Dünya Manşet

KABE’NİN ÜSTÜNE DÜŞECEK GÖLGE NEYİN GÖLGESİ

Müslümanlığın kalbi Kabe’nin üzerine düşecek olan gölgeye dikkatle bakın. Neyin gölgesi olabilir sizce?

KABE’NİN ÜSTÜNE DÜŞECEK GÖLGE NEYİN GÖLGESİ

Müslümanlığın kalbi Kabe’nin üzerine düşecek olan gölgeye dikkatle bakın. Neyin gölgesi olabilir sizce?

İslam’ın merkezi Kabe’nin üzerine düşürülmeye çalışılan gölge saat kulesinin gölgesi. O saat kulesini oraya inşa edenlerin hangi matematikten faydalandıkları malum. Gezegen eğimi yıllar içerisinde değişkenlik göstererek zaman tükenmekte. Bir gün ki; yakın zamanda gerçekleşecek bir gün, o saat kulesinin gölgesi Kabe’nin üstüne düştüğünde, hangi görüntü çıkacağını şimdiden tespit edilmiş haliyle siz düşünün.

[wonderplugin_video iframe=”https://www.youtube.com/shorts/l7EzebIfHw4″ lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=”” lightboxgroup=”” lightboxshownavigation=0 showimage=”” lightboxoptions=”” videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”https://ezberbozanmedya.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

İblis’in hizmetkarları hiç bir şeyi boşuna yapmaz. Bunun da nasıl bir proje olduğunu sonunda göreceğiz ama yine geç kalacak insanoğlu.

Paylaş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL