mehmet_ertas_insaat
Yaşam

HUZUREVİ SAKİNLERİ VE ŞEHİT AİLELERİYLE BABALAR GÜNÜ BULUŞMASI

Burhaniye Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi, Kenan Sucuoğlu Huzurevi sakinleri ve şehit aileleriyle bir araya geldi.

HUZUREVİ SAKİNLERİ VE ŞEHİT AİLELERİYLE BABALAR GÜNÜ BULUŞMASI
kafkas_reklam yeliz

HUZUREVİ SAKİNLERİ VE ŞEHİT AİLELERİYLE BABALAR GÜNÜ BULUŞMASI

Burhaniye Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi, Kenan Sucuoğlu Huzurevi sakinleri ve şehit aileleriyle bir araya geldi. Babalar günü nedeniyle  yapılan etkinliğe Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de katıldı.

WhatsApp Image 2022-06-21 at 17.54.17 (1)Burhaniye Belediyesi Ayaklı Mesire alanında, Burhaniye Huzurevi Vakfı Kenan Sucuoğlu Huzurevi sakinleri ve şehit ailerine müzikli dinleti, halk oyunları gösterilerinin de yer aldığı eğlenceli bir etkinlik düzenlendi.

 

WhatsApp Image 2022-06-21 at 17.54.18 (1) WhatsApp Image 2022-06-21 at 17.54.18 (2)Etkinliğe katılan Başkan Deveciler, konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Babalar günü kutlaması sebebiyle burada bir araya geldik.

WhatsApp Image 2022-06-21 at 17.54.17 (1)

Huzurevinde yalnız yaşayan, evladını bu topraklar için şehit veren, evladını kaybeden babalar asla yalnız değilsiniz. Biz Burhaniye Belediyesi olarak her zaman sizlerin ve tüm ihtiyaç sahiplerinin yanındayız, her zaman da yanınızda olacağız. Sizler, bizim için çok değerlisiniz.” dedi.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL