mehmet_ertas_insaat
resimli Özlü Sözler

İlk İhaneti Kendisi Gerçekleştirdi

Günün Kıssadan Hisse Hikayesi

İlk İhaneti Kendisi Gerçekleştirdi
kafkas_reklam yeliz

İlk İhaneti Kendisi Gerçekleştirdi

Günün Kıssadan Hisse Hikayesi

İLK İHANET

Vaktiyle bir kadın, dramatize ederek anlattığı hayat hikayesinde, hiç bir anında aile sevgisi yaşamadığını anlatmış. Anlattığı hikayesinde çocukluğundan bu yaşına kadar hiç bir anda aile sevgisiyle karşılaşmadığından bahsetmiş. Zaman içinde dertleştiği yeni tanıştığı erkeğe bu hikayesini anlatırken, öyle inandırmış ki; bir anda yaşayamadığı aile sevgisini, iliklerine kadar hissettirip yaşatabilmek için elinden geleni yapmış yeni tanıştığı erkek. Aile olmanın yolunun bir elmayı tamamlayan yarım tarafları bütünlemekten geçtiğini anlatmış erkek.

Yeni tanıştığı erkek ile güya yaşayamadığı aile olma heyecanını gerçekleştirmek isteyen kadın ne yapmış biliyormusunuz? O’na aile olma heyecanını yaşatmak isteyen erkeği sırtından hançerleyip, ilk ihaneti gerçekleştiren olmuş.

Velhasıl kıssadan hisse bu ya, belki de Tanrı’nın neden kendisine aile sevgisi ve heyecanı yaşatmadığı son sergilediği tavırda saklıydı kıssanın hissesi.

İlk ihaneti gerçekleştiren kadın yeni maceralara ve duygularını sömüreceği yeni hedeflere doğru planlar ve senaryolar hazırlarken, ihanete uğrayan erkeğin aslında son günlerini yaşayan biri olduğu gerçeği de varmış. Hikaye bu ya, ihanetin sahibi ne ihanet ettiğinin sonunu görebilmiş, ne de ihanete uğrayan bir daha o kadının adını bile duymaya tahammül edebilmiş.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL