mehmet_ertas_insaat
Eğitim Yaşam

BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ

Burhaniye Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren “Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi”  açılan yaz kursları tatil boyunca devam edecek.

BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN  İLGİ
kafkas_reklam yeliz

BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN  İLGİ

Burhaniye Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren “Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi”  açılan yaz kursları tatil boyunca devam edecek.

BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ (5)

5 ile 15 yaş arasında, yaz tatillerini en verimli şekilde değerlendirebilmeleri için okulların kapanması ile başlayan yaz kursları yoğun ilgi görüyor.

BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ (3) BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ (6)

Gitar, drama, resim, satranç, İngilizce, halk oyunları, akıl zeka oyunları gibi çeşitli kursların olduğu merkezde, her yaş grubuna hitap edecek pilates kursu da mevcut. Toplam 600 öğrencinin kaydolduğu yaz kursları Temmuz ve Ağustos aylarında devam edecek.

BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ (4)

Öğrencilerin yaz tatillerini verimli geçirmeleri için planlanan kursların önemine değinen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Eğitim bizim en öncelikli konularımızdan biri, bunun için gerek Gündüz Bakım evlerimiz gerek Sosyal Etkinlik Merkezimiz ile tüm yaş grubundaki çocuklarımıza ve gençlerimize eğitim desteğimiz sürüyor. Gençlik Merkezi Kurslarımız ile yaz sezonunda 600 öğrencimize kurs imkanı sunuyoruz. ” dedi.

BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ BURHANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ (2)

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL