mehmet_ertas_insaat
Siyaset

DEVA PARTİSİ 22. İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI BANDIRMADA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kendi Logosuyla, kendi ismiyle ve kendi listeleriyle seçimlere gireceklerini açıklayan DEVA Partisi Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Balıkesir’de de çalışmalarını hızla sürdürmeye devam ediyor.

DEVA PARTİSİ 22. İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI BANDIRMADA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
kafkas_reklam yeliz

DEVA PARTİSİ 22. İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI BANDIRMADA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kendi Logosuyla, kendi ismiyle ve kendi listeleriyle seçimlere gireceklerini açıklayan DEVA Partisi Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Balıkesir’de de çalışmalarını hızla sürdürmeye devam ediyor.

001

Dün Bandırma’da 22. İlçe Başkanları toplantısını düzenleyen DEVA Partisi, teşkilatlanma çalışmalarındaki son durum, uygulanacak seçim stratejileri, gerçekleştirilecek eylem planları ve aksiyonları masaya yatırdı. Ekonomiyle başlayan istikrarsızlık ve  sektörlerin hemen hemen hepsinde yaşanan basiretsiz yönetim sonucu ortaya çıkan tablo ışığında olası bir erken seçime tam olarak hazır girmek isteyen DEVA Partisi Balıkesir Teşkilatları çalışmalarının finalini yapmaya hazırlanıyor.

002 003

Mayıs ayı içerisinde gerek teşkilatlanma çalışmaları gerekse saha aksiyonları açısından üst sıraları paylaşan Ayvalık Teşkilatı adına İlçe Başkanı Salih Oral Övüç, Karesi Teşkilatı adına İlçe Başkan Yardımcısı ve ilçe Teşkilat Başkanı Onur Gül ve Sındırgı Teşkilatı adına İlçe Başkanı Servet Akmeşe’ye plaketlerini İl Başkanı Kemal Aydemir ve İl Teşkilat Başkanı Soner Avcı taktim ettiler.

004 005

Çok verimli gerçekleştirilen toplantı sonrası DEVA heyeti, Bandırma Sanayici İş Adamları Derneği BANSİAD’ı ziyaret etti. Başkan Funda Seçil Dedeoğlu ve ekibiyle gündemi değerlendiren taraflar, DEVA Heyetinin: Genel Başkan Ali Babacan’ın orta gelir Tuzağı uyarısı ile ortaya çıkan ve sanayileşmenin önündeki en büyük engel olan rant odaklı inşaat projelerinin, DEVA İktidarında vergi altına alınarak törpüleneceği ve yatırımın ibresinin Sanayileşmeye yönlendirileceğine dair müjdeyi vermesiyle toplantıyı nihayetlendirdiler.

006 007

DEVA Partililer daha sonra, Ev sahibi Bandırma İlçe Teşkilat Binasını ziyaret ederek çalışmalar hakkında İlçe Başkanı Halil Şen’den bilgi aldılar.

Ziyaretler sonrası konuşan İl Başkanı Kemal Aydemir duygularını şu şekilde ifade etti:

Önce Adaleti Tesis Edeceğiz

‘’Bir devlet düşünün ki ortaya konan bütün hukuksuzluklar karşısında derin bir sessizlik içerisinde. Akılların almayacağı bir şekilde tepkisizlik ve bana dokunmayan yılan, bin yaşasıncılık hakim. Biz bunu kabul etmiyoruz. Unutmayın Devletin dini adalettir. Adaleti öldürürseniz o devlet ölmeye mahkumdur. Bizim iktidarımızın hemen ilk 90 dakikasında yapılacak bir açıklama ile önce adaleti tesis edeceğiz ve ülkemizin yeniden şahlanışını sağlam temeller üzerine inşa edeceğiz.

Krizleri daha önce de başarıyla Yönettik, bu buhranı yine biz düzelteceğiz

‘’Bakınız DEVA Partisinin özellikle Ekonomi kurmayları, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan Liderliğinde bu ülkede yaşanan ve/ veya yaşanması muhtemel krizleri en iyi şekilde yönetmiş ve ülkenin ekonomisini Dünyanın sayılı ekonomileri seviyesine çıkartmışlardır. Kimse ümitsizliğe düşmesin yine biz yapacağız. Allah nasip ederse bu görev yine bize düşecek ve mümkün olan en kısa sürede yine biz bu buhrandan ülkemizi feraha eriştireceğiz.

Mızrak Çuvala sığmıyor, seçim artık yüksek sesle dillendiriliyor.

‘’Elimizdeki bu göstergelerle mevcut iktidar partilerinin iktidarlarını sürdürebilmeleri mümkün değildir. Vatandaşlarımızın neler çektiğini biz çok iyi biliyoruz, çözümlerini de çok iyi biliyoruz. Tekrar söylüyorum, hiç kimse merak etmesin, DEVA Partisi tüm oluşumları ve teşkilatları ile olası bir erken seçime hazır ve nazırdır. Ülkeyi yönetecek kadrolar derslerine çok iyi bir şekilde çalışmıştır ve çalışmaya da DEVAm etmektedir. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Son kararı, ferasetine sonsuz güvendiğimiz vatandaşlarımız verecektir. DEVA Partimizi Allah’ın izniyle İktidara taşıyacaklardır.’’

 

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL