mehmet_ertas_insaat
Güncel Manşet Sosyal Medya

TASMACISI ERKEK OLANA BACIM DEME MUSTAFA

Vah Mustafa vah. Mavi kimliklilere de bacım der olmuşsun. Twitter sayfasında gay sayfalarını beğenmekten dolayı aklı karışmış herhalde.

kafkas_reklam yeliz

Vah Mustafa vah. Mavi kimliklilere de bacım der olmuşsun. Twitter sayfasında gay sayfalarını beğenmekten dolayı aklı karışmış herhalde.

Facebook televizyonu olan Egetürk TV’de bir dönem programlar yapan Mustafa Karakaşlar’ın son günlerde yaptığı sözde yayın ve paylaşımlarda kontrolünü iyiden iyiye kaybettiği görülmekte.

Karakaşlar’ın paylaşımlarında sergilediği agresif ve kontrolsüz tavırlar yüzünden ağzından çıkanlardan da habersiz tavırları mizah meraklılarının oldukça ilgisini çeker oldu.

Bu tavırlarını sergilerken kaybettiği kontrolü yüzünden annesi yaşındaki bayanlara karşı sergilediği üslup ve davranışlar da tepkilere neden olmakta. Kendisinin yaptığı iddia edilen yazışmalarda, 3 ncü şahıslar için olmadık sözler sarf ettiği, bu sözleri sarf ettikten sonra kendisini aklama maksatlı yaptığı paylaşımlar ise tam bir dram konusu oldu. Öyle bir hale büründü ki girdiği çıkmaz sokak, kendisini deşifre edilmiş sahte hesaplardan aklatma telaşesine bile dönüştü. Oysa ki sığındığı sahte sosyal medya hesabının tasmasını kimlerin tuttuğu Balıkesirspor kulüp başkanı Özgür Yılmaz tarafından deşifre edilmişti.

Karakaşlar’ın bu çırpınışları sergilerken cinsiyeti erkek tarafından tasması tutulan sahte hesaba bacım diyecek kadar şaşırmış olduğunu üzülerek gözlemlemekteyiz.

Yaptığı paylaşımların altına yapılan gerçek hesap yorumlarında bile kendisine gösterilen tepki açıkça ortadayken, Karakaşlar’ın hala kendisine çeki düzen vermemesi Balıkesir basını için endişelere sebep olacaktır.

Deşifre ettiğimiz sahte hesaptan yapılan paylaşımda Levent Mercan’ı etki ajanı gösterme girişimlerinin, kripto fetö yapısının deşifre olmasından kaynaklı olduğunu cümle alem öğrendi, lakin bizim Karakaşlar ne yazık ki öğrenemedi. Karakaşlar’a da anlayış gösteriyoruz. Kendisine verilen savcılık kovuşturma olmadığına dair evraklarda, yaptığı iddia edilen eylemleri yapmadığından dolayı değil de zaman aşımına girmesi yüzünden verildiğini maskelemek için çırpınış için de olmasını, düştüğü çaresizlikten kaynaklandığını anlıyoruz. Bu nedenle de kendisine sabır ve anlayış göstermeye devam ediyoruz.

Son dönemde yaptığı sözde canlı fosbuk yayınlarında sarf ettiği sözler, attığı iftiralar ve hakaretler sebebiyle adli makamlara yapacağımız başvuru sonrasında Karakaşlar’ın kara günlerinin başlayacağından eminiz. Uğradığımız silahlı saldırı sebebiyle adliyeye dilekçe vermeye gidemeyişimiz belki de müracaatta bulunamayacağımız algısı yaratmış olabilir lakin nasipse 15-20 güne ayaklandıktan sonra adli sürecin başlatılacağından dolayı bizler rahatız. Rahatsız olanların da kimleri araya koymaya çalışacağını da düşünerek kaybedecek vaktimiz olmayacak.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL