mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset

MERCAN ÇAKTI FETÖCÜLER İNLEDİ

Levent Mercan Yasin Sagay’a Yüklendi Fetöcüler Kudurdu. Ezberbozan Medya’nın facebook sayfasından yapılan canlı yayında Yasin Sagay’a yönelik eleştirilere kripto fetöcü sahte hesaplar kudurdu.

kafkas_reklam yeliz

Levent Mercan Yasin Sagay’a Yüklendi Fetöcüler Kudurdu. Ezberbozan Medya’nın facebook sayfasından yapılan canlı yayında Yasin Sagay’a yönelik eleştirilere kripto fetöcü sahte hesaplar kudurdu.

levent mercan

Levent Mercan her zamanki gibi kendi tarzıyla, kimseye ödün vermeden gerçekleştirdiği canlı yayında Balıkesir ve ülke gündemine dair konulara değinirken, yayın öncesinde verdiği spotta Yasin Sagay’ı da gündemine aldığını duyurmuştu. Sagay’a yönelik eleştiriler gerçekleştikçe, sahte hesaplardan kripto fetöcüleri organize halde yaptıkları saldırılar dikkatlerden kaçmadı.

fetö

Mercan yayın esnasında kripto fetö sahte hesapların üstesinden gelmekle kalmayıp resmen hepsinin içinden geçti.

Yayın esnasında kripto fetö sahte hesapların yayını daha başlamadan organize şikayetiyle yayın 1-2 dakika duraksasa da, yayına engel olamadılar. Yayın boyunca kripto fetöcü sahte hesapların sürekli yayını manipüle etme girişimleri görüldü. Mercan’ın yıllara dayanan deneyimi ile hepsinin ağzının payını verdiği, kripto fetöcü bu hesaplara haddini bildirdiği görüldü. Yayın esnasında gerçek takipçilerin yaptığı yorumlar tam adli makamların dikkate alması gereken konulardı.

lidya_deniz_1

NEVZAT YILMAZ’IN YALAN BEYANLARI
Bir dönem Levent Mercan ile birlikte program yapan Nevzat Yılmaz’ın Yasin Sagay ve Taner Korkmaz ile işbirliği yapıp, Mercan hakkında yalan beyanda bulunması da gündeme geldi. Geçmişte yapılan bir canlı yayında Nevzat Yılmaz’a yöneltilen soru ve verdiği cevap gündeme geldiğinde, o günkü canlı yayını izleyenler, Yılmaz’ın o gün neler söylediğini, sonrasında neden doğru konuşmadığını sorgular nitelik ve eleştirideydi.

nevzat_1

NEVZAT YILMAZ ADALET ÖNÜNDE HESAP VERECEK
Taner Korkmaz’ın Emin Boldan aleyhine yayın yapmaması için geçmişte Mercan’ı ziyaret etmesi, akabinde büyükşehir ile ilgili yaptığı haberlere ara vermesi için telkinde bulunmaya kalkıştığını geçmiş yayınlarda kamuoyuna sunulan ses kayıtlarından izlemiştiniz. Taner Korkmaz ve Yasin Sagay’ın organize halde adli makamları fuzulü yere meşgul etme pahasına sürekli şikayette bulunması, Nevzat Yılmaz’ın yalan beyanda bulundurularak suç üretme gayretleri de deşifre olan yayında, Balıkesir gündeminin uzun süre meşgul olacağı görüldü. Nevzat Yılmaz’ın geçmişteki canlı yayında doğruları söyleyip, sonrasında kolluk ifadesinde yalan beyanda bulunmasıyla açılan dava süreci sonrasında, Yılmaz hakkında adaleti yanıltmak için yalan beyanda bulunmak ve Levent Mercan hakkında iftira atmaktan dolayı açılacak davalar sebebiyle, adalet önünde hesap vermesi bekleniyor.

EZBERBOZAN CANLI YAYINLARI İLGİYLE TAKİP EDİLMEKTE
Her türlü mobingin uygulandığı, belediye çalışanlarının canlı yayınları izlememesi için baskıların yapıldığı bilinmekteydi. Kripto fetö sahte hesaplardan da sürekli yayınları engelletmek için mücadele verildiği, dün geceki canlı yayında bir daha görüldü. Buna rağmen Ezberbozan Medya canlı yayınlarına olan ilginin her geçen gün daha da arttığı görülmekte.

CANLI YAYINLAR SADECE WEB SİTESİNDEN GERÇEKLEŞECEK
Sosyal medyada yapılan manipülasyonlar, kripto fetö sahte hesapların saldırıları, Ezberbozan Medya’yı kendi web sitesinden canlı yayın gerçekleştirmeye mecbur etmiştir. Sürekli yayın odağını dağıtmak, izleyenler arasında algı operasyonu çekmek maksadıyla yapılan saldırılar, hakaretler ve de yayını engelleme maksatlı şikayetler sonrasında, bundan sonra canlı yayınları sadece web sitesi üzerinden gerçekleştirme kararı almış bulunmaktayız. Yayın esnasında sahte hesap konusunun söz konusu bile olamayacağı, yapılacak her yorumda yorumcunun ip numarasının ortaya çıkacağı noktada, daha sağlıklı yayın gerçekleştirebilmek için bu kararı aldığımızın da kamuoyu nezninde anlayışla karşılanacağını umuyoruz.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL