mehmet_ertas_insaat

ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM DERKEN İTİRAFÇI OLAN KİM?

Balıkesir’de bugün çok ilginç bir vaka yaşandı. Bir şahsın yapmış olduğu şikayet başvurusunda verdiği beyanın aslında itiraf olduğu anlaşıldı. Şikayetçi olacağım derken itirafçı konumuna gelen bu şahsı eminim merak ediyorsunuz.

ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM DERKEN İTİRAFÇI OLAN KİM?
kafkas_reklam yeliz

Balıkesir’de bugün çok ilginç bir vaka yaşandı. Bir şahsın yapmış olduğu şikayet başvurusunda verdiği beyanın aslında itiraf olduğu anlaşıldı. Şikayetçi olacağım derken itirafçı konumuna gelen bu şahsı eminim merak ediyorsunuz.

a1

KİMDİR BU ŞAHIS?
Kripto FETÖ’nün sosyal medya algı operasyonlarının çekildiği sahte hesap Cemile Sevinç’in tasmasını tuttuğu deşifre olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Basın Daire Başkanı Taner Yılmaz’ın kankası Gazi Baran’dan başkası elbette ki değil. Gazi Baran’ın AK Parti Millvetvekili Adil Çelik’in itibarsızlaştırılması operasyonlarını nasıl çektiğini merak ediyorsunuz değil mi? Elbette ki Ezberbozan Medya hiçbir zaman mesnetsiz yayın yapmaz. İşte size Gazi Baran’ın Adil Çelik’e çektiği operasyonlardan sadece 2 tanesi.

27f40f21-a903-4acf-ae44-e39a8f60fb94

756b2163-4d87-4ea4-99ba-f22f5ec6cd9f

Sahi bu yayınlar gerçekleştikten sonra faturalar hangi belediyeye kesilmiştir sizce? AK Partili Büyükşehir Belediyesine tabi ki. Faturaları kim kabul etmiş olabilir? Tabi ki Cemile’nin tasmasını tuttuğu deşifre edilen Taner Korkmaz’dan başkası değil. İyi de AK Partili belediye AK Partili milletvekiline aleyte haberi nasıl finans ediyor diye sorabilirsiniz değil mi? Vallahi sormayın derim. AK Parti genel merkezinin bile aklı karışık bu aralar. AK Parti hani fetö ile mücadele ediyor ya. Balıkesir’de fetö mücadelesini sanki yanlış anlamışlar da kendi vekillerine çakanlarla yoldaş oluyorlar. Sakın Reis duymasın bu yaşananları kardeşim. Sonra Edip Uğur’un giderken yaşadığı senaryoyu birileri de yaşayabilir sonra.

A2

GAZİ BARAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Kendisine zor kullansam, vaade bulunsam inanın o şikayet dilekçesinde verdiği ifadeyi verdiremezdim. Ne de güzel cemile avukatlığına soyunarak vermiş ifadesini. Kendisine bu vesile ile kamuoyu önünde teşekkür ediyoruz. Aslında biz itirafçı ol kurtul diye başkasına seslenmiştik ama Gazi Baran itirafçı gibi ifade verince ifade verdiğimiz kolluktan yüzümüzde güller açarak ayrıldık. Ne edelim Allah Gazi Baran gibi bizlere husumet güdenler versin ki; çok fazla virajlı yollarda gezinmekten doğru yolu şaşırıp ters şeride girenler denk gelsin bizlere.

Kripto fetö operasyonlarının gerçekleştiği yayınların devamını facebook ana hesabımızın kısıtlamasının biteceği 10 Ekim 2021 Pazar gecesi yapacağımız canlı yayında açıklayacağız. Balıkesir Halkının zevkle izleyeceği canlı yayını kaçırmayacağınızdan da son derece eminiz.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL