mehmet_ertas_insaat
Siyaset

“HALKIN BELEDİYELERİ” VAN ÇALIŞTAYINDA

CHP Genel Merkezinin düzenlediği ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’ Van’da yapıldı. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’le birlikte 248 belediye başkanın katıldığı çalıştay 3 gün sürdü.

“HALKIN BELEDİYELERİ” VAN ÇALIŞTAYINDA
kafkas_reklam yeliz

“HALKIN BELEDİYELERİ” VAN ÇALIŞTAYINDA

CHP Genel Merkezinin düzenlediği ‘Belediye Başkanları Çalıştayı’ Van’da yapıldı.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’le birlikte 248 belediye başkanın katıldığı çalıştay 3 gün sürdü.

HALKIN BELEDİYELERİ (3)

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun tarafından organize edilen 11’i Büyükşehir belediye başkanı toplam 248 il, ilçe Belediye Başkanının katıldığı  çalıştayda, toplantı öncesi 13 ilçede Başkanlar gruplar halinde Van halkı ve esnafla buluştu.

HALKIN BELEDİYELERİ (1) HALKIN BELEDİYELERİ (2)

TORUN “BAŞKANLARIMIZ ENGELLERLE KARŞILAŞIYOR”
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun, açılış konuşmasında, CHP’li belediyelerin engellerle karşılaştığını belirtirken, “Bizim belediyelerimizin vatandaşa hizmetine mâni olamadılar ve bundan sonra da olamayacaklar. Halkın belediyeleri; şikâyet etmeden, mazeret üretmeden, her türlü engeli halkla birlikte aştılar ve aşmaya da devam edecekler” dedi.

HALKIN BELEDİYELERİ (4)

KILIÇDAROĞLU “HESAP VERMEKTEN KORKMUYORUZ”
Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Biz, halka hesap vermeyi namuslu bir görev kabul eden anlayıştan geliyoruz. Belediye başkanlarımız attıkları her adımı bilir, her harcamayı da belde halkına verirler” şeklinde konuştu.

HALKIN BELEDİYELERİ (5)

DEVECİLER “AMACIMIZ YAŞANABİLİR KENTLER YARATMAK”
Çalıştay öncesi diğer belediye başkanları ile birlikte gruplar halinde Van’ın ilçelerini gezen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler,  “Halkın Belediye Başkanlarıyla Van’da gerçekleştirdiğimiz çalıştayda, kimlikli ve yaşanabilir kentleri yaratmak için deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Yarının aydınlık Türkiyesini birlikte başaracağız” dedi.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL