mehmet_ertas_insaat
Dünya Manşet

KABE’NİN ÜSTÜNE DÜŞECEK GÖLGE NEYİN GÖLGESİ

Müslümanlığın kalbi Kabe’nin üzerine düşecek olan gölgeye dikkatle bakın. Neyin gölgesi olabilir sizce?

KABE’NİN ÜSTÜNE DÜŞECEK GÖLGE NEYİN GÖLGESİ
kafkas_reklam yeliz

Müslümanlığın kalbi Kabe’nin üzerine düşecek olan gölgeye dikkatle bakın. Neyin gölgesi olabilir sizce?

İslam’ın merkezi Kabe’nin üzerine düşürülmeye çalışılan gölge saat kulesinin gölgesi. O saat kulesini oraya inşa edenlerin hangi matematikten faydalandıkları malum. Gezegen eğimi yıllar içerisinde değişkenlik göstererek zaman tükenmekte. Bir gün ki; yakın zamanda gerçekleşecek bir gün, o saat kulesinin gölgesi Kabe’nin üstüne düştüğünde, hangi görüntü çıkacağını şimdiden tespit edilmiş haliyle siz düşünün.

[wonderplugin_video iframe=”https://www.youtube.com/shorts/l7EzebIfHw4″ lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=”” lightboxgroup=”” lightboxshownavigation=0 showimage=”” lightboxoptions=”” videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=”position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;” playbutton=”https://ezberbozanmedya.com/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png”]

İblis’in hizmetkarları hiç bir şeyi boşuna yapmaz. Bunun da nasıl bir proje olduğunu sonunda göreceğiz ama yine geç kalacak insanoğlu.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL