mehmet_ertas_insaat
Yaşam

BURHANİYE’DE YOLLAR ARALIKSIZ YENİLENİYOR

Burhaniye Belediyesi yol yapım ve yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor.

BURHANİYE’DE YOLLAR ARALIKSIZ YENİLENİYOR
kafkas_reklam yeliz

Burhaniye Belediyesi yol yapım ve yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor.

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde eş zamanlı faaliyetlerle asfalt yama, yol yapım, parke taş döşeme ve kozak taşı tamirat işlemlerine başladı.

Yapılan çalışmalar kapsamında ekipler, doğalgaz çalışmalarından kaynaklı bozulan tüm yolların yenileme çalışmalarına devam ederken kırsal mahallelerde de yol söküm ve parke taş döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

yol yapım ve onarım (1)

İlk olarak BASKİ ve Doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan asfalt yolların yama çalışmaları kapsamında ekipler, Ören Yolu üzerindeki Enver Güreli Caddesi’de, yaklaşık 100 ton sıcak asfalt yama çalışması gerçekleştirdi.

yol yapım ve onarım (2)

Öğretmenler mahallesi genelinde yapılan çalışmalardan Kayahazer Caddesi, Kubilay Caddesi, Cihat Alpan caddeleri ve bu caddelere bağlı sokakların akabinde, Hacı Ahmet Mahallesinin muhtelif cadde ve sokaklarında parke taş döşeme ve tamirat çalışmalarını yürütüyor.

yol yapım ve onarım (3)

İlçenin yollarının etap etap yenilendiğini ifade eden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Doğalgazdan hat döşeme ve aboneliklerden kaynaklı bozulan yolların ivedilikle yenilendiğini, ayrıca sürekli aboneliklerin devam ettiğinden dolayı, çalışmaların devamlı yapıldığını dile getirdi. Ören yoluna 100 ton sıcak asfalt ile yama yaptıklarının da altını çizen Başkan Deveciler, Kırsal mahallelerinde yollarını kesintisiz çalışmalarla yenilediklerini söyledi.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL