mehmet_ertas_insaat
Dünya Siyaset Yaşam

AK Parti Gençlik Kollarından çok büyük eylem: “Say Stop” #SayStop

AK Parti Gençlik Kolları, bugün 10.00-10.30 saatleri arasında Starbucks’ın Türkiye’de ki tüm şubelerinde Filistin atkılarıyla eş zamanlı yarım saatlik yer kapatma eylemi gerçekleştirdi.

kafkas_reklam yeliz

AK Parti Gençlik Kolları, bugün 10.00-10.30 saatleri arasında Starbucks’ın Türkiye’de ki tüm şubelerinde Filistin atkılarıyla eş zamanlı yarım saatlik yer kapatma eylemi gerçekleştirdi.

Eylem çerçevesinde Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Avlu Yaşam Merkezinde bulunan Starbucks Şubesinde Filistin’de yaşanana soykırımı ve Starbucks’ın İsrail’e verdiği desteğe tepki olarak oturma alanlarında ”Say Stop” mottosuyla, Filistin atkılarıyla yer kapatma eylemi gerçekleştirdi.

Ak Parti Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Pırıl Özçelik, Ak Parti Gençlik Kolları MKYK Üyeleri Ali Bayram Doğan, Muhammed Zahid Bayram ve 20 ilçeden birçok gencin katıldığı eylemde AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal eyleme ilişkin açıklamalarda bulunarak;

Bugün AK Gençlik, tüm Türkiye’de en güçlü ve en organize gençlik teşkilatı olduğunu bu büyük eylemle birlikte göstermiştir. Bizlerde Ak Gençlik Balıkesir ailesi olarak her zaman olduğu gibi bugün de tüm teşkilatımızla, tüm gücümüzle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ’ın izinde, mazlum Gazze’nin sesi olacağız!

İsrail’in gerçekleştirdiği saldırılar sonucu binlerce sivilin, kadının, çocuğun vahşice katledildiği Gazze için burada, İsrail’e doğrudan desteğini sunanların karşısındayız. AK Gençlik ailesi, İsrail’in vahşet boyutunda saldırılarını sürdürdüğü bu günlerde gerek İsrail’e gerekse tüm destekçilerine #SayStop demek üzere eylemlerimize devam edeceğiz.

Balıkesir AK Gençlik olarak her daim zalimin karşısında, mazlumun yanındayız.

Tüm Dünyaya haykırıyoruz!

#SayStop 🇵🇸

AK Parti Gençlik Kollarından çok büyük eylem: “Say Stop” #SayStop 🇵🇸

Saystop 4
Saystop 1
Saystop 2
Saystop 3
Saystop 4 Saystop 1 Saystop 2 Saystop 3

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL