mehmet_ertas_insaat

BEN DİYORUM ANTARTİKA CEMİLE DİYOR MANTAR TIKA

Mustafa Karakaş’ların kayyum endişesi, tasmalı cemilenin çırpındıkça batıyor olması oldukça garip bir hal aldı.

BEN DİYORUM ANTARTİKA CEMİLE DİYOR MANTAR TIKA
kafkas_reklam yeliz

Mustafa Karakaş’ların kayyum endişesi, tasmalı cemilenin çırpındıkça batıyor olması oldukça garip bir hal aldı.

makale

Edremit Belediyesine kayyum eninde sonunda gelecek diyorum. Kayyum gelmesinden endişe duyması gerekenler yerine belediyeye oğlunu işe sokan, belediyeye pırasa sapı gibi faturalar kesen Mustafa Karakaşlar’ı kayyum telaşesi sarıyor. Hayırdır oğlanı işten çıkartırlar, fatura kesemez hale gelirim diye mi endişe ediyorsun kayyumdan Mustafa? Ama sen üzülme seni halk tv’de eminim değerlendirirler, Eh ne de olsa sendeki cüsse kim de var? Aleyhine birileri ifade verince nasıl tiyzeeee diye bağırıyorsan halk tv’de de seninle işbirliği yapmayana diyecek bir şeyler bulursun sen.

Screenshot

Gelelim cemile’ye. Ben Yücel Yılmaz’ı, Yasin Sagay’ı çıkın Taner Korkmaz cemilenin tasmacısı değil diye açıklayın diyorum. Ses yine tasmanın ucundaki cemileden geliyor. Bu defa da Edremit Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Tayfun Canlı’ya çatmışlar ve fonlama demiş. Mesele bayram seyran ilanı ödemelerini kast ediyorsa bu cemile, Edremit Belediyesi herkesi aynı rakamlarla fonluyor o zaman. Mesela Gazi Baran’ın kestiği faturalardan fazla çıkamaz benim faturalarım. Mesela Tayfun Canlı’yı 40 bin lira koparmak için dolap çevirmeye kalkan bugünlerde tasmalı cemile hesabını kullanan gibi hadiselere parmak atmam mı rahatsız ediyor tasmalı cemileyi. Tasmacısı belli tasmalıları aslında takmam ama ne yapayım can sıkıntısıyla antrenman niyetine cemileyi parmaklamak hobi haline dönüştü.

Screenshot2

90587416_235999177801579_4423851847144439808_nHadi beni örgüt üyeliğinden tutuklatsana tasmalı cemile. Mesela sosyal medyada erkek halleriyle kadın taklidi yapanlara zıplayanlar örgütü üyeliğinden tutuklarlar mı beni?

Mesela tekerlerine çomak sokmaktan dolayı, garip gureba hakkını koruyanlar örgütünden tutuklarlar mı beni?

Mesela senin gibi tasmalı sahte hesaplara kök söktürmekten dolayı, adil davrananlar örgüt üyeliğinden tutuklarlar mı beni?

Sen tutuklanma hadiselerine cidden merak sardıysan yaptığı şantajlardan dolayı tutuklanmanın nasıl yaşandığını sana Emin Boldan kankan anlatıversin tasmanı elinde tutanlarla kahvenizi yudumlarken. Öyle değil mi Yasin Sagay? Öyle değil mi Yücel Yılmaz?

Hadi antrenman hobim tasmalı cemilem. Unuttun belki de ama ben Edremit’in evladıyım. Senin gibi anası da babası da karışıklardan biri bunu hiçbir zaman anlayamayacak.

Ha bu arada Mustafa Karakaşlar kankana da iyi sarıl. Kayyum geldikten sonra dün arkasından demediğini bırakmadığı, senin tasmanı tutan Taner’in yakın kankası oluverdi garip şekilde.

Vesselam ben diyorum antartika, cemile diyor mantar tıka. Egzosçu Lütfü Ustamın en çılgın çırağı olduğumdan olsa gerek, mantar faslını bilmem ama tasmalı sidiklilere iyi susturucu takarım.

Ben Yücel Yılmaz ve Yasin Sagay’ın maharetlerini yazdıkça sesin tasmalı cemileden geliyor olması inanılmaz haz veriyor. Yücel Yılmaz’In Balıkesispor’a destek olmak yerine 500 Milyonla desteklediği iddia edilen Hülya Avşar var ya, onunla baş başa yemek yesem bu kadar haz alamazdım. İyi ki varsın tasmalı sidikli cemileciğim.

Mustafa Karakaşlar’da tavsiyem 5 saatte 50 kişinin izlediği canlı yayınlarla kendisini iyiden iyiye dibe vurdurmasın.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL