mehmet_ertas_insaat
Kadın Kültür-Sanat Yaşam

Güzide Arslan Kendi Markasını Oluşturdu

BAÇEM’de kursa katılan güzel oyuncu kendi markasını oluşturdu

kafkas_reklam yeliz

Güzel oyuncu Güzide Arslan, BAÇEM’de katıldığı Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği Kursu’nu tamamlamasının ardından kurduğu markasıyla 2 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak ilgilendiği mantar yetiştiriciliği hakkında Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali kapsamında “Tıbbi Mantarlarla Tanışma ve Tadım Atölyesi” gerçekleştirdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi’nde (BAÇEM) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Kursu’na katıldıktan sonra bu sektörde kendi markasını oluşturan güzel oyuncu Güzide Arslan, Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali kapsamında “Tıbbi Mantarlarla Tanışma ve Tadım Atölyesi” gerçekleştirdi. Kendisi gibi BAÇEM’in Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Kursu’na katılan oyuncu arkadaşı Ergül Miray Şahin’in de katıldığı atölyeye, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

“BAÇEM ÇOK GÜZEL BİR OLUŞUM”
Mantar yetiştiriciliği eğitimleri de aldığını ve martarlarla ilgili araştırmalar yaptığını belirten Güzide Arslan “Bütün eğitimlerle birlikte çevreminde tıbbi aromatik bitkicilerle dolu olması sonrası ve herkesin bana ‘hadi bu mantarlarla yaptığın o güzel karışımları, ekstratları bir işe dönüştür.’ demesi sonrası markamı oluşturdum. İkinci yılı olacak. Türkiye’de ilk defa birçok tıbbi mantarın içinde bulunduğu ekstratlar ve kapsüller yapıyoruz. BAÇEM çok güzel bir oluşum, çok seviyorum. Kursu burada aldıktan sonra ikinci katılışım Aromaterapi Festivali’ne. Gittikçe büyümesini görmek, çeşitlenmesini ve renklenmesini görmek çok güzel. Umarım, böyle devam eder ve böyle yüzüncü Aromaterapi Festivali’nde, saçları ağarmış bir insan olarak standımın başında dururum.” şeklinde konuştu.

Güzide Arslan

güzide arslan (1)
güzide arslan (3)
güzide arslan (2)
güzide arslan (4)
güzide arslan (1) güzide arslan (3) güzide arslan (2) güzide arslan (4)

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL