mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset

İLK GÜNKÜ AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

AK Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Katip Üyesi, KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur Ahilik Haftası münasebetiyle düzenlenen programlara katıldı ve Burhaniye ilçesinde ziyaretlerde bulundu.  

İLK GÜNKÜ AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ
kafkas_reklam yeliz

AK Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Katip Üyesi, KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur Ahilik Haftası münasebetiyle düzenlenen programlara katıldı ve Burhaniye ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Burhaniye’deki ziyaretlerine AK Parti Burhaniye ilçe başkanlığı ile başlayan Milletvekilli Uygur, teşkilat tarafından coşkuyla karşılandı. Her kademeden teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Üye ziyaretleri yapan Milletvekili Uygur Önceki dönem Belediye Başkanı Necdet Uysal’ ı da ziyaret etti.

Pelitköy Mahallesinde ev ziyaretleri yapan Milletvekili Uygur Esnafı ziyaret edip Ahilik haftasını kutladı. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Uygur vatandaşların dertlerini dinledi.

Milletvekili Uygur‘ a ziyaretleri boyunca AK Parti Burhaniye İlçe Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu, Kadın Kolları Başkanı Derya Bayındır, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karadağ ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Milletvekili Uygur ziyaretleri ile ilgili olarak  “Davamıza gönül vermiş kıymetli dava arkadaşlarımızla ve hemşerilerimizle ilk günkü aşkla ve şevkle bir araya geliyor, hasbihal ediyor, dertlerini dinliyor, çözüm üretiyoruz.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde partimizin her kademesindeki dava arkadaşlarımızla durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmıyoruz” dedi.

AHİLİĞİ YAŞATAN BÜTÜN ESNAF VE SANATKÂRLARIMIZIN AHİLİK HAFTASI KUTLU OLSUN

Ahilik Haftası Kapsamında Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğinin düzenlediği lokma hayrına katılan ve Burhaniye Ziyaretinde de Burhaniye Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Bayram’ ı Ziyaret eden Milletvekili Uygur, Ahiliğin önemine değinip “Ahilik Haftası münasebetiyle, 13. yüzyılda Anadolu’da temelleri atılan bu değerli kültürümüzü yeniden hatırlıyor ve idrak ediyoruz. Dürüstlüğün, sevginin, dostluğun, hoşgörünün, bilginin ve dayanışmanın sanat ile birleşimidir Ahilik. Ahilik Haftası dolayısıyla, Ahiliğin kurucusu Ahi Evran Veli’yi yâd ediyor, Anadolu kültürünün en önemli miraslarından biri olan Ahilik geleneğini yaşatan esnaf ve sanatkârlarımız başta olmak üzere tüm Anadolu halkımızın Ahilik haftasını kutluyorum. Bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL