YİĞİDİN HAKKINI VERECEKSİN

Hani şu günlerde dünya üzerinde ekonomisi bozulan tek ülke imajı verilmeye çalışılıp, ekonomik istikrarsızlık vs diğer sebepler ile yabancı ülkeler Türkiye üzerinde oyun kurmaya çalışıyorlar ya; Hah işte onların topuna,..

YİĞİDİN HAKKINI VERECEKSİN

21.KOGUS-EZBERBOZAN-2

Hani şu günlerde dünya üzerinde ekonomisi bozulan tek ülke imajı verilmeye çalışılıp, ekonomik istikrarsızlık vs diğer sebepler ile yabancı ülkeler Türkiye üzerinde oyun kurmaya çalışıyorlar ya;

Hah işte onların topuna, her ne kadar vizyon farkı var gibi gözükse dahi sahip olunan Milli Misyondan bomba gibi bir dış manevra ile hepsini abondone edecek bir hareket  ile güzel  bir cevap geldi.

Hani dünya devi Amerika, Almanya, İngiltere ve Fransa konuşup duruyorlar ve şu günlerde de Yunanistan’ı başımıza sarmaya çalışıyorlar ya.

İşte hepsinin boy sırasına girecekleri hamleyi bu ülkenin Cumhurbaşkanı İran’da yapmış olduğu toplantı ile hepsine birden inceden bir mesaj verdi.

773x435_cmsv2_89c73582-708e-5ad4-babf-9bb4f27b45dc-6866490

Şimdi gerisini onlar düşünsünler ve yeni stratejiler üretsinler.

Türkün aklı ile ve kaderi ile hiçkimse oynayamaz bunu herkes bilsin.

Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Her ne kadar ekonomik darboğazda olursak olalım Astana Üçlü Zirvesi kapsamında İran’da bulunan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya gelen Cumhurbaşkanımızı süper güçlere vermiş olduğu ince mesajdan dolayı takdir ile karşılamak gerekli.

Hadi bakalım Yunanistan şimdi ne düşünüyorsun. Önümüzdeki günlerde göreceğiz.

 

Layık olanlara selamlar.

Ziya Burhan Sönmez

Yirmibirinci Koğuş / 20.Temmuz.2022

Paylaş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL