mehmet_ertas_insaat
Yaşam

EDREMİT’TE BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI

BAŞKAN ARSLAN, SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ VE MECLİS ÜYELERİNİ KONUK ETTİ

EDREMİT’TE BİRLİK VE BERABERLİK İFTARI
kafkas_reklam yeliz

BAŞKAN ARSLAN, SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ VE MECLİS ÜYELERİNİ KONUK ETTİ

iftar (10)

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, ilçede faaliyet gösteren siyasi parti temsilcileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Edremit ilçesinde faaliyet gösteren tüm siyasi partilerin ilçe başkanları ve temsilcileri ile Belediye Meclis Üyelerini Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın ev sahipliliğinde iftar yemeğinde konuk etti.

iftar (1) iftar (2) iftar (3) iftar (4)

Edremit’te özel bir tesiste verilen iftar yemeğine CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, İYİ Parti Edremit İlçe Başkanı Oğuzhan Civgaz, DEVA Partisi İlçe Başkanı Tevfik Çelik, Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Pınar, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Sevgi Karasu Tekin, Vatan Partisi İlçe Başkanı İbrahim Baydı, Zafer Partisi İlçe Başkanı Hasan Kemal Akgün, Türkiye Değişim Partisi İlçe Başkanı Kadir Baykan, Güzel Parti İlçe Başkanı Kartal Burgu, HÜ-DAPAR İlçe başkanı Umut Yaman, BBP Temsilcisi Hasan Demirtaş, Memleket Partisi Temsilcisi Yalçın Yalazı, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

iftar (5) iftar (6)

Okunan iftar duasının ardından hep birlikte oruçlar açıldı. İftar yemeğine katılan tüm konuklara teşekkür eden Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan tutulan oruçların ve yapılan ibadetlerin Allah katında kabul olmasın diledi.

iftar (9)

Birlik ve beraberliğe vurgu yapan Başkan Arslan, “Birlik, beraberlik ve hoşgörünün ayı Ramazan’da bugün, burada gösterdiğimiz birlik ve beraberliğin Edremit’imiz için çok anlamlı olduğunu ifade etmek isterim. Bunu bir başlangıç olarak kabul edip güzel Edremit’imize hizmet için böyle buluşmaların devam etmesini diliyorum. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL