mehmet_ertas_insaat
Sağlık Yaşam

AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSINDA

Ayvalık Belediyesi, 7. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansında Ayvalık’ın tüm değerlerini tanıtarak ilgi odağı oldu

AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSINDA
kafkas_reklam yeliz

Ayvalık Belediyesi, 7. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda Ayvalık’ın tüm değerlerini tanıtarak ilgi odağı oldu.

AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (2)

Ayvalık Belediyesi ve Ayvalık Ticaret Odası ortaklığında, yerel paydaşların da katılımı ile gerçekleştirilen Gastronomi Konferansı 19 – 20 Kasım tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. Ayvalık Belediyesi standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (4)

Türkiye ile dünya gastronomisi arasında köprü görevini sürdüren ve dünya gastronomisinin en önemli kongrelerinden olan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, bu yıl yeni konseptleriyle “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” temasıyla gerçekleştirildi. Ayvalık Gastronomisi’ni tanıtım çalışmalarında, fuarlardan, kongrelere her alanda başrol yapan  Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; “Türk ve dünya lezzetleri arasında Ayvalık Mutfağı’nı yöresel otlardan, deniz ürünlerine, coğrafi işaret kazandırma çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz Girit leblebisinden lor tatlısına, sakızlı kurabiyeden peynir çeşitlerimize paydaşlarımızla birlikte, bir çok ürünle en iyi şekilde temsil ediyoruz. Ayvalık standı çok sayıda katılımcının yanı sıra geleceğin aşçılarından, gurmelere, köşe yazarlarından, ünlü isimlere gün boyunca konuk ağırladı. Doğanın, tarihin, mimarinin ve gastronominin başkenti Ayvalık, asırlardır yaşayan mutfağı ve muhteşem yiyecekleri tüm katılımcılara en iyi şekilde sundu” dedi.

AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA

AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (4)
AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (1)
AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (3)
AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (6)
AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (7)
AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (5)
AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (4) AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (1) AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (3) AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (6) AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (7) AYVALIK MUTFAĞI GASTROMASA GASTRONOMİ KONFERANSI’NDA (5)
Paylaş
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL