mehmet_ertas_insaat
Dünya Siyaset

BAŞBAKANA BAYKAL TARİFELİ KUMPAS

Kıbrıs’ta Bilindik Baykal Tarifesi İle Operasyon

BAŞBAKANA BAYKAL TARİFELİ KUMPAS
kafkas_reklam yeliz

Kıbrıs’ta Bilindik Baykal Tarifesi İle Operasyon
KKTC Başbakanı Ercan Saner, twitter sosyal paylaşım sitesinde deli çavuş kullanıcı isimli bir hesaptan Deniz Baykal tarifeli video servisi ile çekilen operasyonla istifa etti.

KIBRIS

VİDEOYU İZLE

Herhaliyle baştan sona kurgu komplo olduğu belli olan videoda, Saner’in gösterdiği zafiyetin kendisine bu şekilde operasyona sebep olması son derece manidar. Çünkü benzer senaryonun geçmişte CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a da çekilerek istifaya zorlanmış olması, akabinde FETÖ’nün ülkeyi ele geçirme hamlelerinin de önünü açmıştı.

sedat-peker

SEDAT PEKER MENŞEİLİ
Twitter sayfasından yapılan video yayının bir gün öncesinde Sedat Peker’in twitter sayfasından da duyurulmuş olması, işin arkasında Peker’in olduğunu göstermekte. Ülke siyasetini uzaktan dizayn etmeye yönelik yaptığı video yayınlarla günlerce ülke gündeminde yer alan Peker’in deli çavuş isimli hesaptan yapılacağını duyurduğu yayının gerçekleşmesi ile sürecin daha da ivme almasını bekleyebilirsiniz. Kıbrıs’ta başbakanın Ulusal Birlik Partisinin genel kongresine 10 gün kala böyle bir operasyon çekilmesi, yarınlarda olayların dalga dalga ülkemize de yansıyacağını işaret etmekte. Ülke basınında konuşulamayan pandora belgeleri sonrasında bu hamlenin arkasının daha neler getireceği merak konusu olacak.

kumpas_pınar

KUMPASI KURANLAR KİMLER?
KKTC Başbakanına bu kumpası bir kadın vasıtası ile kuranlar elbet eninde sonunda ortaya çıkacaktır. KKTC’de yaşanan kumpasta kullanılan kadının sosyal medya hesabına eriştiğimizde, yarınlarda çok daha farklı videoların da geleceğinden son derece eminiz.

deli çavuş2

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL