mehmet_ertas_insaat
Yaşam

BİRLİK BERABERLİK İLE YÖNETECEĞİZ

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan mahalle muhtarlarına yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Her gün farklı mahallede ziyarette bulunan Başkan Arslan vatandaşların ve muhtarların sorunlarını yerinde dinliyor.

kafkas_reklam yeliz

BAŞKAN ARSLAN: BİRLİK BERABERLİK İLE YÖNETECEĞİZ

BAŞKAN ARSLAN MUHTAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Başkan Arslan Ziyaretler (8)Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan mahalle muhtarlarına yaptığı ziyaretlere devam ediyor. Her gün farklı mahallede ziyarette bulunan Başkan Arslan vatandaşların ve muhtarların sorunlarını yerinde dinliyor.

Başkan Arslan Ziyaretler (4)Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan vatandaş ve muhtarlar ile görüşerek sorunları ilk ağızdan dinliyor. Her gün farklı mahallede ziyarette bulunarak sorunların çözümü için harekete geçen Başkan Arslan, kısa vadede üretilecek çözümler için görüş ve önerileri dinleyerek anında çözümü için ilgili birimlere talimat veriyor. Uzun vadede yapılacak çalışmalar ise belirlenen faaliyet takvimi içerisine dahil ediliyor.  Başkan Arslan bu kapsamda Şahindere Mahalle Muhtarı Dilek Bal, İskele Mahalle Muhtarı Ebru Yamaç, Altınoluk Mahalle Muhtarı Aydın Türker, Akçay Mahalle Muhtarı Pınar Yardımcı, Sarıkız Mahalle Muhtarı Erhan Demirel, Altınkum Mahalle Muhtarı Selma Kayacan, Güre Mahalle Muhtarı Necati Tokuştepe, Güre Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Zeki Coşar’ı ziyaret ederek yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulundu.

Başkan Arslan Ziyaretler (1)Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Muhtarlarımızla birlik beraberlik içerisinde hareket ediyoruz. Ortak akılla alınacak her kararın Edremit için daha faydalı olacağına inanıyoruz. Edremit’in sorunlarını biliyor, çözmek için tüm kurum ve kuruluşlarımızla görüşerek karar alıyoruz. Değerli muhtarlarımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kentimizi el ele, gönül gönüle birlikte yönetmeye devam edeceğiz.” dedi.

 

 

MUHTAR ZİYARETLERİ

Başkan Arslan Ziyaretler (3)
Başkan Arslan Ziyaretler (8)
Başkan Arslan Ziyaretler (5)
Başkan Arslan Ziyaretler (7)
Başkan Arslan Ziyaretler (9)
Başkan Arslan Ziyaretler (6)
Başkan Arslan Ziyaretler (4)
Başkan Arslan Ziyaretler (2)
Başkan Arslan Ziyaretler (10)
Başkan Arslan Ziyaretler (1)
Başkan Arslan Ziyaretler (3) Başkan Arslan Ziyaretler (8) Başkan Arslan Ziyaretler (5) Başkan Arslan Ziyaretler (7) Başkan Arslan Ziyaretler (9) Başkan Arslan Ziyaretler (6) Başkan Arslan Ziyaretler (4) Başkan Arslan Ziyaretler (2) Başkan Arslan Ziyaretler (10) Başkan Arslan Ziyaretler (1)

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL