mehmet_ertas_insaat
Siyaset

BÖYLE PARTİ MECLİSİYLE CHP AYNI TERANE

CHP Parti Meclisi belli oldu. Ortaya çıkan PM listesine baktığında ortaya çıkan sonuç tam bir fiyasko. Bu CHP ne CHP’lilere, ne ülkeye fayda getirmez.

kafkas_reklam yeliz

BÖYLE PARTİ MECLİSİYLE CHP AYNI TERANE

CHP Parti Meclisi belli oldu. Ortaya çıkan PM listesine baktığında ortaya çıkan sonuç tam bir fiyasko. Bu CHP ne CHP’lilere, ne ülkeye fayda getirmez.

Yaptığımız canlı yayınlarda, yayınladığımız haberler tabanı temsil etmeyen anlayışın sandıkta netice getirmeyeceğini, bir takım azınlık grupların egolarını tatmin etmekten başka maksadı olmadığı aşikar hal alan yapılaşmanın 1 asırlık partiyi ülkede iktidar edemediğini defalarca belirttik. Son kurultay sonucunda değişim başladı naraları atılıyor da sorarım herkese ne değişti?

4-5 dönemdir mecliste olanların yıldızlarını parlatan bu CHP’mi önce partiyi sonra ülkeyi değiştirecek?

Zerre çalışmamış teşkilatları pofpoflayıp sahada ırgatlaşan teşkilatları küçük görmek mi CHP’de değişim getirecek?

Balıkesir’de %31 oy alan CHP 1 PM üyesi ile temsil edilirken Diyarbakır’da %8 alan CHP teşkilatını aynı terazi kefelerine koyarak mı taban siyaseti icra edilecek?

Çalışmayan teşkilatları madalya verip çalışan teşkilata sus payı misali verilen kontenjanlar sonrasında Balıkesir il ve ilçe teşkilatları neden daha çok çalışma gereği duysun ki? Diyarbakır’da yan gel osman modunda çalışma yapma gereği bile duymayan teşkilatlara PM’de yer verip çalışan teşkilatların hakkını teslim edemiyorsan, kimseye değişimden falan bahsedemezsin. Hele hele kurultayda bir Demirtaş’a bir Kavala’ya selam çakarak konuşma yapıyorsan, değişime inanmak isteyenlerin aklıyla alay ediyorsun demektir.

Daha ilk günden bu tablolar ile karşılaşıyor ise CHP tabanı emin olun bu CHP yine aynı kaderi yaşamaktan da kurtulamaz. Toplumda %1 karşılığı olmayan partilere onlarca vekil kaptırmayı kader edinmişliğin mimarlarından değişim bekleme şaşkınlığına da kimseler kendisini kaptırmasın.

Çünkü bu CHP’den ne CHP’lilere ne ülkeye zerre hayır gelmez.

 

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL