mehmet_ertas_insaat
Spor

İKİLİ BRİÇ ŞAMPİYONASI BURHANİYE’DE DÜZENLENDİ

GÜNEY MARMARA AÇIK İKİLİ BRİÇ ŞAMPİYONASI BURHANİYE’DE DÜZENLENDİ

İKİLİ BRİÇ ŞAMPİYONASI  BURHANİYE’DE DÜZENLENDİ
kafkas_reklam yeliz

İKİLİ BRİÇ ŞAMPİYONASI BURHANİYE’DE DÜZENLENDİ

GÜNEY MARMARA AÇIK İKİLİ BRİÇ ŞAMPİYONASI BURHANİYE’DE DÜZENLENDİ

Burhaniye Belediyesinin ev sahipliği yaptığı, Türkiye Briç Federasyonunun düzenlemiş olduğu “Güney Marmara Açık İkili Briç Şampiyonası” Ahmet Akın Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Turnuvaya Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban katıldı. Turnuvada desteklerinden ötürü Türkiye Briç Federasyonu As Başkanı Can Berktaş, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban’a teşekkürlerini sunup plaket takdim etti.

Türkiye’nin dört bir yanından katılan yarışmacılar, 64 masada kıyasıya mücadele ettiler. İki gün boyunca süren turnuvaya çok sayıda milli sporcu ve dünya ikincisi bayan milli takım oyuncuları katıldı. Çekişmeli geçen turnuvada 1.lik ödülünü Mert Özcan ve Uğur Kaymak çifti kazandı. Turnuvada 2. olan Tezcan Şen ve Hakan Peyret çifti oldu. Turnuvada 3. olan Tutku Kahraman Muratlı ve Taştan Şentürk çifti oldu. Kubilay Özgüngördü ve Candaş Özgüngördü çifti ise turnuvada 4. oldular. Turnuvada Miss, Mix, Senyör ve gençler branşlarında da ödüller sahiplerine verildi.
Dereceye girenlere ödüllerini Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Türkiye Briç Federasyonu As Başkanı Can Berktaş, İl Temsilcisi Uğur Tarhal ve Burhaniye Belediye Spor Briç Sorumlusu Hakkı Güray Demiröz takdim etti.

BRİÇ ŞAMPİYONASI BURHANİYE’DE DÜZENLENDİ

3
2
7
1
6
4
5
3 2 7 1 6 4 5

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL