mehmet_ertas_insaat
Siyaset Yaşam

AHMET AKIN BALIKESİR KUZUSUNA SAHİP ÇIKTI

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN AK PARTİ İKTİDARINI GÖREVE ÇAĞIRDI. BALIKESİR’İN MARKASI İSTİSMAR EDİLİYOR

kafkas_reklam yeliz

AHMET AKIN BALIKESİR KUZUSUNA SAHİP ÇIKTI.

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN AK PARTİ İKTİDARINI GÖREVE ÇAĞIRDI. BALIKESİR’İN MARKASI İSTİSMAR EDİLİYOR

AHMET AKIN (2)

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir kuzusu ile yaşanan sorunları TBMM gündemine taşıdı. “Balıkesir markası istismar ediliyor” diyen Ahmet Akın “Fırsatçılık yapanlardan hesap soracağız” açıklamaları yapan AK Parti iktidarını göreve davet ettiğini söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Balıkesir kuzu yetiştiricilerinin son günlerde dile getirdiği şikayetleri TBMM’de konuşarak Tarım ve Orman Bakanlığı’nı ve AK Parti iktidarını göreve çağırdı. “Balıkesir tarım ve hayvancılığın başkentidir” diyen Ahmet Akın şunları söyledi:

“Balıkesir, tarım ve hayvancılığın başkentidir ve bununla birlikte Türkiye’nin dört bir yanında da Balıkesir kuzusu bir markadır ve tescillidir. Balıkesirli besicilerimiz, büyük bir emekle, yüksek maliyetlerle ekmeğini kazanmak için, bu ekonomik buhranda yaşanan gıda krizinde büyük bir mücadele verirken, fırsatçılar coğrafyamızın markasını istismar ediyorlar. AK Parti iktidarının yarattığı hayat pahalılığını fırsat bilip yükselen et fiyatları karşısında Balıkesir kuzusu olmadığı halde başka bölgelerden hayvan getirip sonra buradan başka bölgelere Balıkesir kuzusu diye gönderenler haksız kazanç elde ediyorlar. Balıkesirli hemşehrilerim adına, Tarım ve Hayvancılık Bakanını, ‘Fırsatçılık yapanlardan hesap soracağız.’ diye açıklamalar yapan AK Parti iktidarını acilen göreve davet ediyorum.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL