mehmet_ertas_insaat
Eğitim Yaşam

Edremit Belediyesi’nden öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı

Edremit Belediyesi üniversite tercihinde bulunacak öğrenciler için tercih danışmanlığı hizmeti başlattı.

kafkas_reklam yeliz

Edremit Belediyesi’nden öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı

Edremit Belediyesi üniversite tercihinde bulunacak öğrenciler için tercih danışmanlığı hizmeti başlattı.

Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (6)

Atatürk Gençlik Merkezi’nde başlayan tercih danışmanlığı ile öğrenciler ve aileleri doğru tercih konusunda uzmanlar tarafından detaylı olarak bilgilendiriliyor.

Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (7)

Öğrencilere YKS tercih danışmanlığı
Edremit Belediyesi üniversite adaylarını tercih dönemlerinde de yalnız bırakmıyor. Edremit Belediyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde sunulan ücretsiz tercih danışmanlık hizmeti ile öğrencilerin ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetme, kendileri için doğru mesleği ve üniversiteyi belirleme konularında yaşanan kafa karışıklığını gideriliyor. Danışmanlık hizmeti aileleri de öğrencileri de memnun ediyor.

Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (8)

Üniversite adaylarına tercih danışmanlığı
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Her zaman olduğu gibi YKS tercihlerini yaparken de gençlerimizin yanındayız. Belediyemiz ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliğinde üniversite adayı gençlerimiz için bu yıl da ücretsiz Tercih Danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Aklınıza takılan tüm soruları İstanbul Aydın Üniversitesi uzman kadrosu sizin için yanıtlayacak, gelecekle ilgili hayallerinizi birlikte şekillendireceğiz” dedi.

Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (5)

İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanı Merve Yener, tercihlerin öğrencilerin ileride yapacakları meslekleri belirlemeleri anlamında çok önemli olduğunu kaydetti, “İstanbul Aydın Üniversitesi ve Edremit Belediyesi ile iş birliği altında ücretsiz YKS tercih danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Edremitli, Körfezli ve diğer tüm öğrencilerimize bu hizmeti ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çocukların, gençlerin önümüzde ki mesleklerini yapmalarında çok önemli bir rol oynuyor. 30-40 yıl bu meslekleri yapacakları içinde tercih danışmanlığının uzman kadrosu ile yapılması çok önemli. O yüzden doğru bir tercih yapmaları için herkesi buraya bekliyoruz” dedi.

Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (1) Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (2)

Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (3) Edremit Bld. Tercih Danışmanlığı Hizmeti (4)

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL