mehmet_ertas_insaat
Yaşam

AYVALIK’TA BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER

Ayvalık Belediyesi Zabıta Ekiplerinden Bayram Öncesi Sıkı Denetimler

AYVALIK’TA BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER
kafkas_reklam yeliz

AYVALIK’TA BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER

Ayvalık Belediyesi Zabıta Ekiplerinden Bayram Öncesi Sıkı Denetimler

AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (5)

Ayvalık Belediyesi Zabıta ve Ayvalık Tarım ve Orman Müdürlüğü Gıda Kontrol ekipleri yaklaşan kurban bayramı öncesi vatandaşların sağlıklı ve güvenilir gıda maddelerine erişimi için imalathanelere yönelik; ruhsat, hijyen, gıda ürünlerinin son tüketim tarihleri ve birçok konuda detaylı bir denetim gerçekleştirdi.

AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (4) AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (6)

Turizm sezonunun en kalabalık dönemi olması beklenen kurban bayramı tatili öncesi detaylı şekilde yapılan yapılan denetimlerde mevzuat hükümlerine aykırı davranan ve hijyen kurallarına uymayan işyeri sahipleri uyarıldı ve tekrarı halinde cezalandırılacağı konusunda ihtar verildi. Vatandaşların hijyenik koşullarda üretilen gıdalara gönül rahatlığı ile ulaşmalarını sağlamak için denetimlerini sürdüren ekipler, kent merkezi ile Alibey Adası (Cunda), Altınova ve Küçükköy’de incelemelerde bulundu.

AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (7) AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (8)
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, ”Öncelikle halk sağlığını çok önemsiyoruz. Ayvalıklı hemşehrilerimizin ve misafirlerimizin hijyenik koşullarda üretilmiş gıdalara ulaşması için denetimler yapıyoruz. Bu konuda taviz vermiyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru, sağlığı, güvenliği ve esenliği için denetimlerimiz 7 gün 24 saat aralıksız devam edecek” dedi.

AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (1) AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (3)

AYVALIK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM ÖNCESİ SIKI DENETİMLER (2)

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL