mehmet_ertas_insaat
Eğitim Güncel

Müdür Yakup Özbek’ten Ara Tatil Mesajı

Edremit İlçe Millî Eğitim Müdürü Yakup Özbek’ten Ara Tatil Mesajı

Müdür Yakup Özbek’ten Ara Tatil Mesajı
kafkas_reklam yeliz

Edremit İlçe Millî Eğitim Müdürü Yakup Özbek’ten Ara Tatil Mesajı

2021/2022 eğitim-öğretim yılının ikinci ara tatili 11-15 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Okullarda düzenlenen törenlerin ardından ara tatil sevinci yaşayan öğrencilerin mutluluğunu paylaşan Edremit İlçe Millî Eğitim Müdürü Yakup Özbek, sosyal medya hesaplarından paylaştığı mesajla öğrenci ve öğretmenlere seslendi. Özbek mesajında şu ifadelere yer verdi: YAKUP ÖZBEK

Sevgili Öğrencilerimiz;

Bugün itibarıyla 2021-2022 eğitim-öğretim yılımızın ikinci ara tatili başladı. 11-15 Nisan tarihleri arasında uygulanacak olan bu tatil sürecini faydalı bir biçimde geçireceğinize inanmaktayım. Bu süreçte bol bol kitap okuyacağınızdan, ödevlerinizi yerine getireceğinizden hiçbir şüphem yoktur. Bunların yanı sıra bol bol eğlenmeyi, dinlenmeyi ihmal etmeyin. 18 Nisan’da okullarımıza döndüğünüzde tüm yorgunluğu geride bırakmış olmanız gerekir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği üzere Türk çocuğu çalışkanlığı ile tüm dünyaya emsal olmalıdır. Sizler bu kudrete sahipsiniz.

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım;

Ülkemizin istikbali olan evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirerek çok kıymetli bir görev ifa etmektesiniz. Pandemi sürecinin hemen ardından öğretimde yaşadığımız kayıpları telafi etmek adına gerçekleştirdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyorum.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL