mehmet_ertas_insaat
Spor

Burhaniye Belediyespor Balıkesirspor’u Gözüne Kestirdi

Ali Kemal Deveciler, Kupada Yücel Yılmaz’ın 5 yıldır sırt döndüğü Balıkesirspor’u Elemeye Hazırlanıyor

kafkas_reklam yeliz

Ali Kemal Deveciler, Kupada Yücel Yılmaz’ın 5 yıldır sırt döndüğü Balıkesirspor’u Elemeye Hazırlanıyor

Manisa Yunus Emre Belediyespor’u Ziraat Türkiye Kupasında saf dışı bırakan Burhaniye Belediyespor, kupa elemesinde Balıkesirspor ile eşleşti.

376874877_723911719775199_6318040611247810991_n

BBB Başkanı Yücel Yılmaz’ın 5 senedir sırt döndüğü Balıkesirspor PTT 1.Ligden 3.Lige kadar düştü. Şu anda düşme hattının hemen üstünde sıralamada yer bulan Balıkesirspor UÇK transfer tahtasını yaşadığı sorunlardan dolayı açamamış, bu yüzden de zor günler geçiriyordu. 3.Lig’den de amatör kümeye düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Balıkesirspor’da geçtiğimiz hafta eski başkan Özgür Yılmaz’ın alacakları konusunda uzlaşmaya varılması neticesinde, BBB Başkanı Yücel Yılmaz’ın seçim öncesi piar yapabilmek için transfer yapılması yönünde destek olacağı basına servis edilmişti.

burhaniye belediyespor 2

Burhaniye Belediyespor maçına transferler yetiştirilemezse kupada saf dışı kalması kaçınılmaz görünen Balıkesirspor’un, formda Burhaniye Belediyespor müsabakasında ne yapacağı merak edilir oldu.

Balıkesir kamuoyu ve Balıkesirspor taraftarları Balıkesir’in ilçesi olan Burhaniye Belediyespor karşısında kupada elenmesi durumunda başta Yücel Yılmaz ve kulüp yöneticilerine karşı tavırları olacaktır.

Burhaniye Belediyespor’un yükselen başarı grafiğinde kulüp yönetimi, teknik kadro ve belediye başkanı Ali Kemal Deveciler’in sürekli destek olması gösterilmekte.

Burhaniye Belediyespor’a körfezi temsil edeceği müsabakada başarılar diliyoruz.

burhaniye belediyespor 1

 

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL