mehmet_ertas_insaat
Dünya Levent Mercan

ABD ÜLKEMİZDE NEDEN KUKLACILARINI SEVİYOR-1

ABD Türkiye’yi bu vatanın evlatları yönetsin ister mi?

kafkas_reklam yeliz

Ukrayna’da önce soros ile müdahale etti. Kısmen başarılı olsalar da yönetimi kuklalarına devrettiremedi. Akabinde Rus yanlısı devlet başkanını zehirlemeye kalktılar, kurtuldu. Zelensky maşa olarak kullanılmakta. Ukraynalılar bugün mülteci olarak yaşamak zorunda kaldı. Hani Ukrayna halkı direniyor diye videolar paylaşılıyor ya işte büyük çoğunluğu paralı milis. Amaç; Rusya’yı daha da dar alana hapsetmek. Bizi ilgilendiren kısmına gelelim. Ukrayna’nın yanında olup Rusya’ya başlattığı ambargoya katılmamız istendi. Ortada BM ambargosu yok çünkü BM’de 5 daimi üye arasında Çin ve Rusya var. Veto ediliyor ambargo önerileri. NATO olarak harekete geçmek istiyorlar ama Ukrayna NATO üyesi değil. AB olarak ambargo kararı alıyorlar ama biz AB ülkesi değiliz. Bu yüzden denge siyasetini müthiş başarı ile sürdüren Türkiye’yi Rusya’ya karşı kullanamıyorlar. Yetmezmiş gibi Rusya doğalgaz ile AB’yi terbiye ederken ülkende doğalgaz sıkıntısı yaşanmadı. Bir de üstüne üstlük tahıl koridoru yaratıp dünyanın açlıkla terbiye edilmesini önledin. Yani ABD ve işbirlikçisi AB’nin emperyalist maksatlarına tek kurşun atmadan hasar verdin.

Madalyonun diğer yüzünde ise Rusya’ya karşı Ukrayna’nın yanında savaşa girmeliydik diyen Kemal Kılıçdaroğlu ve AB’den aferin kapmak için siyaset yaptığını zanneden Ali Babacan gerçeği var ülkemde.

Babacan’ın AB’den aferin alması için benim vatan evlatlarım şehit olmuş umurunda mı? ABD’nin Rusya’yı rahatça boğabilmesi için Türk Askerinin Ukrayna’da şehit olması Kılıçdaroğlu’nun umurunda mı?

ABD eksi dışişleri bakanı Henry Kissenger “ABD neden büyük devlettir bilirmisiniz. Ülkemizde hain yaşatmayız. Her ülkenin hainleri ile işbirliği yaparız” demişti. Aynı Kissenger 12 Eylül darbesi yapıldığında da”BİZİM ÇOCUKLAR DARBE YAPTI” demişti.

ABD Türkiye’yi bu vatanın evlatları yönetsin ister mi?

#ABDÜLKEMİZDENEDENKUKLACILARINISEVİYOR #ABD #KUKLACILARINISEVİYOR Ukrayna #soros #Rusyanlısıdevletbaşkanı #Rusya #ambargoyakatılma

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL