Al Jazira (Uae)
Al Wahda FC (Uae)
19:00 3 : 3 MS
MS
Al-Wasl FC
Bahreyn - Premier Lig
Al-Riffa SC
16:30 3 : 1 MS
MS
AL Khalidiyah
AL HIDD
18:00 2 : 1 MS
MS
AL Budaiya
AL-MUHARRAQ SC
19:30 0 : 0 MS
MS
SITRA CLUB
Bangladeş - Premier Lig
Bashundhara Kings
12:00 3 : 1 MS
MS
Sheikh Russel KC
Fortis FC
12:00 1 : 1 MS
MS
Bangladesh Police FC
Botsvana - Premier League
Prisons Xi Gaborone
16:30
Extension Gunners
Eleven Angels
17:00
Township Rollers
Morupule Wanderers
17:00
Masitaoka FC
Sua Flamingoes
17:00
Gaborone United
Security Systems FC
17:00 2 : 0 MS
MS
Mogoditshane Fighters
Nico United
17:00
Jwaneng Galaxy
Brezilya - Alagoano, Serie A
Murici FC AL
22:00
AS Arapiraquense AL
CR Brasil AL
22:00
CS Alagoano AL
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
EC Jacuipense BA
22:00
Itabuna EC BA
Brezilya - Candango, 1. Divisao
SE Santa Maria DF
16:30 1 : 2 MS
MS
Paranoa EC DF
SE Gama DF
21:00
Taguatinga EC DF
Brezilya - Capixaba, Serie A
Serra FC ES
02:00 1 : 2 MS
MS
Real Noroestes ES
Vilavelhense ES
21:00
Rio Branco AC ES
Brezilya - Carioca
Nova Iguacu RJ
21:30 1 : 0 31'
31'
Bangu RJ
Brezilya - Cearense
Ceara SC CE
22:00
Maracana CE
Pacajus
22:00
Iguatu CE
Brezilya - Gaucho
SC Internacional RS
22:30
EC Sao Luiz
Brezilya - Goiano, 1. Lig
AC Goianiense GO
22:00
AA Aparecidense GO
Goiania EC GO
22:00
Goianesia EC GO
Gremio Anapolis GG
22:00
Brezilya
Brezilya - Mato-Grossense
Dom Bosco MT
16:30
Uniao EC MT
Brezilya - Mineiro
Cruzeiro EC MG
16:30 1 : 1 MS
MS
Athletic Club Sjdr MG
AA Caldense MG
22:00 0 : 0 1'
1'
EC Democrata MG
Ipatinga MG
22:00
CA Patrocinense MG
Democrata SL MG
22:00
Pouso Alegre MG
Brezilya - Paraense, Serie A
Independente PA
22:00
Cameta PA
Bragantino Clube do Para PA
22:00
Castanhal EC PA
Paysandu SC PA
23:00
SC Itupiranga PA
Brezilya - Paraibano
Campinense PB
22:00 0 : 0 2'
2'
Serra Branca EC PB
Brezilya - Paranaense
Rio Branco PR
21:30
FC Cascavel PR
Independente FSJ PR
22:00
CA Paranaense PR
Brezilya - Paulista, Serie A2
Oeste FC SP
17:00 0 : 0 MS
MS
Comercial SP
Rio Claro FC SP
21:00
EC Lemense SP
AA Ponte Preta SP
22:00
EC Taubate SP
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
23:00
CA Juventus SP
Brezilya - Paulista,Serie A3
Uniao Suzano AC SP
21:00
Marilia AC SP
Gremio Osasco Audax EC SP
22:00
Red Bull Brasil SP
Brezilya
22:00
RIO PRETO SP
Sao Jose EC SP
22:00
EC Sao Bernardo SP
Brezilya - Piauiense, Serie A
River PI
21:45
Fluminense EC PI
Brezilya - Potiguar
Globo FC RN
21:00
Potyguar Cn Seridoense RN
CE Forca E Luz RN
21:00
Santa Cruz FC RN
Brezilya - Sergipano
AD Frei Paulistano SE
21:15 1 : 0 45'
45'
AD Atletico Gloriense SE
Brezilya
22:00
Dorense FC SE
Brezilya - Sul-Mato-Grossense
Aquidauanense FC MS
21:00
Novoperario FC MS
Brezilya - Supercopa Do Brasil
SE Palmeiras SP
22:30
CR Flamengo RJ
Burundi - Ligue A
TOP Junior FC
16:00
AS Inter Star
Magara Young Boys
16:00 2 : 1 MS
MS
Bujumbura City FC
Tigre Noir Ruyigi
16:00
Rukinzo FC
Cebelitarık - Ulusal Lig
St Josephs FC
18:00
Europa FC
Çekya - 1st Division
FC Fastav Zlin
17:00
FC Banik Ostrava
SK Slavia Prag
17:00
FK Jablonec
Bohemians Prag 1905
17:00 2 : 0 MS
MS
FK Teplice
FC Viktoria Plzen
17:00 1 : 2 MS
MS
FC Hradec Kralove
FK Mlada Boleslav
17:00
FC ZBROJOVKA Brno
FC Slovan Liberec
17:00
FK Pardubice
1 FC Slovacko Uherske Hradiste
17:00 1 : 0 MS
MS
SK Dynamo Ceske Budejovice
SK Sigma Olomouc
20:00 1 : 1 90'
90'
Sparta Prague
El Salvador - Primera Division, Reserves, Clausura
Santa Tecla FC U20
00:00 1 : 1 MS
MS
CD Aguila U20
Endonezya - Liga 1
Persita Tangerang
11:00 0 : 0 MS
MS
Persis Solo
Bhayangkara FC
12:00 1 : 1 MS
MS
Dewa United
Dewa United
12:00
Borneo Samarinda
Psis Semarang
16:30
ER
Persebaya Surabaya
Fas - Botola
Moghreb Athletic de Tetouan
18:00 1 : 1 MS
MS
Maghreb As De Fes
AS Far Rabat
18:00 3 : 2 MS
MS
Mouloudia Club Of Oujda
Olympique Club De Safi
20:15 2 : 1 86'
86'
Raja Casablanca Athletic
CRS Salmi
22:30
Ittihad Tanger
Filistin - Gaza Strip Premiyer Ligi
Shabab Jabalia
15:30 0 : 2 MS
MS
Gaza El Riyadi
Shabab AL Zawaida
15:30 0 : 0 MS
MS
Ittihad Khanyounis
Filistin - West Bank League
Thaqafi Tulkarem
17:00
Ahli Al Khalil
Shabab Alsamu
19:00
Markaz Shabab Balata
Jabal El Mokaber
19:00
Islami Qalqilya
Finlandiya - Lig Kupası
Seinajoen JK
15:45 0 : 1 MS
MS
Kuopion Palloseura
AC Oulu
16:00 0 : 0 MS
MS
Tampereen Ilves
FC Lahti
17:00 0 : 2 MS
MS
FC Honka
Vaasan Palloseura
18:45 2 : 1 MS
MS
FC Haka Valkeakoski
Galler - Cymru Championship South
Carmarthen Town
17:00
Cwmbran Celtic
Llantwit Major
17:00
Pontardawe Town FC
Llanelli Town
17:30
Barry Town United FC
Galler - Cymru Championship, North
Llandudno FC
17:00
Gresford Athletic
Chirk AAA
17:00
Colwyn Bay
Llanidloes Town
17:00
Holywell Town
Porthmadog
17:30
Ruthin Town
Penrhyncoch
17:30
Holyhead Hotspur
Guilsfield FC
17:30
Conwy Borough
Galler - Cymru Premier
Pen-y-Bont FC
18:00 3 : 0 MS
MS
Newtown AFC
Galler - Lig Kupası
Connahs Quay Nomads FC
15:45 0 : 0 P: 3 - 4
MS
Bala Town FC
Gana - Premier Lig
Tamale City FC
18:00 2 : 3 MS
MS
Bibiani Gold Stars FC
Medeama SC
18:00 0 : 1 MS
MS
Hearts of Oak
Güney Afrika - Premier futbol Ligi
Mamelodi Sundowns
16:30 2 : 0 MS
MS
Sekhukhune United
Swallows FC
18:30 0 : 0 MS
MS
Supersport United
Marumo Gallants FC
21:00 0 : 1 DA
DA
Orlando Pirates FC
Güney Afrika - Ulusal 1.Lig
Black Leopards
16:30
University of Pretoria FC
Cape Town Spurs
16:30
Cape Town All Stars
Polokwane City
16:30
Magesi FC
Jdr Stars
16:30
Nb La Masia
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Bengaluru FC
15:00 3 : 1 MS
MS
Chennaiyin FC
Atk Mohun Bagan
17:00 2 : 0 MS
MS
Odisha FC
Hindistan - I-Ligi
Rajasthan United
11:30 1 : 2 MS
MS
Trau FC
Hırvatístan - 1st HNL
Sibenik
17:00 1 : 2 MS
MS
HNK Rijeka
GNK Dinamo Zagreb
19:10 2 : 1 MS
MS
NK Lokomotiva Zagreb
NK Istra 1961
20:00
HNK Hajduk Split
NK Osijek
20:00
HNK Gorica
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
Southern District FC
10:00 2 : 1 MS
MS
Hong Kong Rangers FC
Resources Capital FC
13:00 : 90'
90'
Kitchee SC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
Bowers & Pitsea FC
18:00
Potters Bar Town
Brightlingsea Regent
18:00 3 : 2 MS
MS
Folkestone Invicta
Canvey Island
18:00
Herne Bay FC
Corinthian Casuals
18:00 1 : 2 MS
MS
Bognor Regis
Cray Wanderers
18:00
Lewes
Enfield Town
18:00
Carshalton Athletic
Haringey Borough FC
18:00
Hastings United FC
Hornchurch
18:00 1 : 2 MS
MS
Aveley
Horsham FC
18:00
Billericay Town
Kingstonian FC
18:00 0 : 5 MS
MS
Bishop´s Stortford
Margate FC
18:00
Wingate & Finchley
İngiltere - Konferans Güney
Bath City FC
18:00
Farnborough FC
Chelmsford City
18:00 0 : 1 MS
MS
Welling United
Cheshunt FC
18:00
Slough Town
Dulwich Hamlet
18:00
Eastbourne Borough
Ebbsfleet United FC
18:00
Concord Rangers
Havant & Waterlooville
18:00
Hampton & Richmond Borough FC
Hemel Hempstead Town
18:00
Dover Athletic
Hungerford Town
18:00 1 : 1 MS
MS
Chippenham Town
Oxford City
18:00
Weymouth FC
Taunton Town
18:00
ST Albans City
Tonbridge Angels
18:00
Braintree Town FC
Worthing FC
18:00
Dartford FC
İngiltere - Konferans Kuzey
AFC Fylde
18:00
Chester FC
AFC Telford United
18:00
Southport
Alfreton Town FC
18:00 2 : 0 MS
MS
Kettering Forest
Blyth Spartans AFC
18:00 0 : 3 MS
MS
Buxton FC
Boston United FC
18:00 2 : 2 MS
MS
Scarborough Athletic
Brackley Town FC
18:00
Gloucester
Bradford Park Avenue AFC
18:00 0 : 0 MS
MS
Chorley FC
Curzon Ashton
18:00 5 : 2 MS
MS
Farsley Celtic
Darlington
18:00
Spennymoor Town FC
Hereford FC
18:00 2 : 3 MS
MS
Banbury United
Leamington FC
18:00
Kings Lynn Town
Peterborough Sports FC
18:00
Kidderminster Harriers FC
İngiltere - Northern Premier League
Atherton Collieries AFC
18:00 0 : 2 MS
MS
South Shields
Belper Town FC
18:00
Bamber Bridge
FC United Of Manchester
18:00 1 : 1 MS
MS
Warrington Town
Guiseley AFC
18:00
Hyde United
Lancaster City
18:00
Matlock Town
Marine FC
18:00 1 : 1 MS
MS
Ashton United FC
Morpeth Town
18:00
Radcliffe FC
Stafford Rangers
18:00 2 : 0 MS
MS
Marske United Fc
Stalybridge Celtic
18:00
G´borough Trinity
Warrington Rylands 1906 FC
18:00
Liversedge
Whitby Town
18:00
Nantwich Town
İngiltere - Southern Football League, Premier Division South
Beaconsfield Town
18:00
Chesham United
Bracknell Town
18:00 3 : 1 MS
MS
Winchester City FC
Dorchester Town
18:00
Swindon Supermarine
Gosport Borough
18:00
Heyes & Yeading
Hendon
18:00
Harrow Borough
Merthyr Town
18:00 5 : 0 MS
MS
Salisbury FC
Metropolitan Police
18:00
Hanwell Town
North Leigh FC
18:00
Hartley Wintney
Plymouth Parkway
18:00
Poole Town
Weston Super Mare
18:00
Truro City
Yate Town
18:00
Tiverton Town
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Central
AFC Rushden And Diamonds
18:00
Stratford Town
Basford United
18:00 1 : 3 MS
MS
Tamworth
Hednesford Town
18:00
Alvechurch
Hitchin Town
18:00
Bedford Town
Ilkeston Town FC
18:00
Coalville Town
Kıngs Langley
18:00
Barwell FC
Leiston
18:00
St Ives Town
Mickleover FC
18:00 2 : 0 MS
MS
Rushall Olympic
Nuneaton Borough FC
18:00
Stourbridge
Redditch United
18:00 2 : 0 MS
MS
Bromsgrove Sporting
Royston Town
18:00
Needham Market FC
İspanya - Tercera Federacion, Group 1
Rapido de Bouzas
19:00
Racing Club Villalbes
İspanya - Tercera Federacion, Group 10
Sevilla FC C
14:30
Espeleno Atletico
AD Ceuta B
18:30 1 : 1 MS
MS
Bollullos CF
İspanya - Tercera Federacion, Group 11
CD Binissalem
18:00 0 : 1 MS
MS
FC Inter Manacor
PE Sant Jordi
18:00
CE Andratx
UD Poblense
18:30
SD Portmany
CD Manacor
18:30 4 : 0 MS
MS
CD Constancia
CE Santanyi
19:00
CD Platges de Calvia
UD Collerense
19:30
CE Mercadal
İspanya - Tercera Federacion, Group 12
V. Santa Brigida
00:00 0 : 0 MS
MS
UD San Fernando
Arucas CF
00:00 2 : 0 MS
MS
Estrella CF
UD Tenerife Sur Ibarra
18:00 1 : 0 MS
MS
CD La Cuadra
CD Santa Ursula
19:30
CF Panaderia Pulido
İspanya - Tercera Federacion, Group 15
CD Egues
17:45
CD Ardoi FE
CD Alesves
18:00
Udc Txantrea Kke
CD Cortes Navarre
18:00
CD Beti Onak
CD Pamplona
18:00
Ucd Burlades
CD Cantolagua
18:30
CD Oberena
SD Lagunak
19:00
CD Huarte
İspanya - Tercera Federacion, Group 17
CD La Almunia
18:30
Robres CD
İspanya - Tercera Federacion, Group 18
CD Torrijos
18:00 2 : 1 MS
MS
CD Azuqueca
CD Manchego Ciudad Real
18:30
CD Tarancon
CD Illescas
18:30
Atletico Tomelloso
İspanya - Tercera Federacion, Group 2
CD Lealtad de Villaviciosa
18:00
UD Llanera
İspanya - Tercera Federacion, Group 3
CD Guarnizo
18:00 1 : 0 MS
MS
CD Revilla
SD Torina
18:15
UC Cartes
UM Escobedo
18:30
CD Tropezon
UD Samano
18:30