mehmet_ertas_insaat
Siyaset Yaşam

PKK Sempatizanı Şarkıcı Akkaya, CHP’lilerin Gözbebeği Oldu

Dün akşam Altınoluk Amfi tiyatroda sahnede Akkaya’ya çiçek veren Tümdeniz Çelebi PKK Sempatizanı olduğunu bir daha kanıtladı. Defalarca adı PKK ile anılan Çelebi ve CHP İlçe Başkanı Özcan’ı tüm Edremit’e kim olduğunu kendi sosyal medyalarındaki fotoğraflarla anlatacağım

PKK Sempatizanı Şarkıcı Akkaya, CHP’lilerin Gözbebeği Oldu
kafkas_reklam yeliz

Görmen: PKK Sempatizanı Şarkıcı Akkaya, CHP’lilerin Gözbebeği Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Görmen, PKK Sempatizanı şarkıcı CHP’li Eski Edremit Belediye Başkan Yardımcısı, Meclis Üyesi ve Edremit Spor Kulübü Başkanı Tümdeniz Çelebi ve   CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan’ın göz bebeği olduğunun altını çizerek; “ Dün akşam Altınoluk Amfi tiyatroda sahnede Akkaya’ya çiçek veren Tümdeniz Çelebi PKK Sempatizanı olduğunu bir daha kanıtladı. Defalarca adı PKK ile anılan Çelebi ve CHP İlçe Başkanı Özcan’ı tüm Edremit’e kim olduğunu kendi sosyal medyalarındaki fotoğraflarla anlatacağım” dedi.

3

Başkan Görmen; “ PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın posteri önünde boy boy fotoğrafları olan sanatçı İlkay Akkaya Körfez’de 2 konser verdi. Dün akşam ki konsere ise Tümdeniz Çelebi ve Deniz Onur Özcan damgasını vurdu. PKK’ya yakınlığını bir daha ispatlayan Çelebi ve Özcan PKK’ lı sanatçıyı çiçek yağmuruna tuttular” diye konuştu.

4

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Görmen; ” Dün akşam Altınoluk Amfi Tiyatro’da sahne alan PKK sempatizanı Şarkıcı İlkay Akkaya  Kuvvay-i Milliye şehrine yakışmamaktadır. Şarkıcı İlkay Akkaya’nın PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterleri önündeki fotoğrafları haber olurken, onu Körfezimizde ağırlamak Atatürkçü Milliyetçi bu insanlara hakarettir. Dün akşam Altınoluk’ta ki konserde CHP İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Edremit Eski Belediye Başkan Yardımcısı, Meclis Üyesi ve Edremit Spor Kulübü Başkanı Tümdeniz Çelebi çiçekler vermiş olması CHP ve Terör sevicilerin ne kadar yakın olduğunun bir göstergesidir. Aynı zamanda CHP’nin zihniyetinin ne kadar bozuk olduğunun kanıtıdır.

1

Bugün 30 Ağustos’ta Ceyhan Belediyesi tarafından yapılması planlanan İlkay Akkaya konseri dün gece Ceyhan Kaymakamlığı tarafından iptal edildi.  PKK sempatizanı sanatçının sahneye çıkmasına izin vermedi. İlkay Akkaya’nın PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın posteri önünde fotoğrafı bulunuyor. Terör Örgütü PKK’ya desteğini gizlemeyen Akkaya’ya çıkmış CHP İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan ve Tümdeniz Çelebi Altınoluk Amfi Tiyatroda hem çiçek veriyor, hem de mikrofonu eline alıp birkaç kelam söz ediyor.

6

Bir tarafta Edremit CHP İlçe Başkanlığı ve Tümdeniz Çelebi, bir tarafta CHP’li Belediyeler hepsinin zihniyeti aynı. Buradan tüm Edremitlilere sesleniyorum. Edremit sahipsiz değildir. Edremit Kuvvay-i Milliye Şehridir, Atatürkçü Türk Milliyetçilerinin yaşadığı bir yerdir. Burada hiç kimse PKK elebaşı Abdullah Öcalan posteri önünde poz vermiş ve kendi sosyal medyasında paylaşmış sanatçıyı ağırlarsa bedeli ağır olur.

2

Her gün gündemde kötü bir şeyler ile anılan Edremit şimdi de CHP’li İlçe Başkanı Özcan ve Çelebi’nin PKK sevicisi İlkay Akkaya’ya verdiği çiçek ile gündem oldu. Edremit bunu hak etmiyor, Edremitliler bunu hak etmiyor, Edremit Halkı sandıkta ne yapacağını artık iyi biliyor. Bu PKK sevicilerine Edremitliler gereken cevabı çok sert verecektir ”

halil-gormen

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL