mehmet_ertas_insaat
Yaşam

Başkan Akın, Edremitlilerle buluştu

    Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Halk Günü Buluşmaları kapsamında Edremitlilerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin var gücüyle Edremit için çalışacağını söyleyen Başkan Akın “Edremit, Büyükşehir Belediyesi’nden hak..

Başkan Akın, Edremitlilerle buluştu
kafkas_reklam yeliz

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Halk Günü Buluşmaları kapsamında Edremitlilerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin var gücüyle Edremit için çalışacağını söyleyen Başkan Akın “Edremit, Büyükşehir Belediyesi’nden hak ettiği değeri her zaman görecek.” dedi.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, seçim döneminde söz verdiği Halk Günü Buluşmaları’nın ikinci durağı Edremit’te, vatandaşlarla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Edremit Ek Hizmet Binasında gerçekleştirilen Halk Günü Buluşması’na yoğun ilgi gösteren Edremitliler, Başkan Ahmet Akın’ı sevgi seliyle karşıladı. Vatandaşlarla istişare ederek sorunlarını, istek ve taleplerini tek tek dinleyen Başkan Ahmet Akın; Edremit’in, Balıkesir’in Türkiye’de en çok tanınan ve bilinen ilçelerinden bir olduğunu söyledi.

 

“VAR GÜCÜMÜZLE EDREMİT İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Güler yüzlü Edremitlilerin her şeyin en güzeline layık olduğunu vurgulayan Başkan Ahmet Akın “Burada kıymetli hemşehrilerimle bir arada olmaktan çok mutluyum. Edremit’imiz; doğasıyla, Kazdağlarıyla, denizi ve kumsallarıyla müthiş bir potansiyeli bünyesinde barındırıyor. Bu potansiyelleri en iyi şekilde değerlendirecek ve ona yönelik hizmetlerimizi sizlerin de görüşünü alarak uygulamaya koyacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak var gücümüzle Edremit için çalışacağız. Edremit, Büyükşehir Belediyesi’nden hak ettiği değeri her zaman görecek.” diye konuştu.,

 

bbb

edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_9
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_12
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_8
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_5
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_2
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_13
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_6
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_3
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_4
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_7
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_17
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_18
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_16
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_14
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_15
edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_9 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_12 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_8 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_5 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_2 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_13 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_6 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_3 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_4 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_7 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_17 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_18 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_16 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_14 edremit_buyuksehirden_hak_ettigi_degeri_gorecek_15

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL