mehmet_ertas_insaat
Yaşam

Akçay Kavşağı Nerede Sayın Sponsorlu?

Kripto fetö hareketlerinden zerre farksız bu hamleler ile akıllarınca Yücel Yılmaz methiyeleri düzecekler ardından. Yemiyor kardeşim vatandaş böyle ucuz hesapları.

kafkas_reklam yeliz

Akçay Kavşağı Nerede Sayın Sponsorlu?

İşleri güçleri algıcılık çalgıcılık sosyal medyada bazılarının.

Yapılmamış Akçay Kavşağını yapılmış diye yazarak sözde anket düzenleyip ardından algı operasyonlarına kalkışacaklar. Kripto fetö hareketlerinden zerre farksız bu hamleler ile akıllarınca Yücel Yılmaz methiyeleri düzecekler ardından.

Yemiyor kardeşim vatandaş böyle ucuz hesapları. Üstelik sözde anket algıcılığı aynı zamanda sponsorlu. Tabi sponsorun kim olduğunu tahmin etmekte de zorlanmaz bu millet.

Önce Akçay Kavşağını yapacak kapasitede belediyecilik görelim sonra zaten yapılan bir hizmet var ise onu takdir etmesini de biliriz. Akıllı diye yaptıkları kavşakta hemen hemen her gün bir kaza yaşanıyor. İnsanımız hayatını kaybediyor, yaralanıyor, sakat kalıyor. Kimin umurunda? Tabi sözde akıllı kavşağı sponsorluk hizmetleri ile yaldızlayacak yaratılmış bir besleme sürüsü var. Bu sürünün önüne ot koysan otlamaya dünden rıza göstermişler.

Bir ara gelin de Akçay’da yapıldı dediğiniz Akçay Kavşağının videosunu da çekelim. Yücel’in mizah konusu olan hizmetlerini görelim. Ne dersiniz sayın sponsorlu?

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL