mehmet_ertas_insaat
Yaşam

EDREMİT’TE PARK VE YEŞİL ALANLAR ARTIYOR

Edremit Belediyesi ilçe genelinde park ve yeşil alan çalışmalarına hız verdi. Altınoluk Mahallesi’ne 3 yeni park kazandırılırken bir parkın daha düzenlenmesi devam ediyor.

kafkas_reklam yeliz

EDREMİT’E YENİ PARK ALANLARI YAPILIYOR

Edremit Belediyesi ilçe genelinde park ve yeşil alan çalışmalarına hız verdi. Altınoluk Mahallesi’ne 3 yeni park kazandırılırken bir parkın daha düzenlenmesi devam ediyor.

Park Düzenlemesi (8)Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Altınoluk Mahallesi’nde park çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri gelen talepler doğrultusunda tespit edilen yerlerde çalışma yaparak 3 yeni parkı tamamladı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın talimatıyla Gera Parkı düzenlemesi, Nergis Caddesi parkı, Celalettin Tokatlı Caddesi parkı hizmete açılırken Yakamoz Caddesi üzerindeki park da kısa süre içerisinde tamamlanacak.

Park Düzenlemesi (3)Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Edremit’in yeşil alan ihtiyacını karşılamak için mesai arkadaşlarımız gerekli hazırlıkları tamamlıyor. Kazdağları’nın yeşili ve mavisiyle özdeşleşen Edremit’te yeşil alanları daha da artırmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın nefes alabileceği, güzel vakit geçireceği alanları oluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.

Park Düzenlemesi (6)Yeni parklara oyun grupları, spor aletleri ve banklar yerleştirildi. Çevre düzenlemelerinin tamamlanmasıyla birlikte yemyeşil bir görünüme kavuşan parklar vatandaşlar tarafından ilgi ve takdirle karşılandı. Parkların rutin kontrolleri ve bakımları da yine belediye ekipleri tarafından sağlanıyor. Yıpranan bozulan oyun grupları ve spor aletleri de yenileniyor.

EDREMİT’E YENİ PARK ALANLARI YAPILIYOR

Park Düzenlemesi (8)
Park Düzenlemesi (3)
Park Düzenlemesi (9)
Park Düzenlemesi (5)
Park Düzenlemesi (10)
Park Düzenlemesi (6)
Park Düzenlemesi (2)
Park Düzenlemesi (7)
Park Düzenlemesi (12)
Park Düzenlemesi (4)
Park Düzenlemesi (1)
Park Düzenlemesi (11)
Park Düzenlemesi (13)
Park Düzenlemesi (8) Park Düzenlemesi (3) Park Düzenlemesi (9) Park Düzenlemesi (5) Park Düzenlemesi (10) Park Düzenlemesi (6) Park Düzenlemesi (2) Park Düzenlemesi (7) Park Düzenlemesi (12) Park Düzenlemesi (4) Park Düzenlemesi (1) Park Düzenlemesi (11) Park Düzenlemesi (13)

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL