mehmet_ertas_insaat
Yaşam

FİKRET SUCUOĞLU YARDIM SEVERLER EVİ AÇILDI

Yardım Severler Derneğinin Burhaniye Şubesini  hayata geçiren kurucu Başkanı Emine Fikret Sucuoğlu’nun derneğe bağışladığı kendi evi olan dernek binasının açılış törenine Türkiye Yardım Severler Derneği Genel Başkanı Dilek Bayazıt da katıldı.

FİKRET SUCUOĞLU YARDIM SEVERLER EVİ AÇILDI
kafkas_reklam yeliz

FİKRET SUCUOĞLU YARDIM SEVERLER EVİ AÇILDI

WhatsApp Image 2022-06-28 at 17.21.56 (2)Yardım Severler Derneğinin Burhaniye Şubesini  hayata geçiren kurucu Başkanı Emine Fikret Sucuoğlu’nun derneğe bağışladığı kendi evi olan dernek binasının açılış törenine Türkiye Yardım Severler Derneği Genel Başkanı Dilek Bayazıt da katıldı. Burhaniye yardımseverler derneği  Burhaniye Şube Başkanı Merih Hacer Turgut, dernek üyeleri ile pek çok bağışçının ve ailelerinin katıldığı tören açılış konuşmaları ile başladı.

WhatsApp Image 2022-06-28 at 17.21.55“BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÇİĞDEM KARASAKAL AVCU DA TÖRENE KATILDI”Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler şehir dışında olduğu için Başkan  Vekili Çiğdem Karasakal Avcu törene katıldı.  Törende, bağışçının varisleri olan  Prof. Dr. Haluk Sucuoğlu  ve Kamuran Sucuoğlu Öztan ve Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’e plaketleri ve özel Şilt takdim edildi. Plaket sunumunun ardından ikramlar ve Burhaniye Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterileri ile tören sona erdi.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL