mehmet_ertas_insaat
Manşet Yaşam

BU KIŞ DAHA SICAK GEÇECEK

Burhaniye Belediyesi sayesinde Burhaniyeli ihtiyaç sahiplerine bu kışı daha sıcak geçecek.

BU KIŞ DAHA SICAK GEÇECEK
kafkas_reklam yeliz

Burhaniye Belediyesi sayesinde Burhaniyeli ihtiyaç sahiplerine bu kışı daha sıcak geçecek.

Soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmayan ve yakacak yardımlarına başlayan Burhaniye Belediyesi, şehir genelinde budama yapılan ağaçlardan elde edilen odunları şantiyede kesip çuvallıyorlar. Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından kesilerek çuvallanan odunlar, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından evlere dağıtımı yapılacak. İhtiyaç sahibi aileler, Burhaniye Belediyesi tarafından yapılan odun yardımlarıyla bu kışı sıcak geçirecek.

2

“İHTİYAÇ SAHİPLERİ TESPİT EDİLDİ”
İlçede mahalle muhtarları ve Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar neticesinde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere, yapılacak yakacak yardımı,

Belediye şantiyesinde yakıma uygun şekilde kesilerek çuvallara doldurulup, özel dağıtım ekipleri tarafından ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar ulaştırılacak. Öncelikli yaşlı, hasta, çocuklu ailelere ve ihtiyacı olan aileler için yapılan odun yardımlarında, bin kişiye yakın aileye yaklaşık 10 bin çuval odun dağıtılması hedefleniyor.

DEVECİLER “YARDIMLARIMIZ SÜRECEK”
Sosyal yardımların önemini belirten Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Belediye olarak, Burhaniye’de yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanlarında olacağız. Ayrım yapmaksızın sosyal yardımlarımız, hayatın her alanında sizlere destek olacak. Sosyal belediyecilik anlayışımızla Burhaniyelilere yakacak, yemek, giyecek, ev eşyası başta olmak üzere her alanda yardımlarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL