mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset Video Galeri

HANÇERİ UZAKTA ARAMA HASAN BAŞKAN

Balıkesir siyasetinde Ak Parti içindeki güç savaşları yeni bir ivme almaya başladı. Hasan Avcı’ya yönelik gerçekleşen itibarsızlaştırmanın arkasında kimler var?

kafkas_reklam yeliz

Balıkesir siyasetinde Ak Parti içindeki güç savaşları yeni bir ivme almaya başladı. Hasan Avcı’ya yönelik gerçekleşen itibarsızlaştırmanın arkasında kimler var?

manşet 01

HASAN BAŞKAN UZAKTA ARAMASIN
Dün Ak Parti Milletvekillerinin nasıl itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını açıkladık ve de belgeledik. Adil Çelik olsun Yavuz Subaşı olsun aleyhlerinde çıkan itibarsızlaştırma haberlerini kimlerin gerçekleştirdiğini, bu haberleri yapan Master Medya’nın Balıkesir Büyükşehir Belediyesine kestiği faturaları da anlattık. Kripto fetö algı operasyonlarının çekildiği sahte hesap cemile sevinç hesabının tasmasını tutanın kim olduğunu Balıkesirspor kulüp başkanı Özgür Yılmaz’ın yayınladığı videodan öğrendik. Hasan Avcı’ya yönelik Zihni Çakır’dan yayınlanan paylaşımların benzerlerinin vaktiyle Özışık kardeşlerce devreye sokulduğunu, Özışıklar’ın Balıkesir sevdalarının arkasında vaktiyle Karesi Belediye Başkanı olan Yücel Yılmaz’ın olduğunu da öğrendik. Aynı Yücel Yılmaz’ın büyükşehir başkanlığı döneminde faturalarını ödediği yayıncıların Dinçer Orkan’ı nasıl hedefe aldığını da anlattık. Aynı tezgahların şimdi de benzer anlayış ile Hasan Avcı üzerinde de oynanmaya başlandığını görmek bizi şaşırtmadı asla şaşırtamayacak. Çünkü yarınlarda Yücel Yılmaz’ın kim alternatifi olma ihtimali var ise o isim bir şekilde karalanacak, itibarsızlaştırılacak. Bu sebepledir ki; Hasan Avcı başkana tavsiyemiz, mihrakın kim olduğunu uzaklarda aramasın. Zihni Çakır’ı Zagnos Paşa Camii üst kısımlarında bıraksak, meydanı bulamaz. Ama ısmarlama olunca işler Balıkesir üzerine paylaşım yapmak zorunluluk hale gelir duygusal sebeplerle. Hangi duygusal sebepler olduğunu merak edenlere de tavsiyem, bugünlerde kimlerin kimlere hangi ödemeleri yapacağını araştırmasıdır.

BİTMEYECEK BU OPERASYONLAR
Ak Parti içinde köşe başlarını kapmış olan yedikleri maklubeleri sindirememiş her kim var ise muhakkak gerçek Ak Partilileri hedef almaya, itibarsızlaştırma operasyonları çekmeye çalışacak. Çünkü yıllar öncesinde söylediğim gibi; Ak Parti’yi AKEPELİLER bitirecek. Dün Adil Çelik, Yavuz Subaşı, Dinçer Okran, bugün Hasan Avcı, Yarın kim Yücel Yılmaz’a alternatif isim olarak öne çıkarsa. Bugün yarın Mustafa Canbey üzerine neler neler yazılacak göreceksiniz. Canbey’in ismi büyükşehir adaylığı için ciddi ciddi konuşulmaya başlandığı gün olacakları siz izleyin.

Hasan Avcı başkana da tavsiyem, bir gün çayımı içmeye beklerim kendilerini. Anlatacaklarım sonrasında neden haklı olduğumu eminim anlayacaktır. Bugünlere nasıl gelindiğini azıcık merak ediyorsa eğer İsmail Cankul’a kimlerin kimleri maşa ederek saldırttığını sorsun, kendisine muhakkak anlatacaktır. Ramazan Bahçavan’a kimlerin kimleri saldırttığını da Ramazan Bahçavan’a soruversin. Eminim Bahçavan doğruları anlatacaktır.

Velhasıl Hasan Avcı beye 24 saat çayımız mevcuttur. Bu vesile ile de bir konuyu da belirtmekte fayda görüyorum. Levent Mercan ile irtibata geçilmeyecek diyenlerin Edremit’te kimleri devreye sokarak görüşmeye çalıştıklarının belgeleri bizde şimdilik saklı dursun. Vakti geldiğinde onları da kamuoyu ile paylaşacağımdan herkes emin olsun.

ANKETE KATIL

[likertm id=5]

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL