mehmet_ertas_insaat
Ekonomi Manşet

EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE

Edremit Belediyesi 30 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen, CHP’li Belediyeler “Tarımsal Kalkınma Zirvesi”nde Avrasya Gösteri Merkezi B-8 standında yerini alarak çalışmalarını tanıttı.

EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE
kafkas_reklam yeliz

Edremit Belediyesi 30 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen, CHP’li Belediyeler “Tarımsal Kalkınma Zirvesi”nde Avrasya Gösteri Merkezi B-8 standında yerini alarak çalışmalarını tanıttı.

EDREMİT BELEDİYESİ

İstanbul Avrasya Gösteri Merkezi’nde düzenlenen “Tarımsal Kalkınma Zirvesi”ne 160 CHP’li belediye, bunun yanı sıra 300’ün üzerinde tarım kooperatifi katıldı. “Tarımsal kalkınmada yeni politikalar, üretici odaklı çözümler” sloganıyla başlatılan zirvede belediyelerin tarımsal üretime verdiği katkılar ve tarım programı ele alındı.

EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (1) EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (2)

Edremit standı ilgi odağı oldu
Açılış konuşmaları ve belediyelerin tarımsal politikalar üzerine yaptığı sunumların ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Edremit standını ziyaret etti. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Kılıçdaroğlu’na Edremit’in tarımda yaptığı atılımlar, ata tohumları, tarlada yetiştirilen ürünleri ve ileride yapılacak projeleri anlattı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmalarından dolayı Edremit Belediyesi’ni tebrik etti. Aynı zamanda zirveye Edremit’ten katılan Güneşin Kadınları Kooperatifi’ni de ziyaret eden Kılıçdaroğlu, kadınların üretimdeki yeri için yaptığı çalışmalar ve kooperatif isminin buna çok uygun olduğunu söyleyerek katılımcıları kutladı.

EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (3) EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (4)

Edremit’i tarımda daha ileriye taşıyacağız
Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Bu önemli zirvede kentimizi, zeytinimizi ve zeytinyağımızı konuklarımıza tanıtarak, tarımda yaptığımız çalışmalarımızı ve projelerimizi anlatıyoruz. Geçtiğimiz iki yıl içerisinde Edremit’te hayata geçirdiğimiz tarımsal kalkınma projelerimizi her bir ziyaretçimizle paylaşıyoruz. Edremit’i tarımda daha ileriye taşıyacak projelerimizle örnek bir kent haline getireceğiz.” dedi.

EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (5) EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (6)

Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne Özel Kalem Müdürü ve Belediye Sözcüsü Tayfun Canlı, Kültür Müdürü Ahmet Cumhur Dokur, Tarımsal Hizmetler Müdürü İbrahim Atış, Belediye Meclis Üyeleri, Nezahat Salon, Özlem Uysal, Hüseyin Güven, Metin Aktaş, Davut Çengel, Edremit Kent Konseyi Başkanı Birsen Temir Saraç, Bostancı, Çıkrıkçı Tarım Kooperatifleri ve Güneşin Kadınları Kooperatifi ve belediye personeli katıldı. Kooperatiflerin sergiledikleri ürünler katılımcılar ve misafirler tarafından ilgi gördü.

EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (7) EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (8)

EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (9) EDREMİT BELEDİYESİ TARIMSAL KALKINMA ZİRVESİ’NDE (10)

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL