mehmet_ertas_insaat
Sağlık Yaşam

Belediye Sıfır Atık Eğitimleri Devam Ediyor

İklim değişikliğinin önüne geçmek, sıfır atık ve çevre bilinci oluşturmak için Burhaniye genelinde çevre eğitimleri veren Burhaniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü mühendisleri, eğitimlerine devlet okullarındaki liselerde sürdürüyor.

kafkas_reklam yeliz
Burhaniye Belediyesi, İklim değişikliğinin önüne geçmek, sıfır atık ve çevre bilinci oluşturmak için verdiği çevre eğitimlerine devam ediyor. İklim değişikliğinin önüne geçmek, sıfır atık ve çevre bilinci oluşturmak için Burhaniye genelinde çevre eğitimleri veren Burhaniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü mühendisleri, eğitimlerine devlet okullarındaki liselerde sürdürüyor. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından düzenlenen yönetmeliğe uygun olarak çevre duyarlılığı konusunda çalışmalar yapan ve Balıkesir’de Sıfır Atık Belgesine sahip olan ilk belediyeler arasında yer alan Burhaniye Belediyesi, ilçede öğrencilerin farkındalığını arttırmak, temiz bir gelecek kurmak için çalışmalarını da aralıksız yürütüyor. Daha fazla gence ulaşmak çevre bilinci uyandırmak amacıyla eğitimler program dahilinde devam edecek. #BelediyeSıfırAtıkEğitimleriDevamEdiyor #SıfırAtıkEğitimleri #BurhaniyeBelediyesi #İklimdeğişikliğininönünegeçmek #İklimdeğişikliği #çevrebilinci #Balıkesir #SıfırAtıkBelgesi #Burhaniye

Belediye Sıfır Atık Eğitimleri Devam Ediyor

BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (1)
BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (6)
BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (2)
BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (10)
BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (1) BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (6) BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (2) BELEDİYE SIFIR ATIK EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR (10)
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL