mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset

CUMHUR İTTİFAKI SAHADA

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL, Karesi İlçe Başkanı Kürşat Burak BODUROĞLU, Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf HOCAOĞLU, Belediye Meclis Üyeleri, Cem ÖZIŞIKLIOĞLU, Hasan Hüseyin KARAKUŞ,..

CUMHUR İTTİFAKI SAHADA
kafkas_reklam yeliz

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL, Karesi İlçe Başkanı Kürşat Burak BODUROĞLU, Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf HOCAOĞLU, Belediye Meclis Üyeleri, Cem ÖZIŞIKLIOĞLU, Hasan Hüseyin KARAKUŞ, İl ve İlçe Yöneticileri Mahalle ziyaretlerine Turplu ile devam ediyor.


İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL ve beraberindeki heyet 05.08.2021 Tarihinde Turplu Mahallesine yaptığı ziyarette mahallenin istek ve taleplerini dinlemiş ve bu talepleri Cumhur İttifakı Milletvekili Sayın Mustafa CANBEY’E aktaracağını, kendisinin de bizleri kırmayacağını, Sayın Milletvekili ile Turplu Mahallesine ziyaret yapacağının sözünü vermişti.
13.09.2021 Tarihinde yeniden Turplu Mahallesine MHP İl Başkanı Ekrem Gökay YÜKSEL ve Cumhur İttifakı Milletvekili Sayın Mustafa CANBEY’in katılımları ile bir ziyaret gerçekleştirildi.
Mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini Mahalle Muhtarı Yaşar ÇETİN ile birlikte Sayın Milletvekil istişare ettiler.
Cumhur İttifakı Milletvekili Sayın Dr. Mustafa CANBEY’e yoğun programları arasında bizlere vakit ayırdığı için teşekkür ediyoruz.

Paylaş
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL