mehmet_ertas_insaat
Siyaset

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, Edremit’in adını lekeleyen skandallarla gündemden düşmeyen CHP’li Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın belgeselini yayınladı ve istifaya davet etti.

kafkas_reklam yeliz

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, Edremit’in adını lekeleyen skandallarla gündemden düşmeyen CHP’li Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın belgeselini yayınladı ve istifaya davet etti.

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ 1

– AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ!

– AK PARTİ EDREMİT İLÇE BAŞKANI EKREM UMUTLU:

– “3 YILLIK ARSLAN KÂBUSU”

– “İSTİFA ET, YADA İSPAT ET!”

– “EDREMİT’İ DEFALARCA REZİL EDEN BAŞKAN ARSLAN’IN RUH SAĞLIĞINDAN ŞÜPHE EDİYORUZ”

– “BÖYLE BAŞKAN OLMAZ OLSUN!”

– “SEN MUHTAR BİLE OLAMAZSIN!”

– “PROMİL CANAVARINI ENGELLEYİN!”

CHP’li Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın Sibel Can konserinde yaşattığı skandalın, bardağı taşıran son damla olduğunu ifade eden AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, başkan Arslan’ın ruh sağlığından şüphe ettiklerini söyleyerek, “Ya sağlıklı olduğunu ispat et, ya da istifa et!” dedi. Belediye Başkanlığı’na adaylık sürecinden bu güne başkan Arslan’ın Edremit’i Türkiye’ye rezil ettiğini vurgulayan Başkan Ekrem Umutlu, “Sibel Can’dan ve Edremit halkından özür dile. Zaten sen artık muhtar bile olamazsın!” şeklinde ifadeler kullandı. AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı’nın hazırladığı ve Selman Hasan Arslan’ın 3 yıldır ilçe halkına yaşattıklarını anlatan belgesel video ise büyük ilgi topluyor. Başkan Umutlu, yayınlanan videoda ana hatlarıyla büyük bir başarısızlık ve skandallar hikayesinin anlatıldığını söyledi.

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ 2

“EY ARSLAN; EDREMİT’İ TÜRKİYE’YE REZİL ETİN”
Skandallarıyla gündemden düşmeyen Belediye Başkanı Hasan Arslan ile ilgili yazılı bir basın açıklaması yapan AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, “Hasan Arslan, daha adaylık sürecinde Edremit’i rezil etmeyi başardı. Seçim çalışmalarında açık unuttukları mikrofondan, okunan ezana küfür eden din düşmanları bugün belediye başkanlığı yapıyor ve sonuç ortada. Her fırsatta ilçesine ihanet edercesine Edremit’in adını lekeleyip turizmi baltalıyor. Hasan Arslan’ın skandalları bununla sınırlı değil. Seçim sürecinde sosyal medya hesaplarından terör seviciliği yaptığını gördüğümüz Hasan Arslan, belediyeyi de terör sevicileri ve terör destekçileriyle doldurdu. Edremit’te kalifiye eleman yokmuşçasına, sipariş ile dışardan getirttiği belediye personelleri ve EDBEL Şirketi eski genel müdürünün terör ile bağlantılı olduklarını gündeme getirmiştik. Geçtiğimiz haftalarda görevden alınan terör çığırtkanı ve hükümet düşmanı olarak tanınan Metin Tunçer’i de kendisine başkan yardımcısı olarak atayıp, kitlelerin nabzını tutmaya çalışan Arslan, makamında saldırıya uğraşınca çark etmişti” dedi.

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ 3

“EDREMİT’İ RANT KAPISINA ÇEVİRDİLER!”
Ekrem Umutlu, açıklamasının devamında, “Hasan Arslan ve ekibinden icazet alanlar da Edremit’i mesken tuttu. İmralı’daki katilin avukatı, gördüğü destekle ailece ilçede rant peşinde koşmaya başladı. Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve CHP Genel Merkezi’nden pek çok üst düzey isim sürekli Edremit’e gelir oldu. Rant kapısına çevirdikleri ilçemizde bu kişiler arazi toplar oldu. Defalarca kendisinin ve ekibinin seçim öncesindeki ve şimdiki mal beyanlarını istediğimiz Hasan Arslan, herkesi aptal yerine koyarak işine geldiği gibi algı operasyonlarını sürdürüyor. Hasan Arslan ve ekibi, Hükümetin ve AK Partili Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım ve hizmetlerini de utanmadan, sıkılmadan kendileri yapmış gibi insanlara anlatmakta. Edremit’in Şehit Hamdi Bey Meydanı’nda CHP’nin etkinliğinde CHP’den çok terör bağlantılı HDP bayraklarının sallanmasına sessiz kalan başkan Arslan’ın seçim zamanında sarf edilen ‘Oylarımız Kürdistana’ cümlesine ‘Bize verecek demektir’ şeklindeki cevabını da unutmadık!” şeklinde ifadeler kullandı.

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ 4

“ARTIK RUH SAĞLIĞININ İNCELENMESİ ŞART!”
Başkan Selman Hasan Arslan’ın Edremit Belediyesi’ni yönetemediğini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Umutlu, “Yaklaşık 3 yıldır hep birlikte görüyoruz ki, Hasan Arslan belediyeyi yönetemiyor. Zaten amacının da hizmet olduğuna inanmıyoruz. İlçenin adını tüm ülkeye skandallarla duyuran bir kişinin ruh sağlığından şüphe edilir. Bu şüphemizi zaten mahkeme yoluyla gidereceğiz. Kendisine dava açtık ve ruh sağlığının incelenmesini istedik. Terör sevicilerini, işgüzarlıkları, rant hırsını ve rezillikleri Edremit halkı görüyor. Göreve geldikleri günden bu güne hiçbir seçim vaadini yerine getiremedikleri gibi ilçede çivi çakmadan 3 yıl geçiren Hasan Arslan ve ekibi, hangi yüzle çıkıp insanlardan oy isteyecek? Ruh sağlığından şüphe ettiğimiz Arslan’a sesleniyoruz; Ya git rapor al ve ruh sağlığının yerinde olduğunu ispat et, ya da aslanlar gibi çık istifa et! Edremit halkı senden bıktı usandı. İlçemizin kurtuluş gününde Türk kadınını kara çarşafla örtüp diz çöktürerek zincire bağlayan Edremit Belediyesi, bu skandalı bile savunmaya çalıştı. Dinimize, geleneklerimize, tarihimize, kültürümüze ve sanata saygı duymadıklarını her fırsatta ortaya koyan bu zihniyete gereken cezayı seçmenler sandıklarda verecektir” diye konuştu.

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ 6

“BÖYLE BAŞKAN OLMAZ OLSUN! ÇIK İSTİFA ET!”
Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ı ele alan eleştirilerini sürdüren Ekrem Umutlu, “Makamında uğradığı fiili saldırıyı bile şova dönüştürerek algı peşinde koşan Hasan Arslan, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, ‘Kafayı yiyince aklım başıma geldi’ demişti. Ruh sağlığının yerinde olmadığını bu cümlesiyle ifade eden Arslan, hafta sonu yeni bir skandal daha üretti ve Edremit’i yine Türkiye’ye rezil etti. Ünlü sanatçı Sibel Can’ın Altınoluk’ta belediye ile alakası olmayan ücretli konserine alkollü şekilde gittiği gözlenen Hasan Arslan, şarkılarını seslendiren Sibel Can’ın yanına gitmek için görevlilerle kavga etti. Yanına aldığı zabıtalarla sahneye çıkmak için arbede çıkartan Arslan, konser alanındaki binlerce tatilci ve Edremit halkı tarafından yuhalandı ve üzerine pet şişeler atıldı. Kendini rezil etmediği gibi Edremit’in adını da ülkeye rezil eden Hasan Arslan’ı bu hareketinden dolayı kınıyoruz. Bir belediye başkanı bu hareketi nasıl yapar! Çık önce Sibel Can’dan özür dile. Sonra Edremit halkından ve Edremit esnafından özür dile. Sonra da mert bir şekilde istifa et! Edremit babanın çiftliği değil! Tam esnafın para kazanmaya çalıştığı şu tatil döneminde bu hareketin esnafa bile zarar verdi. İnsanlar, ‘Böyle başkan olamaz olsun!’ diye bağırdı. Basiretsiz Hasan Arslan; Artık sen muhtar bile olmazsın. Faruk Serpil Parkı’nın bile canına okudun. Yolların durumu ortada, insanları kendinden nefret ettirmeye başladın” şeklinde cümleler kurdu.

AK PARTİ’DEN HASAN ARSLAN BELGESELİ 7

“RANT PEŞİNDE KOŞAN PROMİL CANAVARLARI”
Edremit’i ve belediyeyi aydınlığa kavuşturup hak ettiği refah seviyesine kısa sürede eriştirmeye söz veren Başkan Umutlu, “Yönetemiyorsunuz ve hala zorluyorsunuz. İşi ehline bırakın ve hem Edremit halkı, hem de belediyemiz rahat bir nefes alsın. Belediyeyi 350 milyon borca soktun! İlçemiz daha önce AK Belediyeliği gördü ve o dönemde yapılan yatırımlar ortadadır. 20 yıllık iktidarımızda ilçemizde yaptığımız devlet yatırımları ve Büyükşehir Belediyemizin yatırımlarını saymakla bitiremeyiz. Artık CHP seçmeni bile sizden nefret eder duruma geldi. Şu zamanlarda istifa et ki, Edremit’in sokaklarında dolaşabilmeye yüzünüz olsun! Tarih sizi affetmez, Edremit halkı sizi affetmez! Rant peşinde koşan promil canavarlarına Edremit dur demesini bilir. Basiretsiz bir yerel yönetim dönemi yaşayan ilçemizi, AK Kadrolarımızla bu kara günlerinden kurtarmaya talibiz. Edremit Belediye Meclisi Cumhur İttifakı Grubu’nun üyesi olan tüm meclis üyelerimize AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı Yönetimi olarak mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Meclis üyelerimiz, ilçemizin menfaatlerini, tüyü bitmemiş yetimlerin haklarını belediye meclisinde savunmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle basın açıklamamıza son verirken, diyoruz ki; Aydınlık günler yakın! AK Belediyelik özlemi sona erecek!” dedi.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL