mehmet_ertas_insaat
Manşet Yaşam

BU OTELİN DEPREM ETÜDÜ VAR MI?

Bandırma ilçesinde deprem etüdü olmadığı için faaliyeti durdurulduğu iddia edilen bir otelin öğrenci yurdu olarak kullanılmaya başlandığı öğrenildi

BU OTELİN DEPREM ETÜDÜ VAR MI?
kafkas_reklam yeliz

Bandırma ilçesinde deprem etüdü olmadığı için faaliyeti durdurulduğu iddia edilen bir otelin öğrenci yurdu olarak kullanılmaya başlandığı öğrenildi.

1

İDDİALAR ÇARPICI
Habere konu otelin deprem etüdü yapılamadığı için ticari faaliyette bulunamadığı ancak bir anda öğrenci yurdu olarak faaliyete geçtiği, bunun nasıl gerçekleştiğinin ise anlaşılamadığı öne sürüldü.

2

ÖĞRENCİLERİN HAYATINI KİM DÜŞÜNECEK
Haber merkezimize gelen iddialarda söz konusu otelin depreme dayanıklı olmadığı öne sürülürken, otelin deprem etüdü bile yapılamadığı belirtildi. Otelin öğrencilere yönelik yurt olarak faaliyete geçmesi sonrasında yaşanabilecek bir depremde felaketin yaşanması durumunda öğrencilerin hayatlarının düşünülmediği de belirtildi.

3

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ KONTROL ETMELİ
Söz konusu otel hakkındaki iddiaların doğruluğunu araştırmak ve olası bir facianın önüne geçebilmek için Bandırma ilçe çevre ve şehircilik müdürlüğü yetkililerinin bir an önce kontrol yapması gerekmez mi? Yarınlarda otelde kalacak olan öğrencilerin ailelerine kim hesap verecek bir felakatte?

4

Bandırma ilçe çevre ve şehircilik müdürlüğünü göreve davet ediyoruz.

Paylaş
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL