mehmet_ertas_insaat
Yaşam

ATATÜRK DEVRİMLERİ IŞIĞINDA MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı: Milletimizin Gönlünde Ölümsüzleşen Yüce Atatürk’ü Minnetle Anıyoruz.

kafkas_reklam yeliz

ATATÜRK DEVRİMLERİ IŞIĞINDA MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı: Milletimizin Gönlünde Ölümsüzleşen Yüce Atatürk’ü Minnetle Anıyoruz.

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Türk Milleti’nin kurtarıcısı ve 100 yaşındaki Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85’inci yıldönümünde yaptığı açıklamada, “Ulusal birliğin, ülkenin bağımsızlığının ve çağdaşlaşmanın temeli Atatürk Devrimleri ışığında yolumuzdan sapmadan mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Serkan Sarı

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı’nın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası mesajı şöyle:

“Türk Milleti’nin kurtarıcısı ve 100 yaşındaki Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 85’inci yılında, milletçe, saygı, sevgi ve şükranla anıyoruz.

Varını yoğunu yitirmiş, vatanı işgal edilmiş Türk Milleti’ne liderlik eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk emperyalizme diz çöktürmüş bir deha devlet adamı olarak da en önemli eseri Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuştur. 100 yaşındaki bu önemli devrimin, kazanımları ve değerleri bugün daha iyi anlaşılmaktadır. 100 yıllık mirasına Türk Milleti olarak, daha çok sahip çıkma inancımız daha da kuvvetlenmiştir. Cumhuriyet devrimine sahip çıkmak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, O’nun mirasına sahip çıkmaktır.

Devrimleriyle Türk Milleti’nin çağdaşlaşmasına, dehasıyla da tarihin akışına yön veren büyük bir devrimci olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk gönüllerimizde ölümsüzleşerek sonsuza dek yaşayacaktır.

Türk Milleti’nin kurtarıcısı, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz devlet adamı ve büyük devrimci Mustafa Kemal Atatürk, sonsuza dek ilke ve devrimleriyle ülkemizin geleceğine yön vermeyi sürdürecektir. Halkının gönlünde ölümsüzleşen Büyük Önderi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygı, minnet ve şükranla anıyorum.”

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL