EDREMİTİN ORTA YERİNDE ADETA CİNAYET

Edremit İçi Sanayi Bölgesinde Ölmek Üzere Olan Atı Yolun Kenarına Atıp Gittiler. Bu kadarda olmaz diye düşünürken, şu mübarek günlerde bu kadarını da yaptılar. İnsanların birbirine olan saygısının gitgide azaldığı..

EDREMİTİN ORTA YERİNDE ADETA CİNAYET

Edremit İçi Sanayi Bölgesinde Ölmek Üzere Olan Atı Yolun Kenarına Atıp Gittiler.8fb12296-2533-4b2e-96df-c7cd6c822bfc

Bu kadarda olmaz diye düşünürken, şu mübarek günlerde bu kadarını da yaptılar.

İnsanların birbirine olan saygısının gitgide azaldığı günümüzde kimilerinin hayvanlara karşı takındıkları acımasız tavır, 05.Nisan.2022 Salı günü  saat 18:00 civarında Edremit İçi Sanayi Bölgesinde insanoğlunun acımasızlığını alenen ortaya koydu.

Alan muhabirlerimizin tesadüfen rast geldikleri utanç verici olayda 06.FN.5556 plakalı aracın arkasından iki kişi tarafından sürüklenerek yol kenarına bırakılan hasta bir at şehrin ortasında adeta ölüme terkedildi.

Alan muhabirlerimizin belediye ekiplerine olayı bildirmelerinin ardından, ihbarı almalarının hemen ardından kısa bir süre içerisinde olay yerine gelen zabıta ekibi,  yaptıkları araştırma neticesi araç sahibine ulaşarak kanuni işlemleri yerine getirdi.

11

Belediye veterinerlerinin olay yerinde yaralı hayvana tıbbi  müdahale uygulamalarının ardından ölmek üzere olan at olay yerinden kaldırılarak gözetim altındı.

 

Haber: Ezberbozan İstihbarat

Paylaş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL