mehmet_ertas_insaat
Eğitim Yaşam

Sevgili Gençler;

Uzun, yorucu, zahmetli bir yolculuğun ardından 2021-20222 eğitim-öğretim yılını tamamlayarak karnelerinizi almaya hak kazandınız. Bütün bir yıl boyunca harcadığınız emekler, çabalarınız bizler için son derece kıymetlidir.

Sevgili Gençler;
kafkas_reklam yeliz

Sevgili Gençler;

Uzun, yorucu, zahmetli bir yolculuğun ardından 2021-20222 eğitim-öğretim yılını tamamlayarak karnelerinizi almaya hak kazandınız. Bütün bir yıl boyunca harcadığınız emekler, çabalarınız bizler için son derece kıymetlidir.

MÜDÜR BEY

Özverili çalışmalarınız için sizleri tebrik ediyorum. Yaklaşık iki buçuk ay sürecek olan yaz tatilini hak ettiniz fakat bu süreci sadece eğlenerek geçirmeyeceğinizi biliyorum. Eğitim yolculuğunuzun hayat boyu ömrünüzün sonuna dek sürecektir. Asla öğrenmekten, çaba sarf etmekten vazgeçmeyin. Yaz dönemini bu bilinçle geçirmeyi asla hatırınızdan çıkarmayın. Sizleri çok seviyoruz. Siz ülkemizin istikbali, biz öğretmenlerinizin iftihar vesilesisiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz.
Kıymetli Velilerimiz;
2021-2022 eğitim öğretim yılı içerisinde okullarımıza, öğretmenlerimize olan destekleriniz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Evlatlarımızın eğitimi bir bütünlük arz eder. Eğitim yalnızca okulda olmaz. Sizler bu bilinçle evlatlarımızın yetiştirerek bizler en büyük yardımı sağlıyorsunuz. Evlatlarımızı el birliğiyle daha güzel bir geleceğe taşıyabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu süre zarfında sabrınızdan ve eğitim sürecine olan katkılarınızdan ötürü sizlere tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız!
Değerli Meslektaşlarım;
Sizler bizim en önemli paydaşımız, eğitim yolculuğunun asil kahramanlarısınız. Tüm öğrencilerimize anne-baba şefkati ile yaklaşmanız bizleri son derece mutlu etmektedir. Bir peygamberlik mesleği olan öğretmenliği atalarımızın töreleri doğrultusunda, inancımız gereği eksiksiz biçimde yerinde getirmektesiniz. Emeğinizin karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz.
Bu kutsal mesleğin mensupları olarak yoğun ve meşakkatli geçen bir dönemin sonunda dinlenmeyi hak ettiniz. Katkılarınız için, sabırla evlatlarımızın eğitimine olan destekleriniz için sizlere en kalbi şükranlarımı arz ediyorum.
Ülkemizin istikbali olan evlatlarımızın eğitimi adına bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Balıkesir Valisi Sayın Hasan Şıldak’a şükranlarımı arz ediyorum. Sayın Valimizin başlattığı BİGEP çalışmalarının yararını öğrencilerimizin akademik gelişimlerinde görebilmekteyiz. İnşallah LGS ve YKS’de elde edeceğimiz başarılarla bu süreci tamamlamış olacağız. Öğretmenlerimize BİGEP çalışmalarındaki özverileri sebebiyle bir kez daha teşekkür ediyorum.
Edremit Kaymakamımız Sayın Ahmet Odabaş ile okullarımızı ziyaret ederek hem öğretmenlerimizle hem öğrencilerimizle istişarelerde bulunduk. İlçemizin eğitim başarısını arttırmak adına Sayın Kaymakamımız her zaman en büyük destekçimiz oldu. Kendisine Edremit eğitim camiası adına teşekkürlerimi arz ederim.
Bu duygu ve düşüncelerle eğitim sürecinin tüm paydaşlarını sevgi ve saygıyla selamlıyor, öğretmen, öğrenci ve velilerimize iyi tatiller diliyorum.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL