mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset

GÜÇLÜ TÜRKİYE YOLUNDA, GÜÇLÜ HEDEFLERLE İLERLİYORUZ

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, her ay yaptığı aylık mutat İlçe Başkanları Ekim ayı toplantısını Balıkesir Öğretmen Evi’nde gerçekleştirdi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE YOLUNDA, GÜÇLÜ HEDEFLERLE İLERLİYORUZ
kafkas_reklam yeliz

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, her ay yaptığı aylık mutat İlçe Başkanları Ekim ayı toplantısını Balıkesir Öğretmen Evi’nde gerçekleştirdi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE GÜÇLÜ TÜRKİYE 1

Ak Pati İl Başkanı EKREM BAŞARAN: “GÜÇLÜ TÜRKİYE YOLUNDA, GÜÇLÜ HEDEFLERLE İLERLİYORUZ”

DSC_0430

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı’nın düzenlediği Ak Parti İlçe Başkanları toplantısına Ak Parti İl Yürütüme Kurulu Üyeleri,  İlçe Koordinatörleri, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, İlçe Başkanları ile İlçe Teşkilat Başkanları katıldı. Her ay düzenli olarak yapılan İlçe Başkanları toplantısında İl Başkanın Ekrem Başaran, Balıkesir’de ve İlçelerinde Ak Parti’nin milletinin yanında sahada olduğunu söyledi.

DSC_0435

“AK PARTİ HALKIMIZIN YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTTİ…”
Ak Parti İlçe Başkanları toplantısında Balıkesir ve İlçelerinde yapılan saha çalışmaları değerlendirilirken, Başkan Dt. Ekrem Başaran yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’nin siyaset sahnesine girdiği tarihten bugüne tam 20 yıl geçti. AK Parti 2001 yılından bu yana gerçekleştirdiği reformlar ve icraatlarıyla Türk siyasetine damgasını vurdu. Halkımızın yaşam kalitesini yükseltti. Aşılması mümkün görünmeyen sorunları, cesaretle ve büyük bir gayretle aştı. 20 yıllık Ak Parti iktidarında, Sağlıktan Eğitime, Yargı Sisteminden Adalete, Ulaşımdan Haberleşmeye, Çevre yatırımlarından Şehirleşmeye, Savunma Sanayiinden Teknolojik Gelişime, Tarımdan, Hayvancılıktan, Orta ölçekli ve büyük Sanayiye ve daha bir çok alanda yaptığı yatırımlarla milletimizle birlikte milletimizin refah seviyesini yükselttik. Bugün ülkemiz demokrasisiyle ve kalkınma politikalarıyla bir çok dünya ülkesine örnek olmaya devam ediyor. Mazlumları zalimlere karşı koruma gayretini kararlılıkla sürdürüyor. Ülkemizi terör illetinden kurtulması için gösterdiği gayret ve sınır güvenliğimiz için yürüttüğü kararlı duruşu sayesinde bugün rahat bir şekilde uyuyabiliyoruz” dedi.

AK Parti’nin iktidara gelmesiyle Türkiye bir dönüşüm sürecine girdiğini belirten Başaran, “Hemen her alanda reformlar birbirini izledi. Askeri vesayete ağır darbe vuruldu. Askeri yargının yetki alanı daraltıldı, Milli Güvenlik Kurulu sivil yapıya dönüştürüldü. Demokratikleşme adımları birbirini izledi” dedi.

DSC_0439

 “MİLLETİMİZLE BİRLİKTE, YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ…”
Ak Parti’nin 20 yılda Türk siyasetinde bir çok ilke imza attığının altını çizen Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde öncelikli hedefimiz 2023. Ardından 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Bugün burada Ak davamızın değerli başkanları ve teşkilat mensupları ile Balıkesir’imizde halkımızı dinlemek, onlara dokunmak, dertleriyle dertlenmek için bir araya geldik. Ak Parti 20 yıldır nasıl milletiyle birlikte yürüdüyse yine milletiyle birlikte yoluna devam edecek. Bizim kaybedecek ne yılımız, ne günümüz, ne de bir dakikamız var.

DSC_0445

“EKONOMİK SORUNLARI YİNE AK PARTİ ÇÖZER…
Bugün bazı sorunlarımız olabilir. Ekonomide yaşanan darlık halkımızı üzüyor olabilir. Bunların hepsinin farkındayız. Pandemi nedeniyle dünya da yaşanan ekonomik krizler maalesef bizim ülkemizi de etkiliyor. Ama, nasıl ki 20 yıldır Ak Parti tüm sorunların üstesinden geldi ve başardı. Yine ancak ve ancak Ak Parti bu sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelebilir. Milletimiz, bize güveniyor. Çünkü Ak Parti 20 yıldır milletiyle birlikte yapılamayanları gerçekleştiren tek partidir.

DSC_0442

2002’DEN ÖNCE NASILDIK, ŞİMDİ NE DURUMDAYIZ BUNA BAKMAK LAZIM…
2002 öncesi ve sonrasına baktığınızda, hafızalarınızı canlandırdığınızda, biraz araştırıp sorguladığınızda bu tespiti net olarak hepiniz yapabilirsiniz. Dava Arkadaşlarımızla beraber, Ak davamızın hedefleri doğrultusunda milletimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz. Milletin partisi Ak Parti, Milletiyle birlikte tüm zorlukların üstesinden gelecek güce ve kararlılığa sahiptir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Ak Parti İlçe Başkanları toplantımızın, Balıkesir’imiz ve İlçelerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bir çok konuyu değerlendirdik. Bu nedenle;  gayretimiz, çabamız, çalışmamız 2023’te tekrar Milletin Adamı, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidar yapmaktır. Türkiye İçin Güven ve İstikrar diyorsak, Güçlü Türkiye şiarıyla yoluna ve hedeflerine devam eden AK davamızı daha ileriye taşımak bizim vazgeçilmez görevimizdir. İnandığımız Yolda Durmak Yok Yola Devam inşallah” dedi.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL