mehmet_ertas_insaat
Yaşam

BURHANİYE PLAJLARINDA CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI

BURHANİYE PLAJLARINDA CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI Burhaniye’nin mavi bayraklı halk plajlarında Cankurtaranlar hizmet vermeye başladı. Balıkesir’in cazibe merkezi, körfezin incisi Burhaniye sahilleri yeni sezon için misafirlerini ağırlamaya başladı. Yaz sezonunda sahillerde..

BURHANİYE PLAJLARINDA CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI
kafkas_reklam yeliz

BURHANİYE PLAJLARINDA CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI

Burhaniye’nin mavi bayraklı halk plajlarında Cankurtaranlar hizmet vermeye başladı.

BURHANİYE PLAJLARINDA CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI

Balıkesir’in cazibe merkezi, körfezin incisi Burhaniye sahilleri yeni sezon için misafirlerini ağırlamaya başladı. Yaz sezonunda sahillerde yaşanılabilecek boğulma olaylarına karşı, TSSF (Türkiye Su Altı Sporları Federasyonu) tarafından Bronz ve Gümüş Cankurtaran sertifikasına sahip, bir ekip kuran Burhaniye Belediyesi, mavi bayraklı halk plajlarında cankurtaran hizmetini sunmaya başladı.

BURHANİYE PLAJLARINDA CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI (3)

Burhaniye’ye bağlı Ören Mahallesi Halk Plajı, Bağlarburnu Halk Plajı, Gadana Halk Plajı ve Öğretmenler Mahallesi halk Plajı olmak üzere 4 adet mavi bayrak ödüllü halk plajda 1 Haziran itibariyle göreve başlayan cankurtaranlar 09.00 ile 18.00 saatleri arasında, pano, bayraklar ve kulvarlar ile belirlenmiş görev alanlarında vatandaşların denizde can güvenliklerini sağlayacak.

BURHANİYE PLAJLARINDA CANKURTARANLAR GÖREVE BAŞLADI (2)

Belediye tarafından yapılan cankurtaran kulelerinde boğulma vakalarına karşı görevlerini yapıyor. Dürbünle gözetleme, kurtarma ve müdahale faaliyetleri yürüten ekipler vatandaşların denizde tehlikeli alanlarda yüzmemeleri ve mantar dubaları geçmemeleri konusunda sürekli megafonlarla uyarılar yapıyor.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL