mehmet_ertas_insaat
Yaşam

BAŞKAN MESUT ERGİN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Başkan Ergin, önceki akşam geç saatlere kadar Akçapınar Mahallesi meydanında gençler ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

BAŞKAN MESUT ERGİN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
kafkas_reklam yeliz

BAŞKAN MESUT ERGİN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN MESUT ERGİN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR (11)

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşuyor. Mesaisinin önemli bir bölümünü vatandaşlarla iç içe geçiren Başkan Ergin, önceki akşam geç saatlere kadar Akçapınar Mahallesi meydanında gençler ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

BAŞKAN MESUT ERGİN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR (14)

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, başkan yardımcısı Ethem Vardı, belediye meclis üyeleri Merih Arslan, Semih Varol birim amirleri ve muhtar Yasin Ataş ile birlikte Akçapınar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Mesut Ergin, talep ve önerileri yerinde dinledi, notlarını tek tek aldı.

BAŞKAN MESUT ERGİN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR (12)

Mahalle gençlerinin isteklerini yerinde gören ve birim amirlerine yerine getirilmesi konusunda talimat veren başkan Ergin, gençlerin buluşma noktalarına belediye olarak gerekli desteği vereceklerini belirtti.

BAŞKAN MESUT ERGİN KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR (13)

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; “Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar olduğu gibi, Kırsal mahallelerimizde hizmetlerimize aralıksız devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyip tek tek tespit ediyor ve gerekli çalışmaları yapıyoruz. Muhtarımız ve mahalle sakinlerimizle fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL