mehmet_ertas_insaat
Levent Mercan Yaşam

O RUS’UN BU ÇOCUKLARI

O Rus’un Bu Çocuklarına. Emin olun bu bahsettiğim tiplemeler, Ankara Bent Deresindeki bir hayat kadınının televizyon ekranından sarf ettiği sözlerdeki tiplemelerden beter durumda olanlar

O RUS’UN BU ÇOCUKLARI
kafkas_reklam yeliz

O RUS’UN BU ÇOCUKLARI

Defalarca gündeme taşıdım oysa kripto fetö algı operasyoncusu sahte hesap cemile sevinç hesabını.

Arkasında kim ya da kimler olduğunu Balıkesirli öğrendi ama asıl öğrenmesi ve bir şeyler yapması gerekenler hala öğrenemedi.

AK Parti içinde ne kadar kripto fetö sempatizanı var ise hepsinin önünü açmak ve Recep Tayyip Erdoğan’ın davasının peşinde sevdalı kim var ise onları itibarsızlaştırıp, siyasi kariyerlerini tıkamak olduğunu defalarca söyledim.

Geçmişte Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’a yapılan itibar suikastlerinin ardında kimler olduğunu, kimlerle iş tutulduğunu örneklerle sundum. Sayın Cankul her şeyi biliyor ama bugün susuyor. Vakti gelince Cankul’un da diyecekleri olacaktır.

Zekai Kafaoğlu hakkında bu sahte hesaptan yapılan yayınları, bu sahte hesabın kimlerle işbirliği yaptığını defalarca gündeme taşıdım ama AK Parti genel merkezinde hesabi işleri olanların işbirliği hadiseleri ile her şey sallandı ve bugünlere gelindi.

Son günlerde Türkiye’de basiretsiz ve beceriksiz belediyeciliğin nasıl sergilendiğini kamuoyuna açıkladıkça, Zeytinli’de 4 buçuk seneden beri bir arıtmayı bile çalıştırma ve geliştirme konusunda bir adım bile atamayan BBB Başkanı Yücel Yılmaz’ın belediyecilik anlayışının vatandaşa hizmet değil de imar rantçılarını kollayan, onların çıkarlarına kolaylıklar sağlayan bir anlayış ile başkanlık yaptığını canlı yayınlarımızda ortaya koyduk. Edremit’te ciddi bir kamuoyu oluşmasına neden olduğumuza inanıyorum ki; bunu başarmışız. STK temsilcileri gösterdikleri reaksiyonlarla Edremit Kamuoyunu bilgilendirdiler. İlçenin önde gelen isimleri bu konuda hassasiyetlerini sosyal medya hesaplarından çıkıp açıkladılar. Konuya vakıf, imar hadiseleri ve çevre hassasiyetlerinden anlayan isimler Edremit’i nasıl bir tehlike ile karşı karşıya getirmeye çalıştıklarını ifade ettiler.

Edremit’te oluşan bilinç karşısında aciz kalanlar bu defa algıda yönetim mantığı ile hareket ettiler ama bu da Edremit’te karşılık bulmadı. Edremit Belediyesi Meclis Üyelerini halka karşı kışkırtmaya kalkıp hedef gösterdiler, lakin güneşin balçıkla sıvanamayacağını bilemedikleri için algıda yönetim hamleleri ellerinde patladı.

Ezberbozan Medya’nın kararlı duruşu karşısında çaresiz kaldılar. Bu defa da bilindik malum kripto fetö hesap başladı yine karalama iftira kampanyalarına.

Yıllarca Ezberbozan Medya’nın sahibi Levent Mercan’ın Hava Kuvvetlerinden ayrılış sebebini iftiralarla eşcinsel ilişkileri yüzünden ordudan atıldı diyerek yazıp çizdiler, sonrasında da kalkıp Türkiye’nin en tanınmış mankenlerinden biri olan Nilay Dorsa ile Levent Mercan’ın sarmaş dolaş resmini paylaşıp hovarda bu algısına sarıldılar. Levent Mercan’ın Edremit’in her mahallesinde, her sokağında bir izi olduğunu unuttukları için gerçekler suratlarında şamar gibi patladı. Çünkü Levent Mercan Edremit’in çocuğu idi.

Son günlerde imar rantı peşinde neler döndüğünü ısrarla ortaya koyan Levent Mercan’ın yaptığı yayınlar birilerinin öyle canını yakar olmuş ki bu defa da bilindik kripto hesaptan yine iftira kampanyalarına sarıldılar.

Uyuşturucu kullanıyor diyerek yazdılar, altına yapılan yorumlarda gerçekler suratlarına Osmanlı Tokatı misali atılınca yorum silerek yalanlarını sürdüreceklerini sandılar.

2 gün önce fare zehiri içerek intihara kalktı diyerek damarlarında dolanan kanın karektersizlikleri ve ruhlarındaki pislikler doğrultusunda karalama ve itibarsızlaştırma hamlelerine kalkıştılar. Bunlarla sıkı fıkı hadiseleri olan tenhada iş çeviriciler bu iftira kampanyalarına dolaylı katılım göstererek bu iftirayı yaymaya kalkışsalar da gerçeklerin anında ortaya çıkmak gibi bir olayı olduğu için vatandaş anında gerçeği gördü.

Gün içinde bu defa da hayatı şerefsiz vatan hainleri fetöcülerle mücadele ederek geçmiş Levent Mercan hakkında fetöcü algısına sarıldılar ancak bıraktık Edremit Halkını Balıkesir Halkı bile bu fetö algı operasyonlarına neresiyle güleceğini şaşırdı. Levent Mercan’ın telefon numarasına ulaşan Susurluk’tan, Dursunbey’den, Kepsut’tan, Bigadiç’ten, Ayvalık’tan telefonlar yağdı. Hatta Yavuz Subaşı’nın memleketi Gönen’den bile destek telefonları geldi. Söylediklerinin özü aynen şuydu; Levent Abi bu fetöcü kahpeleri senden başkası tımar edemiyor. Aman abi sakın yılgınlığa düşüp bunların peşini bırakma.

Herkes rahat olsun. Kurdukları bütün kumpasları deşifre etmek, kamuoyu önünde pislikleri tüm çıplaklığı ile anlatmak görevimizde en ufak aksama olmadı olmayacak. Ezberbozan Medya olarak ekmeklerini yedikleri vatana kim ihanet ediyor şerefsizce işler yapıyorsa, emin olsun enselerinden tutup önünüze atacağız.

Bu vesile ile Yücel Yılmaz ve Yasin Sagay havariliğine soyunanların aslında neden ve hangi duygusal sebeplerle böylesi sevdalara tutuştuklarını da ifade edeceğiz. Lafa gelince Sedat Peker kesilenlerin pamuk şeker hallerini izlerken eminiz ki gülmekten bayılacaksınız. Fırıntaş’tan bir ekmek büfesi kapabilmek için bürünmedikleri bukelamunluğu bırakmayanların geçmişte boyunlarına geçirdikleri tasmalarla kimler için sağa sola havladıklarını öğrendiğinizde, suratlarına bile tükürmeye değmez bunların diyeceksiniz.

Hele hele karılarını kataloglardan seçerken hangi şıhları kaç defa şaha kalkışmış da tecrübe kazandıktan sonra izdivaç yapmışlar öğrendiğinizde, ulan bunlar zepevengin önde gidenleriymiş bile diyebilirsiniz.

Velhasıl gelelim O Rus’un Bu Çocuklarına. Emin olun bu bahsettiğim tiplemeler, Ankara Bent Deresindeki bir hayat kadınının televizyon ekranından sarf ettiği sözlerdeki tiplemelerden beter durumda olanlar. Sahte hesaplar ardından karalama yaparak zannediyorlar ki itibarsızlaştırırız. İtibarı asgari ücretle evine ekmek götüren belediye çalışanının yemek ve yol parasından kesip trilyonlarca lirayı ağırlama ikram gideri olarak harcamak bilenlerin anladığı itibar değildir. Garibandan alıp har varıp harman savurmak müsrifliktir ve Müslüman’ın israf ile İslam’a uygun yaşaması mümkün değildir. Hele hele bunları yapanların Allah ismi ile halkı aldatması aslında ibretliktir.

Cemile Sevinç hesabının ardında kim ya da kimler duruyor ise onları doğuran analarına, çocuklarını doğuran karılarına küfrettirmekten zevk alan yumuşacakçalar oldukları besbelli. Çünkü erkek olan namuslu insan çıkar kendi adıyla ne diyecekse der. Bunlar sokakta kendileri olarak efelenecek yüreği bile yemedikleri için her defasında üç kuruşa satılık maşaları alet edecek kadar zavallıdırlar. Muhtemelen evlerinde mahrem odalarında bile o işi kendi iradeleri ile halledemeyecekleri için büyük ihtimak saatlik jigolalar ile şınanay durumlarında olduklarını düşünüyorum.

Cemile Sevinç hesabının böylesi ibretlik hallerine rağmen, Balıkesir’in fuat avnisi dediğim bu sahte hesabı yakalamayan bilişim suçlarla mücadele acaba ne kadar başarılı olduğunu düşünmekte? Tutuklayın diyerek talimatı bile adli makamlara verme cüreti gösteren bu sahte hesap hakkında adli makamlar acaba bugüne kadar neden ele geçirip yargılayamadık diye düşünme gereği duydular mı?

Ez cümle ben işimi salla başını al maaşını zihniyetinde olsaydım eğer emekliliğine 2 buçuk senesi kalmış bir Hava Astsubayı olarak sıkar dişimi, yapardım işimi. Dayanamayacağımı anladığım sıkıntılarla 18 senemi silip geçtim o günlerde. Bugün her kim aman başıma iş alırım, çocuğumun okulu, armudun sapı, üzümün çekirdeği mantığı ile günü kotarma derdinde olan kim var ise bilsin ki bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyorlar ya emin olsunlar o vaktiyle başı ezilmemiş yılan bir gün gelecek özellikle onları ısıracak.

Çok şey yazıp çizmeye de gerek yok aslında. Bütün her şeyi basit bir karikatüre de sığdırabilirdik. Düğmesi iliksiz cübbelerin içinde nice içten cepli yeleklileri gördük 15 temmuz öncesinde bu adliyelerde. Bir çoğu vatan haini olarak ya parmaklıklar ardında, ya Meriç Nehrinde aldıkları yüzme eğitimleri ile tüyme derdinde. Çok şükür kalemimizin ne düğme deliği ne Atatürk resimli kağıtları saklayacak bir cebi yok.

Ben Yücel Yılmaz’ın Balıkesir’de AK Parti’yi nasıl bitirdiğini anlattıkça halkıma kripto fetö hesabından şahsıma geliyor ise saldırı. Yolum çok doğru. Abdestim sağlam demektir. Bana kankini söyle sana dengini söylerim demiş devir ermişinin biri.

Anlat cemile, köprü altında yaşadıklarından dolayı mı eziksin gerçek erkek gördüğünde. Nefesini mi kestiler zevklerin içinde? De gidimin koca kafalı zepeveng cemilesi seni.

Hayata bir hayat kadınının çocuğu olarak dünyaya gelebilir insan. Bunda hiç birini suçlayamayız. Lakin tercih ediyor ise insan O…. çocukluğunu işte bu durumda her şeyi diyebilirin bu türlere. Bu ayrım tercih meselesidir. Tercihini bu yönde gerçekleştiren o……. çocuklarına da hak ettiğini hak ettikleri dozda veririz.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL