mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset

CHP’Lİ KADINLAR KADINA HAKARETİ SAVUNDU

CHP’li bir erkek siyasi, partili bir bayana taciz tecavüzle anılsa, sözde sosyal demokrat Can Ataklı gibi “CANIM ZATEN KAŞARDI” diyerek tavır bile sergilerlerse kimse şaşırmasın

CHP’Lİ KADINLAR KADINA HAKARETİ SAVUNDU
kafkas_reklam yeliz

CHP’nin Edremit teşkilatında skandallar bitmek bilmiyor. İlçe başkanı Deniz Onur Özcan’ın pkk, Kürdistan sözleriyle yaptığı paylaşımla gündeme gelmesinin ardından eski ilçe başkanı Fatih Yılmaz’ın CHP’li Nevin Sayman hakkında hakaret içerikli sözlerle gündeme gelmesi, akabinde CHP Kadın Kolları Teşkilatının da Fatih Yılmaz’ın sözde özür mektubu denilen ancak içeriğinde yaptığı hakaretlerden dolayı zerre pişmanlık duymadığı anlaşılan, bununla da yetinmeyip birilerini kumpasçılıkla itham ettiği sözlere yer verilmesi ve bu mektubun CHP Kadın Kolları sayfasından paylaşılması yeni bir skandala daha sebep oldu.

1

KADIN KOLLARI CHP’Lİ KADINA HAKARET EDENE DESTEK VERDİ
2Nevin Sayman hakkında son derece saygısız hatta ahlaki değerlerle bağdaşmayan ifadelerin deşifre olması sonrasında, hakareti gerçekleştiren Fatih Yılmaz’ın mektubunu yayınlaması, hakarete uğrayana değil de hakareti gerçekleştirenin mektubunu yayınlaması, kadına hakaret edene destek olarak değerlendirildi. CHP’nin kadın kollarınında kayıtlı üyelerin yarınlarda aynı şekilde hakarete uğradığı anda nasıl yol izleneceği de ortaya çıkmış oldu. Edremit’te CHP’nin çöken siyasi anlayışının kadın kollarına da sirayet ettiği net şekilde görülürken, hakarete uğrayan partili kadına destek olmak yerine hakaret edenlerle kolkola tavır sergilemesi, tam bir utanç abidesi gibi kadın kolları teşkilatını ofsaytta bıraktı.

 

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ KADINI YAŞATIR DİYEREK SOKAKLARDA ELLERİNDE AFİŞLERLE GEZP SLOGAN ATANLAR, KENDİ PARTİLİ KADINI DAHİ KORUMAKTAN ACİZLER
3CHP Kadın Kolları teşkilatı Edremit’te İstanbul Sözleşmesi kadını yaşatır diyerek eylemlerde yer alırken, kendi partili kadına yapılan hakarette, hakaret edenden yana tavır koyarak, ikiyüzlü siyasetini ortaya koydu. İstanbul Sözleşmesi ile ilgili takındıkları tavrın da aslında ikircikli bir tavır olduğu, söylemlerin samimiyet taşımadığı, adı kadın kolları olan teşkilatın kadına bile sahip çıkmaktan aciz olduğunu gözler önüne serdi.

 

DÜŞÜNÜYORUM DA;
CHP Edremit eski ilçe başkanı Fatih Yılmaz’ın deşifre olan hakaretleri sonrasında hakarete uğrayan Nevin Sayman’da aynı yolla cevap verse ve Fatih Yılmaz’a karşılık vermiş olsaydı bu kadın kolları Nevin Sayman hakkında anında kınama hatta partiden uzaklaştırılsın bile derdi. Kendi partili kadına bile sahip çıkma beceri ve yeteneğinden uzak siyasi anlayışla bence CHP Edremit Kadın Kolları ismi acilen değiştirilip, CHP Edremit Egoları Yüksek Erkeklerin yanı yandaşı kolları olarak isim değişikliğine bir an önce gitmesini önerebiliyorum. CHP Edremit Kadın Kolları kadına hakaret edenle yoldaş olarak siyasi tarihlerine kara lekeyi kendi elleriyle sürmüşlerdir. Yarın seçmenin kapısına kadının hakkını korumak için varız sözünü hangi yüzle söyleyebilecekler bilemem ama ben Edremit Kadınına CHP’nin kadın kollarından uzak durmalarını önerebilirim. Allah muhafaza bunlar ve taşıdıkları zihniyet öyle tehlikeli ki; yarın CHP’li bir erkek siyasi, partili bir bayana taciz tecavüzle anılsa, sözde sosyal demokrat Can Ataklı gibi “CANIM ZATEN KAŞARDI” diyerek tavır bile sergilerlerse kimse şaşırmasın.

4

5

6

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL