mehmet_ertas_insaat
Uncategorized

Seçimi kaybedip, Nasıl bu sonuca geldik? diyenlere cevaplar!

Türkiye’de AKP ve Recep Tayyib Erdoğan son seçimi kazandıktan sonra ve her tarafta çoğalan ve yayılan devlet ve tarikaat mezunlarının hiç farkı olmadığını görerek, bu seçimide kaybeden Sizler halen “Nasıl..

Seçimi kaybedip, Nasıl bu sonuca geldik? diyenlere cevaplar!
kafkas_reklam yeliz

Türkiye’de AKP ve Recep Tayyib Erdoğan son seçimi kazandıktan sonra ve her tarafta çoğalan ve yayılan devlet ve tarikaat mezunlarının hiç farkı olmadığını görerek, bu seçimide kaybeden Sizler halen

  • Nasıl bu sonuca geldik?
  • Bu toplum niye bizi seçmedi?
  • Niye medeniyeti, özgürlügü, refahı secmedi?

diye kendi kendinize soruyorsunuz.

Bu tarikat görüntüsünün İstanbul İlahihat Fakültesi’ndekiyle benzerliği gören biri, yanlışlıkla buranın Hukuk Fakültesi olduğunu zannederek tweetler yazmıştı.

Görüntülerin İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezuniyet törenine ait olduğu iddiası
Zeynep Şahin – Eğitim İçerikleri Sorumlusu – 22/06/2023 14:45
https://teyit.org/analiz/goruntulerin-istanbul-universitesi-hukuk-fakultesi-mezuniyet-torenine-ait-oldugu-iddiasi

Tören İlahiyat Fakültesi’ne ait.
Fakültenin mezuniyet törenine ilişkin görüntüler incelendiğinde, iddiada kullanılan görüntülerin bu törene ait olduğu anlaşılıyor.

Karşınızdakinin hata ve eksiklerinden ziyade, kendi hatalarınızı ve eksiklerinizi sorgulayın!

Sizler hiçbir şeyi tam bilip kavrayamayan, Batı’dan her gelen pisliği nimet diye yutan, birşey bilmeden “bilime inananlar” sınız! Bu yüzden!

Batı diye idealleştirdiginiz kültürün Globalist piskopatların tezgahlarıyla çökütüde bulunduğunu farkedemeyorsunuz.  2. Dünya Savaşı’ndan sonra sistemli bir şekilde eğitim sistemi diplomalı cehalete dönüştürüldü. Tabi bu cehalet düzeni Türkiye’yede uygulandı. Sizler işte bunuda taklit etmekle yetindiniz ve sistemli çöküntüyü farkedemediniz, çünkü taklitten başka bir yeteneğiniz yok.

Batın’ın çöküntüsünü taklit etmek Sizleri Batılı olma hayallerinize yaklaştırdı, ama Türkiye’deki sonunuza daha çabuk getirdi.<

Siz diplomalı, şehirli ve kör inançlı cahillersiniz, yolunuz ve yörüngenizi şaşırmıssınız, ama bunun bilincinde olacak kadar bilgi ve zekaya sahip değilsiniz!

Dindar yobazın en azından dayandığı kültürel ve dini bir temel var. Bilsede, bilmesede bu kapsülleşmiş kültürel tecrübe doğru ve yanlışlarıyla onu bazı belalardan koruyor.

Sizlerin yobaza uymamanız yeterli değil, önce cidden eğitimli, bilgili ve fikir sahibi olunki sahte-bilimsel tuzaklara düşmeyesiniz. Ancak o bilinçle kazanabilir, tutunabilir ve ilerleyebilirsiniz. Savunıduğunuzu sandığınızın hakiki bilimin hakkını verin ki karşınızdakinin varoluş sebebini anlayabilesiniz.

Kapanmaya kızıyorsunuz, ama bunun biolojik zararını kaçınız biliyor?

Kapanmak istemiyorsunuz, ama maske takıp, eve hapsedilmeyi kabulleniyorsunuz! Siz dini öne sürerek kapananlardan daha betersiniz!


Bütün canlıların teni gereksinim duyduğu VitaminD miktarını üretemek için hergün 2 saat güneş görmek zorunda. VitaminD sadece bir vitamin değil, Kolesteröl den, Koleakalsiferöl, hormonlara ve hücre yapımına giden hayati bir zincirdir. Kanda ölçülen Kolesteröl miktarı kolesteröllü gıdadan alınmaz, gerekli miktarda karaciğer tarafından üretilir. Çoğunuz halen Kolesteröl’ün zararlı olduğu yalanına inanıyor ve bunu “bilgi” zannedip yumurta ve tereyağı yerine sahiden zararlı margarin yiyorsunuz!

Sizler “Depremde yardım ettik, bizi seçmediler!” diye yanıyorsunuz, ama bu depremin yapay sebebini bilmiyorsunuz. Bu yüzden seçim kapmanyasında kullanamadınız!

Kendinize güveniyorsanız okuyun!

Şubat 2023 Güney Doğu Anadolu depremi üzerine soru ve cevaplar: Anasayfa
https://ezberbozanmedya.com/subat-2023-guney-dogu-anadolu-depremi-uzerine-soru-ve-cevaplar-anasayfa/

Sizler sırf Batı’yı taklit etmek için Genderizm ideolojisini normalleştiriyorsunuz, ama bunun dibinde Eugenik, Faşizm ve sapıklık olduğunu bilmiyor ve biraz bilgi edinmiş olsanızda bunu gözardı ediyorsunuz! Bakın İngiltere ne hale gelmiş bulunuyor! Kanada, Avusturalya, ABD ve Almanya benzeri durumda.

EUGENİK mRNA iğnesiyle kısırlaştırılıp, öldürülenlere uyarı! Çocuklarınızı koruyun!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/eugenik-uyars.html

mRNA sıvıları ile nasıl öldürüyorlar! Küresel Eugenik vahşetinin içeriği!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/mrna-svlar-ile-nasl-olduruyorlar.html

Ölümlere ve sağlık hasarlarına neden olan bilim ve tıp ve hukuk cahillerini unutmayın! Onların hesap günü gelecek!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/olumlere-ve-saglk-hasarlarna-neden-olan.html

Bakın, ABD’de sapıkların bayrağının sökülmesinin cezası 20 yıla kadar hapis! Bunu Türkiye’dede istiyormusunuz?

Sizler kendi hayatinizla oynattınız ve kiminiz halen bunun acısını çekiyor, ama yeni bir planedmi ilan edilse yinede iğnelenmeye hazır!

 

 

Sizler “çevreciliği“, “iklim korumayı“, “karbon tasarrufunu“, ve sözde insan haklarını “uygarlığın” zirvesi zannediyorsunuz, ama bunun arkasında Jeofiziksel Savaş, küresel Korporatizm, Faşizm ve Eugenik var ve Sizler bu terimleri ve bağlantıları bilmiyor ve kavrayamıyorsunuz.

United Nations Planning Digital ID Linked to Bank Accounts
Frank BergmanJune 18, 2023 – 12:57 pm
https://slaynews.com/news/united-nations-planning-digital-id-linked-bank-accounts/

The key difference with CBDC is the central bank will have absolute control on the rules and regulations that will determine the use of that expression of central bank liability and also we will have the technology to enforce that.Those two issues are extremely important and that makes a huge difference with respect to what cash is.

Uyanın, yoksa sonunuz beter olacak!

Küreselci Faşizm (Eugenikciler) tarafından direnmeden toplu imha ediliyorsunuz, çünkü onların görüşüyle Sizler değersiz ve imhalık cahillersiniz!

Nazilerin Avrupa’da yaptıklarını bu Küreselciler Dünya’ya uyguluyorlar, sadece daha zeki bir tezgahla.

Celal Şengör gibi kendini beğenmiş, ama gerçeklerden ve bilimden bihaber, diplamalı cahiller tarafından Eugenik canavarının ağzına atılıyorsunuz!

Celal Şengör “bilime inanıyor”, ama bilmiyor: Atom bombalı deprem, joeofizksel iklim ve Eugenik ile nüfus kontrolü!
https://ezberbozanmedya.com/celal-sengor-bilime-inaniyor-ama-bunlari-bilmiyormus/


License of Enkidu Gilgamesh – Sharing is Caring!

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL